2020-2021. Iskolai eredmények

 

Megyei versenyek

 

Reading in English - angol nyelvű 3 fordulós olvasási levelezős verseny

I. helyezés: Fejes-Tóth Boglárka 8.a

II. helyezés: Sámi Anna Bella 8.a

Felkészítő tanár: Soós Imelda

III. helyezés: Majoros Csaba 6.a

Felkészítő tanár: Hudra Helga

 

XXVII. Bolyai János Megyei Matematikaverseny

Tanuló                              Osztály           Helyezés               Felkészítő tanár

Bíró Tamara                           2.a                   6.                     Nagy Istvánné

Mezey Áron                            5.c                   6.                     Tóth Éva        

Pintér Szabolcs                       6.a                   5.                     Vargáné Balog Tünde

Nagy Edvin Norbert                 7.a                   1.                     Ákos Zsoltné

Simon Bence                          8.b                   1.                     Magyarné Hengsperger Éva

 

II. Bolyai János Számítógépes Grafikai Verseny

Tanuló                               Osztály          Helyezés               Felkészítő tanár

Kulcsár Kata                           5.c                   3.                     Papp Szabolcs

Gazsó Lajos                           8.b                   2.                     Kiss Zsuzsanna

 

Szavaló verseny a Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI rendezésében

7-8. osztályos korosztályban:

I. helyezés: Kaszás Blanka

Felkészítő: Csákfalviné Veniger Ágnes

5-6. osztályos korosztályban:

I. helyezés: Kulcsár Kata

Felkészítő: Szűcsné Somi Éva

III. helyezés: Szalanics Márton András

Felkészítő: Orosz Angéla

 

A XIV. Szabó Magda Megyei Vers-, Mese- és Prózamondó Fesztivál

10-12 évesek

Vers kategória:

Arany minősítés: Dremák Imola, Pénzes Viktória, Svéhla Sára, Süvöltős Anna

Ezüst minősítés: Nagy Anita, Szalanics Márton András

Próza kategória:

Arany minősítés: Kulcsár Kata

13-14 évesek

Vers kategória:

Kiemelt arany minősítés: Kaszás Blanka

 

Iskolai versenyek

 

ALSÓS VERS-ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY EREDMÉNYEI - 2021. JANUÁR 27.

1-2. évfolyam:

I. helyezés:      Hosain Gassim Hanna1. a

II. helyezés:     Siket Áron 2. a

III. helyezés:    Gál Mira Dorka 1. a

Pázmándi Áron 1. b

3-4. évfolyam:

I. helyezés:      Rácz Boglárka Emília 3. a

II. helyezés:     Oláh Csenge 3.b

III. helyezés:    Szluka Kende 4. c

Különdíjat kapott: Illés Kincső 4. c

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság