2019-2020. Művészeti eredmények

 

Országos versenyek

 

Szepes Gyula Művelődési Központ Érd 1848/49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére meghirdetett rajzpályázat

Különdíj: Fejes-Tóth Boglárka

Felkészítő tanár: Molnár Éva 

 

Bethlen Gábor Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és AMI Nyíregyháza Képzőművészeti verseny

Különdíj: Menyhárt Tímea 8.o.

Felkészítő tanárok: Molnár Éva 

 

A Nemzeti Művelődési Intézet NKFT által rendezett XVIII. Hajdú-Bihar Megyei Moderntánc Találkozó Balmazújváros

KIEMELT ARANY minősítés:
C. Green-F. Brown:
„Vízcseppek nélkül”

Bíró Nóra Anna,  Csatáry Hanna Krisztina, Cseke Liliána, Dóka Petra, Fodor Tímea, Gábor Ilka Emma, Jóna Franciska D, Keczán Flóra, Kondor Gréta Virág, Lévai Amira Dorka, Menyhárt Anna Léna, Mészáros Dóra, Nagy Hanna Szidónia, Porcsin Anna Viola, Szilágyi Dóra, Tovtin Veronika
Felkészítő tanár: Poroszlay Éva

 

A Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság által szervezett, „80 éves a Debreceni Nagyerdő” című rajzpályázat

3. helyezés: Puskás Petra

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

Megyei versenyek

 

„Én a képben” a Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola digitális Minősítő Rajzpályázata

Kiemelt arany: 9 növendék
Arany minősítés: 115 növendék
Ezüst minősítés: 11 növendék
Bronz minősítés: 7 növendék

Felkészítő tanárok: Cs. Horváth Judit, Molnár Éva és Szikora Gyöngyi 

 

A Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI Megyei Komplex Verseny „Az időjárás ezer arca”rajzpályázat

Különdíj: Tisza Lilla

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit 

 

A Nemzeti Művelődési Intézet NKFT által rendezett XVIII. Hajdú-Bihar Megyei Moderntánc Találkozó Balmazújváros

ARANY minősítés:
„Shakira - Hakuna Matata” Bíró Nóra Anna,  Csatáry Hanna Krisztina, Cseke Liliána, Dóka Petra, Fodor Tímea, Gábor Ilka Emma, Jóna Franciska D, Keczán Flóra, Kondor Gréta Virág, Lévai Amira Dorka, Menyhárt Anna Léna, Mészáros Dóra, Nagy Hanna Szidónia, Porcsin Anna Viola, Szilágyi Dóra, Tovtin Veronika
Felkészítő tanár: Poroszlay Éva

 

Városi versenyek

 

Rajzpályázat a „Klímaváltozás 2020” témakörében

Középiskola:
1. Kiss Réka
2. Marincsák Zsanett
3. Dobos Gergely

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

Felső tagozat:
3. Puskás Petra

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit 

 

A Debreceni Tankerület pszichológus munkaközösségének rajzpályázata (Versényi Anna szervezésében) „COVIDáman nagycsaládban"

1. helyezés: Kovács Boglárka
Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

A „Benedek versenyek” alkalmából meghirdetett rajzverseny

I. helyezés: Nótin Zita
Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság