2018-2019. Sport eredmények

 

Országos versenyek

 

Magyar Diáksport Szövetség, Országos Döntő Torna Diákolimpia „B” kategóriás versenyén, melyet Budapesten rendeztek, iskolánk tornászai szép eredményeket értek el. Az általános iskolások csapatversenyén a Vénkerti Iskola diadalmaskodott, a dobogó legtetejére állhatott fel. Diákjaink az egyéni megmérettetéseken is gyönyörű gyakorlatokat mutattak be diákjaink.

 

III-IV. korcsoport Csapatverseny:

 

I. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Csige Mátyás, Zsákai Máté, Mozga Csaba, Dezső Norbert 7.a, valamint Barbócz Bence 6.a osztályos tanulók.

 

Kötelező gyakorlatok egyéni versenye:

 

III. helyezés: Dezső Norbert 7.a

VI. helyezés: Barbócz Bence 6.a

IX. helyezés: Mozga Csaba 7.a

Szabadonválasztott gyakorlatok egyéni versenye:

IV. hlyezés: Dezső Norbert 7.a

V. helyezés: Barbócz Bence 6.a

VI. helyezés: Csige Mátyás 7.a

 

Budapesten került megrendezésre a Torna Diákolimpia Országos Döntő „A” kategóriás versenye is. Iskolánk csapata itt is kiváló teljesítményt nyújtott és a dobogó második fokára állhatott fel.

 

III-IV. korcsoport

Csapatverseny:

II. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Tóth Dávid 5. a, Csige Mátyás, Zsákai Máté, Mozga Csaba, Dezső Norbert 7. a és  Barbócz Bence 6. a osztályos tanulók.

 

Egyéni összetett verseny:

 

II. helyezés: Dezső Norbert 7. a

VI. helyezés: Mozga Csaba 7. a

 

Megyei versenyek

 

A Megyei Úszás Diákolimpián elért eredmények

I. korcsoport:

50 m gyorsúszás

I. helyezés: Végh Eszter 3. c osztály

50 m mellúszás

II. helyezés: Végh Eszter 3. c osztály

II. korcsoport:

50 m mellúszás

V. helyezés: Végh Anna 5. a osztály

III. korcsoport:

100 m mellúszás

I. helyezés: Pintér Csaba 6. a osztály

 

Végh Eszter 3. c osztályos tanuló az 50 m-es gyorsúszás,és Pintér Csaba 6. a osztályos tanuló a 100 m-es mellúszás országos döntőbe is bejutott.

Felkészítő tanár: Harsányi Sándor

 

Hajdú - Bihar Megye 2018 - 2019. tanévi Torna Diákolimpia eredményei

Egyéni:

II. korcsoport

II. helyezés: Kertész Bence

III. helyezés: Mezey Áron

III.-IV. korcsoport

I. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Tóth Dávid, Csige Mátyás, Zsákai Máté, Mozga Csaba, Bernáth Bence, Barbócz Bence, Dezső Norbert

Egyéni kötelező gyakorlatokkal:

I. helyezés: Dezső Norbert

II. helyezés: Barbócz Bence

III. helyezés: Bernáth Bence

V. helyezés: Mozga Csaba

VI. helyezés: Csige Mátyás

Szabadon választott gyakorlatokkal:

I. helyezés: Dezső Norbert

II. helyezés: Mozga Csaba

III. helyezés: Csige Mátyás

IV. helyezés: Zsákai Máté

Felkészítő tanár: Lakatos István, Ladányi Zoltán 

 

Városi versenyek

 

ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA VÁROSI DÖNTŐ

50 m gyorsúszás

I. helyezett: Végh Eszter 3.c osztály

50 m mellúszás

II. helyezett: Végh Eszter 3.c osztály

II. helyezett: Végh Anna 5.a osztály

100 m mellúszás

II. helyezett: Pintér Csaba 6.a osztály

A 4x50 m gyorsváltó csapataink III. helyezést értek el. A csapatok tagjai: Jóri Bence 5. d, Pintér Csaba és Papp Gyula 6. a, Reke Máté 6. b, Bardi Roland, Csáki Géza és Szécsi Zoltán 7.b , Dobos Gergely 8. a osztályos tanulók voltak.

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság