2019-2020. Sport eredmények

 

Országos versenyek

 

Rákoskert Kupa Országos Tornaverseny-Budapest-2019.12.07.

III-IV. korcsoportos fiú tornászaink

A csapatverseny végeredménye:

I.helyezés: Vénkerti Általános Iskola és AMI

A csapat tagjai:Tóth Dávid 6.a, Barbócz Bence és Széles Dániel 7.a,

Csige Mátyás és Mozga Csaba 8.a osztályos tanulók

Egyéni verseny:

I helyezés: Barbócz Bence

V. helyezés: Széles Dániel

VI. helyezés: Csige Mátyás

Felkészítői nevelők: Ladányi Zoltán, Lakatos István

 

Megyei versenyek

 

Megyei Diákolimpia Úszás

Pintér Csaba 100 m-es mellúszás   2.hely
Csapat versenyben 4x50m-es gyorsúszás váltó  2.hely :
Jóri Bence,Megyes Áron ,Pintér Szabolcs, Reke Péter
Végh András 50m-es mellúszás  5.hely
Végh Eszter 50m-es mellúszás   3.hely
4x50m gyorsváltó II-es korcsoport leány 3.hely
Végh Anna 100m-es mellúszás 1.hely

Felkészítő nevelő: Harsányi Sándor

 


Megyei Diákolimpia Úszás

2. helyezés- „A” kategória

4x50 m gyorsváltó II. kcs.

Végh Eszter 4. c

Pénzes Viktória 4. c                   

Ráti Boglárka 4. c

Pap Dóra 4. d„A” kategória

50 m mellúszás III. kcs.

 

2. helyezés- „B” kategória

Végh Anna 6. a

Felkészítő nevelő: Harsányi Sándor

 

Megyei Torna Diákolimpia: 2020. 01.11.

III.-IV. korcsoportos, „B” kategóriás fiú torna csapatunk eredménye:

I. helyezés - továbbjutva az országos döntőbe.

A csapat tagjai: Tóth Dávid 6. a, Kiss Ákos 6. b, Barbócz Bence és Széles Dániel 7. a, valamint Csige Mátyás és Zsákai Máté 8. a

 

Az egyéni gyakorlatok eredménye:

1. helyezés:Barbócz Bence 7.a

2. helyezés:Csige Mátyás 8.a

3. helyezés:Széles Dániel 7. a

4. helyezés:Zsákai Máté 8. a


Az V.-VI. kcs. egyéni versenyében

5. helyezés: Dezső Norbert 8.a

7. helyezés: Mozga Csaba 8. a

Felkészítő nevelő: Ladányi Zoltán

 


Megyei úszóverseny: a Kazinczy Ferenc Általános Iskolában - 2019.12.14.

I.helyezés korcsoportjukban:

Végh András 1.c

Végh Eszter 4.c

Levcsenkó Laura 6. a

Jóri Bence 6. d

Szabó Míra 7. b

 

II.helyezés:

Pénzes Balázs 2.b

Papp Dóra a 4.d

Végh Anna a 6.a

Pintér Csaba 7.a

 

III.helyezés:

Kala Jázmin 4.d

Simon Luca 5. b

Szécsi Zoltán 8. b

 

Alig maradtak le a dobogóról:

Szabó Milán 4. d

Reke Péter 5. b

Megyes Márton 6. a

Papp Gyula 7. a

 

Országos Elődöntő Területi Torna Diákolimpia

Debrecen Vénkerti Általános Iskola és AMI

2020. február 29.

Kiskunhalas

III.-IV. kcs „B” kategória fiú torna csapat 2. helyezés

Csapat tagjai:

Tóth Dávid
Kiss Ákos
Széles Dániel
Barbócz Bence
Csige Mátyás
Zsákai Máté


Országos Elődöntő Területi Torna Diákolimpia

Debrecen Vénkerti Általános Iskola és AMI

2020. március 1.

Budapest

V.-VI. kcs egyéni

Dezső Norbert 13. helyezés
Mozga Csaba 14. helyezés
Felkészítő pedagógus: Ladányi Zoltán

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság