2018-2019. Művészeti eredmények

 

Nemzetközi versenyek
 

Arcus Egyesűlet, Nemzetközi Természetismereti Rajzpályázat: Vadon élő méhfajok és azok jelentősége

Különdíj: Vágó Zsombor (a legművészibb ábrázolásért)

Felkészítő tanár: Molnár Éva 

 

„Süvegemen nemzetiszín rózsa” Kárpát–medenceivé szélesedett rajzpályázat, Nagyvárad

1.635 gyermekrajz!

Különdíj: Hüse Petra

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit 

 

Országos versenyek

 

„Engem is hazavárnak” Baranya Megyei Balesetmegelőzési Bizottság által meghirdetett rajzpályázat

I. helyezés: Kovács Anna
Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

Magyar Államkincstár „Mesterecset” pályázata, „Spórolok az állatokért”

I. helyezés: Puskás Petra

Felkészítő tanár: Cs.Horváth Judit 

 

„Üde erdeinkegzotikus kétéltűje, a foltos szalamandra”

540 pályázó

Felső tagozatos kategória:

I. helyezés: Fejes-Tóth Boglárka (6.a)

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit 

 

A Nemzeti Népegészségügyi Központ által, az InAirQ projekt keretében meghirdetett „Utazás a tiszta levegő felett” című pályázaton

Plakát kategóriában
II. helyezés: Vágó Zsombor
Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

IX. Szolnoki Táncművészeti Fesztivál és KoreográfusVerseny

Serdülő kcs. - Karaktertánc kategória

„Vízcseppek nélkül” c. koreográfia
II. hely - Allegro csoport: Csatáry Hanna Krisztina, Dóka Petra, Fodor Tímea, Gábor Ilka Emma, Jóna Franciska, Keczán Flóra, Kondor Gréta Virág, Mészáros Dóra, Nagy Hanna Szidónia, Porcsin Anna Léna, Szilágyi Dóra, Tovtin Veronika, Tőzsér Kata Barbara

Felkészítő tanár: Poroszlay Éva

Ifjúsági kcs. – Karaktertánc kategória

„Indulatban” (Karib) c. koreográfia
II. hely - Piruett csoport: Ákos Luca, Battai Lili Lujza, Borbély Rózsa Barbara, Hegedűs Dóra, Keczán Luca,  Sárkány Míra Eszter, Till Virág, Vályi Kamilla, Nagy Loretta, Pazonyi Szilvia Nikolett, Siket Veronika, Simon Boglárka, Tovtin Anasztázia,

Felkészítő tanár: Poroszlay Éva

Ifjúsági kcs. – Karaktertánc kategória

„Hair”  című koreográfia
III. hely - Piruett csoport: Ákos Luca, Battai Lili Lujza, Borbély Rózsa Barbara, Hegedűs Dóra, Keczán Luca,  Sárkány Míra Eszter, Till Virág, Vályi Kamilla, Nagy Loretta, Pazonyi Szilvia Nikolett, Siket Veronika, Simon Boglárka, Tovtin Anasztázia,

Felkészítő tanár: Poroszlay Éva

 

„Mit láttam az erdőben?” a Szombathelyi Erdészeti Zrt. által meghirdetett rajzpályázat

Különdíj: Végh Dóra

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit 

 

Az Alsó-Duna-völgyiVízügyi Igazgatóság és a Magyar Hidrológiai Társaság Bács-Kiskun megyei Területi Szervezete – Vizet Mindenkinek! rajzpályázat

Különdíj: Békési Eszter (képzőművészeti tanszak)
Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

Szepes Gyula Művelődési Központ Érd, az 1848/49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére meghirdetett rajzpályázat

I. helyezés: Kanda Virág
Felkészítő tanár: Molnár Éva

Kiemelt Dicsérő oklevelet kapott: Rácz Lili

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

VI. Országos Abigél Minősítő Táncversenyen „Téli Kupa” - Újfehértó

Aranyminősítés: „Charleston”

A produkció tagjai: Aranyos Hédi Andrea, Ákos Luca, Battai Lili Lujza, Borbély Rózsa Barbara, Csákfalvi Réka, Juhász Flóra Lilla, Juhász Réka Klaudia, Keczán Gréta, Keczán Luca, Nagy Loretta, Sárkány Míra Eszter, Simon Boglárka, Till Virág, Vályi Kamilla

Felkészítő tanár: Poroszlay Éva

„Legbájosabb előadásmód”

Különdíj: „Charleston”

A produkció tagjai: Aranyos Hédi Andrea, Ákos Luca, Battai Lili Lujza, Borbély Rózsa Barbara, Csákfalvi Réka, Juhász Flóra Lilla, Juhász Réka Klaudia, Keczán Gréta, Keczán Luca, Nagy Loretta, Sárkány Míra Eszter, Simon Boglárka, Till Virág, Vályi Kamilla

Felkészítő tanár: Poroszlay Éva

Ezüstminősítés: „Kontrasztok” 
A produkció tagjai: Aranyos Hédi Andrea, Ákos Luca, Battai Lili Lujza, Borbély Rózsa Barbara, Keczán Luca, Sárkány Míra Eszter, Till Virág, Vályi Kamilla

Felkészítő tanár: Poroszlay Éva

Ezüstminősítés: „Ének az esőben”
A produkció tagjai: Csatáry Hanna Krisztina, Dóka Petra, Elek Csilla, Fodor Tímea, Gábor Ilka Emma, Jóna Franciska, Keczán Flóra, Kondor Gréta Virág, Menyhárt Anna, Mészáros Dóra, Nagy Hanna Szidónia, Porcsin Anna Léna, Szilágyi Dóra, Tőzsér Kata Barbara

Felkészítő tanár: Poroszlay Éva

Bronzminősítés: „Macska-játék”
A produkció tagjai: Csatáry Hanna Krisztina, Dóka Petra, Elek Csilla, Fodor Tímea, Jóna Franciska, Keczán Flóra, Kondor Gréta Virág, Menyhárt Anna, Mészáros Dóra, Nagy Hanna Szidónia, Nagy Loretta, Pazonyi Szilvia Nikolett, Siket Veronika, Simon Boglárka, Szilágyi Dóra, Tóth-Korcsmáros Borbála, Tovtin Anasztázia, Tőzsér Kata Barbara

Felkészítő tanár: Poroszlay Éva  

 

Megyei versenyek

 

Vénkerti Minősítő Rajzverseny

Aranyminősítés: 63  növendék

Ezüstminősítés: 16 növendék

Bronzminősítés: 5 növendék

Felkészítő tanárok: Cs. Horváth Judit, Molnár Éva, Szikora Gyöngyi 

 

„Az igazság arcai – A jog és a bíróság színesben” a Debreceni Törvényszék, a ZOOM Egyesület és az Országos Bírósági Hivatal által meghirdetett rajzpályázat

a legjobb 10-ben szerepelt

Szabolcs Dóra
Bányai Emma Violetta
Szalóki Sándor
Ákos Luca

rangsorolás nem volt a versenyen,
értékes tárgyjutalomban részesültek

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit 

 

Az Oktatási Hivatal Debreceni Pedagógiai Oktatási Központja által általános iskolások számára meghirdetett Hajdú-Bihar Megyei Képzőművészeti Verseny (POK)

III. hely: Végh Dóra - 3.o. kcs.
I. hely: Guba Csenge Kata 4.o. kcs.
képzőművészeti tanszak
Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

A Nagyerdei Erdészeti Erdei Iskola által meghirdetett „Az év élőlényei” rajzpályázat

I. helyezés: Kozák Zsófia
Különdíj: Gellén Ákos
Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

A Nagyerdei Erdészeti Erdei Iskola „Az őszi erdő kincsei” kollázs készítő pályázat

I. helyezés: Sarkady Vanda Laura

Felkészítő tanár: Molnár Éva 

 

III. Hajdú-Bihar Megyei Horgász Szervezetek Szövetsége és a Hajdú-Bihar Megyei Közgyűlés „Horgászélményem a nyári szünidőben” című rajzpályázat

I. helyezés: Erdélyi Lora Fanni
I. helyezés: Csáki Géza
II. helyezés: Gábori Eszter
II. helyezés: Inczédi Dorottya
III. helyezés: Szabó Zsófia
Különdíj: Mezey Viktória
Felkészítő tanárok: Molnár Éva és Cs. Horváth Judit

 

Városi versenyek

 

„Magyarul álmodom” - rajzpályázat

II. helyezés: Kovács Alexandra Márta

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit 

 

„Meséljük újra!” Debreceni művelődési Központ által meghirdetett rajzpályázat

I. helyezés: Végh Dóra
Díszoklevelet kapott kiemelkedő pályamunkájáért: Demeter Lilla
Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

A Debreceni József Attila Általános Iskola Költészet Napja alkalmából rendezett rajzverseny

I. helyezés: Sámi Anna Bella
II. helyezés: Végh Dóra
II. helyezés: Gellén Anna Virág
II. helyezés: Molnár Mária Alexandra
képzőművészeti tanszak
Felkészítő tanárok: Cs. Horváth Judit és  Molnár Éva

 

A „Benedek versenyek” alkalmából meghirdetett rajzverseny

I. helyezés: Szabolcs Emese
I. helyezés: Szabolcs Dóra
I. helyezés: Kiss Sára
II. helyezés: Farkas Tünde
Felkészítő tanárok: Molnár Éva és Cs. Horváth Judit

 

„Felrepülök ekkor gondolatba” című rajz és fotó pályázat

II. helyezés: Zsákai Zsanett Éva
Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság