2021-2022. Iskolai eredmények

 

Nemzetközi versenyek

 

"Olvass többet!" határtalanul-magyarul nemzetközi verseny

5-6. évfolyam
I. helyezés Molnár Fruzsina 5.b
IX. helyezés Szőke Zsófia 5.b
Felkészítő tanáruk: Csákfalviné Veniger Ágnes
VII. helyezés Erdélyi Lora Fanni 6.c
Felkészítő tanára: Szilágyi Imréné
Dicséretet érdemelnek még az eredményes szereplésért:
Kozma Zsófia 5.b
Nemes Gréta 5.b
Tóth Olivér 6.c osztályos tanulók

 

Országos versenyek

 

Gondolkodó Tanműhely által szervezett ,,Nagy helyesírási futam” országos levelező tanulmányi verseny

5. helyezés Svéhla Sára 6.a

 

Regionális versenyek

 

Bankvelem Pénzokos Kupa

V. hely: Nagy Kristóf Levente, Széles Patrik, Varga Hunor 7.b
VII. hely: Rostás Kevin, Kozák Zsófia, Galyas Petra 7. c
Felkészítő tanár: Kiss Zsuzsanna

 

Megyei versenyek

 

Zöldokos Kupa (8.a osztályosok)
6. hely: Tóth Dávid András, Nagy Edvin Norbert, Pereki Zoltán Maximilián
7. hely: Kovács Hanna Zsuzsanna, Bede Blanka, Szincsák Zsóka
8. hely: Mezey Viktória, Égerházi Petra, Gábori Eszter
Felkészítő tanár: Nyilas Zsuzsanna

 

XXVIII. Bolyai János Megyei Matematikaverseny
3. hely Nagy Kristóf Levente 7.b
Felkészítő tanár: Tóth Éva

 

III. Bolyai János Számítógépes Grafikai Verseny (5-6. évfolyam)
II. hely: Kulcsár Kata 6.c
Felkészítő tanár: Papp Szabolcs


„Magyarok az informatikában” levelezős verseny
II. hely: Mezey Áron 6.c
Felkészítő tanár: Papp Szabolcs

 

Bankvelem Pénzokos Kupa

I.hely: Rostás Kevin, Kozák Zsófia, Galyas Petra 7. c
II. hely: Nagy Kristóf Levente, Széles Patrik, Varga Hunor 7.b
Felkészítő tanár: Kiss Zsuzsanna

 

XVI. Megyei Versfesztivál

Süvöltős Anna 6.c arany minősítés
Égerházi Petra 8.a ezüst minősítés
Svéhla Sára 6.a ezüst minősítés
Nagy Hanna 8.a különdíj
Felkészítő tanáruk: Szűcsné Somi Éva
Dremák Imola 6.b ezüst minősítés
Felkészítő tanára: Ecker Andrásné

 

Reading in English - angol nyelvű 3 fordulós olvasási levelezős verseny

I. helyezés
Kiss-Tóth Eszter 7.a
Felkészítő tanár: Hudra Helga

IV. helyezés
Balogh Boglárka
Felkészítő tanár: Soós Imelda

V. helyezés
Váradi Nimród Sándor 8.c
Felkészítő tanár: Hudra Helga

VI. helyezés
Kiss Vanda Krisztina 5.a
Felkészítő tanár: Dr. Zeke Lászlóné

 

XV. Megyei Szabó Magda Vers-és Prózamondó Fesztivál

4.b Brandtner Lili-ezüst minősítés
4.b Gönczi Lívia Noémi -ezüst minősítés
4.b Korcsmáros Dorina ezüst minősítés
4.b Oláh Csenge Eszter ezüst minősítés
4.b Vas Amira Sára ezüst minősítés
5.a Czövek Veronika Lujza  ezüst minősítés
5.a Darányi Bence Dániel  kiemelt arany minősítés
5.a Illés Kincső ezüst minősítés
6.a Bodnár Csenge arany minősítés
6.a Nagy Anita arany minősítés
6.b Dremák Imola  ezüst minősítés
6.b Szalanics Márton András  ezüst minősítés
6.c Kulcsár Kata  arany minősítés
6.c Süvöltős Anna  arany minősítés
7.a Hoczka Bence  bronz minősítés

 

Városi versenyek

 

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási versenyen I. helyezést értek el, és továbbjutottak a megyei fordulóba a következő diákok:

Molnár Fruzsina 5.b
Pap Dóra 6.c
Dusa-Bányai Bercel 7.a
Megyes Áron Máté 8.a osztályos tanulók

Továbbá gratulálunk az eredményes szereplésért
Vékony László 5.a
Svéhla Sára 6.a
Dremák Imola 6.b
Szarvas Liliána 6.b
Kala Jázmin 6.b
Erdélyi Lora Fanni 6.c
Dede Noémi Bettina 7.a
Pintér Szabolcs 7.a
Bede Blanka 8.a osztályos tanulóknak
Felkészítő tanáraik: Ecker Andrásné, Csákfalviné Veniger Ágnes, Szűcsné Somi Éva, Orosz Angéla és Horváth Katalin

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen megyei 6. helyezést ért el mindkét csapat a 8.a osztályból:

Kovács Hanna Zsuzsanna
Bede Blanka
Szincsák Zsóka
Megyes Áron Máté
Kovács Emese Beatrix
Mezey Viktória
Égerházi Petra
Gábori Eszter
Felkészítő tanáruk: Szűcsné Somi Éva

 

Iskolai versenyek

 

VI. Debreceni Tehetséggondozó Diákkonferencia
Ezüst minősítés: Madarász Boglárka 7.a
Felkészítő tanára: Ecker Andrásné

 

Iskolai matematika csapatverseny 5-6. évfolyam
1. hely: 6.a (Bényei Dorka, Guba Zsombor, Parlagi Mirtill, Svéhla Sára)
2. hely: 6.b (Dremák Imola, Kala Jázmin, Nádasdi Lili, Szalanics Márton)
3. hely: 6.c (Erdélyi Lora Fanni, Mezey Áron, Szabó Levente, Szabó Milán, Zsolt)
Felkészítő tanárok: Vargáné Balog Tünde, Budai Anita, Tóth Éva

Természettudományi csapatverseny 7-8. évfolyam
1. hely: 8.a (Deák László, Kovács Emese, Kovács Márk, Nagy Lajos)
2. hely: 8.b (Borza Anita, Káposztás Lili Fruzsina, Puskás Petra Judit, Varga Kristóf)
3. hely: 8.c (Buzsik Balázs, Carpini Alessandro, Karsai Petra Ilona, Nótin Zita)
7.a (Dusa-Bányai Bercel, Kiss László, Madarász Boglárka, Pintér Szabolcs)

Felkészítő tanárok: Ákos Zsoltné, Tóth Éva, Vargáné Balog Tünde

 

Matematika verseny felvételi feladatokból 8. évfolyam tanulói részére
1. hely: Nagy Lajos 8.a
2. hely: Gábori Eszter 8.a
3. hely: Nagy Edvin Norbert 8.a
Felkészítő tanár: Ákos Zsoltné

 

Pontvadász levelezős matematikaverseny

5. évfolyam
1. hely: Erdélyi Kolos 5.b
2. hely: Darányi Bence Dávid 5.a
3. hely: Rácz Máté 5.a
Felkészítő tanárok: Vargáné Balog Tünde, Ragány Bernadett

6. évfolyam
1. hely: Erdélyi Lora Fanni 6.c
2. hely: Pap Dóra 6.c
3. hely: Kulcsár Kata 6.c

7. évfolyam
1. hely: Kis-Tóth Eszter 7.a
2. hely: Nagy Kristóf Levente 7.b
3. hely: Széles Patrik 7.b

 

Internetes keresőverseny
1. hely: Békési Eszter 7.a
2. hely: Surányi Dávid 7.a
3. hely: Szirmai Dávid 7.c
Felkészítő tanár: Papp Szabolcs

 

Magyar Nyelv Hete versenyek

Szépen, helyesen verseny:

1. évfolyam
I. helyezés Hosszú Szabolcs 1.b
II. helyezés Szabó Patrik 1.a
III. helyezés Kiss Ádám János 1.c

2. évfolyam
I. helyezés Ivánka Sándor 2.a
II. helyezés Kelemen Lilla Luca 2.a
III. helyezés Diószegi Noel 2.c

3. évfolyam
I. helyezés Varga Nóra 3.a
II. helyezés Bíró Tamara 3.a
III. helyezés Kovács-Mile Eszter 3.a

4. évfolyam
I. helyezés Harsányi Botond 4.c
II. helyezés Kovács Domos László 4.c
III. helyezés Máltai Lotte Elizabeth 4.a

Szépen olvasok verseny:

1. évfolyam
I. helyezés Fábiánfy Adrián Attila 1.c
II. helyezés Bán Krisztián 1.a
III. helyezés Szabó Gréta Lili 1.a

Olvasom és értem verseny:

1. évfolyam
I. helyezés Hosain Gassim Hanna 2.a
II. helyezés Tóth Gergő Ármin 2.c
III. helyezés Ivánka Sándor 2.a

2. évfolyam
I. helyezés Svéhla Dávid 3.c
II. helyezés Bíró Tamara 3.a
III. helyezés Kovács-Mile Eszter 3.a

3. évfolyam
I. helyezés Békési Zoé 4.a
II. helyezés Oláh Csenge Eszter 4.b
III. helyezés Répási Kinga 4.c

Idén először a 2-4. évfolyamos tanulók osztályversenyen is részt vettek.

Meseszövő verseny:

2. évfolyam
I. helyezés
2.c osztály - Felhőmese
Megosztott II. helyezés
2.a osztály - Az elvarázsolt erdő és a 2.b osztály - Az elvarázsolt falu

Plakátkészítő verseny:

1. évfolyam
I. helyezett 3.a osztály
II. helyezett 3.b osztály
III. helyezett 3.c osztály

2. évfolyam
I. helyezett 4.c osztály
II. helyezett 4.a osztály
III. helyezett 4.b osztály

Vers- és prózamondó verseny:

I. helyezés Égerházi Petra 8.a
II. helyezés Süvöltős Anna 6.c
III. helyezés Nagy Hanna 8.a
Különdíj Rostás Kevin 7.c és Papp Noémi 7.a
Felkészítő tanáraik: Ecker Andrásné, Csákfalviné Veniger Ágnes és Szűcsné Somi Éva

 

Az 1848-49-es könyvtári történelmi vetélkedő eredményei 2022. III. 17.

I. helyezés

7.a 1. csoport

Békési Eszter

Kiss-Tóth Eszter

Küzmös Nóra

Papp Noémi

Felkészítő pedagógus: Ecker Andrásné

I. helyezés

7.b 1. csoport

Nagy Gréta

Nagy Kristóf Levente

Széles Patrik

Varga Károly Hunor

Felkészítő pedagógus: Stefáni Krisztina

II. helyezés

7.b 2. csoport

Máté Viktor Alex

Reke Péter Gusztáv
Both Dávid zsombor

Felkészítő pedagógus: Stefáni Krisztina

III. helyezés

7.a 2. csoport

Dusa-Bányai Bercel

Hoczka Bence

Majoros Csaba

Pintér Szabolcs

Felkészítő pedagógus: Ecker Andrásné

IV. helyezés

7.c

Erdős Nikoletta Mária

Kozák Zsófia

Kun Andrea

Máté Viktória

Szervező pedagógus: Szilágyi Imréné

 

„OLVASTAM ÉS AJÁNLOM” CÍMŰ ISKOLAI VERSENY­

A magyar munkaközösség szervezésében: 2021. december 14.

HELYEZÉSEK:     

Oklevelet kaptak:                                                   

I. HELYEZÉS

Égerházi Petra 8. a

Felkészítő pedagógus: Szűcsné Somi Éva

II. HELYEZÉS

Mikáczó-Nagy Bendegúz 8. a

Boldizsár Alexandra 6. a

Felkészítő pedagógus: Szűcsné Somi Éva

III. HELYEZÉS

Pénzes Viktória 6. a

Süvöltős Anna 6. c

Felkészítő pedagógus: Szűcsné Somi Éva

Emléklapot kaptak:            

Pereki Szimonetta 6. a

Galgóczi Anna            6. a

Pénzes Viktória  6. a

Felkészítő pedagógus: Szűcsné Somi Éva

Szalanics Márton András  6. b

Felkészítő pedagógus: Ecker Andrásné

Erdélyi Lora 6. c

Felkészítő pedagógus: Szűcsné Somi Éva

Dudik Nóra   3. c

Pap Zsófia  3. c

Felkészítő pedagógus: Szilágyi Imréné

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság