2019-2020. Iskolai eredmények

 

Nemzetközi versenyek
 

Bolyai Matematika Csapatverseny Kárpát-medencei döntő

13. helyezés: Abai Patrik, Dobos Gabriella, Simon Bence, Vég Hanna 7. b

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

 

Területi versenyek
 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi forduló

IX. helyezés:

Fejes-Tóth Boglárka 7.a

Gábori Leila 7.a

Kaszás Blanka 7.a

Sámi Anna Bella 7.a

Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes


Megyei versenyek
 

Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI megyei versmondó verseny

I. helyezés: Kaszás Blanka 7.a

Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes

 

Megyei Komplex Tanulmányi Vetélkedő - a Lilla Téri Általános Iskola szervezésében:

A matematika versenyen:

2. helyezés: Ratku Ábel Roland 8.a

Felkészítő tanár: Tóth Éva

2. helyezés: Simon Bence 7. b

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

4. helyezés: Gábori Eszter 6.a

Felkészítő tanár: Ákos Zsoltné

6. helyezés:Pintér Szabolcs 5.a

Felkészítő tanár: Vargáné Balog Tünde

A természettudományi versenyen:

6. helyezés: Csáki Géza, Dáné Levente, Kovács Botond 8.b

Felkészítő tanárok: Magyarné Hengsperger Éva, Vargáné Balog Tünde

 

KIS TUDÓSOK természettudományi tanulmányi verseny - a Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium szervezésében:

7. helyezés: Kertész Anikó, Máté Jázmin, Tamási Noémi 8.b

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva
Lilla Téri Általános Iskola rendezésében angol nyelvi hallott szövegértési verseny
4. helyezést ért el Szirmai Bernadett 7.a osztályos tanuló
felkészítő tanára Soós Imelda
4. helyezést ért el Homonnai Gergő 8.a osztályos tanuló
felkészítő tanára Dr. Zeke Lászlóné

 

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló:

1. helyezés: Abai Patrik, Dobos Gabriella, Simon Bence, Vég Hanna 7. b

A csapat bejutott a Kárpát-medencei döntőbe.

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

6. helyezés: Bicsinszki Melinda, Fejes-Tóth Boglárka, Sámi Anna Bella, Széles Dániel 7.a

Felkészítő tanár: Vargáné Balog Tünde

11. helyezés: Ratku Ábel Roland  8.a, Kertész Anikó, Máté Jázmin, Tamási Noémi 8.b

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva, Tóth Éva 

 

Városi versenyek

 

Kinizsi Pál Általános Iskola versmondó verseny
I. helyezés: Kaszás Blanka 7.a
Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes

 

„Bocskai Bölcs Böngészői” verseny
V. helyezés:
Fejes-Tóth Boglárka 7.a
Kaszás Blanka 7.a
Sámi Anna Bella 7.a
Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes

 

Méliusz Juhász Péter Könyvtár által meghirdetett diákkonferencián színvonalas szerepléséért könyvjutalomban részesült:
Fejes-Tóth Boglárka 7.a
Sámi Anna Bella 7.a
Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes
Deli Zsanett 8. a
Keczán Flóra 8. a
Felkészítő tanár: Szűcsné Somi Éva
Kertész Anikó Kitti 8.b
Felkészítő tanár:Szilágyi Imréné

 

A Benedek Elek Általános Iskola szervezésében komplex angol nyelvi verseny
1. helyezést ért el Gábori Eszter 6.a osztályos tanuló
felkészítő tanára Bársonyné Nyalka Ilona
2. helyezést ért el Bicsinszki Melinda 7.a osztályos tanuló
felkészítő tanára, Soós Imelda
3. helyzést ért el Kaszás Blanka 7.a osztályos tanuló
felkészítő tanára Dr. Zeke Lászlóné.

 

A Szent László Görög Katolikus Gimnázium Egészségügyi Szakgimnázium és Szakközépiskola rendezésében játékos, angol nyelvi vetélkedő
4. helyezést ért el az alábbi csapat:
Kerek Martin Milán 7.a, Kaszás Blanka 7.a, Farkas Kinga 7.a, Fejes-Tóth Boglárka 7.a és Széles Dániel 7.a.
Felkészítő tanáraik: Dr. Zeke Lászlóné és Soós Imelda

 

ISKOLAI VERSENYEK

 

AZ 1848-49- ES ISKOLAI TÖRTÉNELMI VETÉKEDŐ HELYEZÉSEI: 2020.03.12.

I.helyezett

7. a. 1.cs.

Fejes-Tóth Boglárka

Sztancs Fanni Laura

Szűcs Noémi Kitti

II. helyezett

7. a. 2.cs.

Széles Dániel

Bodnár Gergő

Somogyi Máté

III. helyezett

7. d

Tomanicska Toma

Jenei Bence

Bereczki Hunor

IV. helyezett

7. c

Radócz Árpád

Varga Petra Kincső

Vas Natália

V.helyezett

7. b

Kovács Petra Lili

Nagy Orsolya

Tóth Regina

 

Alsós vers-és prózamondó verseny eredménye: 2020.01.29.

1-2. évfolyam:

1.helyezés:         Nagy Letícia Bella 1. b

2.helyezés:         Siket Áron Huba 1. a

3.helyezés:         Megyes Bálint Gergő 2.b

 

1.helyezés:         Illés Kincső 3. c

2.helyezés:         Andirkó Réka 4. b

3.helyezés:         Süvöltős Anna 4. d

 

A MAGYAR KULTÚRA NAPJA alkalmából - DÖK-KÖNYVTÁR: nyelvi és irodalmi vetélkedő 5-8. évfolyam számára: 2020. 01.22.


Maximális pontot elért tanulók:

5. évfolyam:

Bihari Áron 5.c
Szabó dominika 5.a
Nagy Gréta 5.b 1.cs.
Török Tímea 5.b 1. cs.
Széles Patrik 5.b
Kiss-Tóth Eszter 5.a
Madarász Boglárka 5.a
Küzmös Nóra 5.a

 

6. évfolyam

Legtöbb pontot elért tanulók:

Nagy Hanna 6.a
Molnár Sára 6.b
Nagy Edvin 6.a
Kovács Emese 6.a

 

Maximális pontot elért tanulók:

7. évfolyam

Kaszás Blanka 7.a
Sámi Anna 7.a
Tóth Regina 7.b 2.cs.
Nagy Orsolya 7.b 2.cs.
Puskás Petra 7.d

 

Maximális pontot elért tanulók:
 

8. évfolyam

Sipos Lia 8.c
Juhász Anikó 8.c
Nagy Letícia 8.c
Kovács Roland 8.c
Kiss Fanni 8.d
Sinay Zoltán 8.d
Kertész Anikó 8.b
Máté Jázmin 8.b
Dáné Levente.8.b
Borók dominik 8.a
Kéki Krisztina 8.a
Kevzán Flóra 8.a
Szabó zsófia 8.a

Szervező nevelők: Ecker Andrásné és Szilágyi Imréné

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság