2018-2019. Iskolai eredmények

 

Középfokú nyelvvizsgák 2019.

 

Nemzetközi versenyek

 

"Olvass többet"  határtalanul - magyarul nemzetközi verseny
IV. helyezés: Sámi Anna 6.a
IX. helyezés: Szirmai Bernadett 6.a
XI. helyezés: Kaszás Blanka 6.a
Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes

 

Megyei versenyek

 

Hajdú-Bihar Megyei TIT Levelezős Országos Tanulmányi Verseny

Nagy Orsolya 6. b osztályos tanuló 2. helyezés

Szepesi Réka Anna 6. c osztályos tanuló 3. helyezés

Felkészítő tanár: Mokánszki Józsefné

 

Dózsa György Általános Iskola – komplex angol nyelvi akadályverseny
III. helyezés:
Bodnár Gergő Manó 6.a
Sámi Anna Bella 6.a
Kerek Martin Milán 6.a
Felkészítő tanárok: Soós Imelda és Dr. Zeke Lászlóné

 

Lilla téri Általános Iskola – angol nyelvű hallott szövegértési verseny
II. helyezés: Éles Brigitta 8.a
Felkészítő tanár: Hudra Helga

 

Tóth Árpád Gimnázium – komplex angol nyelvi verseny
IV. helyezés: Nagy Loretta 8.a
Felkészítő tanár: Hudra Helga

 

Megyei Komplex Tanulmányi Vetélkedő - a Lilla Téri Általános Iskola szervezésében:
A matematika versenyen:
III. helyezés: Abai Patrik Márk 6.b
Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva
IV. helyezés: Galajda Szabolcs 8.a
Felkészítő tanár: Budai Anita

 

Városi versenyek

 

Benedek Elek Általános Iskola – angol nyelvhelyességi verseny
I. helyezés: Siket Veronika 8.a
Felkészítő tanár: Hudra Helga
II. helyezés: Prágai Viola Emma 8.a
Felkészítő tanár: Kircsiné Bán Edit

 

Szent László Gimnázium – komplex angol nyelvi csapatverseny
II. helyezés:
Bodnár Gergő Manó 6.a
Éles Réka 6.a
Kerek Martin Milán 6.a
Somogyi Máté 6.a
Széles Dániel 6.a
Vastag Szabolcs 6.a
Felkészítő tanár: Dr. Zeke Lászlóné és Soós Imelda

 

A Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola - Irodalom és könyvtárhasználati vetélkedő
I. helyezés: Varga Virág 5. a
II. helyezés: Mezey Viktória 5.a
Felkészítő tanárok: Szűcsné Somi Éva és Szilágyi Imréné
II.Helyezés: Kaszás Blanka 6.a
Felkészítő tanárok: Csákfalviné Veniger Ágnes és Szilágyi Imréné
I. helyezés: Mozga Csaba 7.a
III. helyezés: Hoczka Vanda 7.a
Felkészítő tanárok: Szűcsné Somi Éva és Szilágyi Imréné

 

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola – Komplex Angol Nyelvi Verseny
I. helyezés: Kerek Martin Milán 6.a
I. helyezés: Sámi Anna Bella 6.a
Felkészítő tanár: Dr. Zeke Lászlóné és Soós Imelda
I. helyezés: Prágai Viola Emma 8.a
I. helyezés: Nagy Loretta 8.a
Felkészítő tanár: Kircsiné Bán Edit és Hudra Helga

 

A Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Iskola városi matematikaversenyén:
I. helyezés: Dobos Gergely 8.a
Felkészítő tanár: Ragány Bernadett
I. helyezés: Ratku Ábel Roland 7.a
Felkészítő tanár: Tóth Éva
III. helyezés: Dobos Gabriella 6.b
Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva
III. helyezés: Nagy Lajos 5.a
Felkészítő tanár: Ákos Zsoltné

 

A DMJV Bolgár Nemzetiségi Önkormányzat és a DMK Újkerti Közösségi Háza által a „Bolgár Napok” programsorozat keretében rendezett, Ki tud többet Bulgáriáról?
III. helyezés: a „Rózsaszirmok” csapata
Csapattagok: Éles Brigitta, Nagy Loretta, Siket Veronika
Négy csapat részvételével (8.a, 8.b, 8.c)
Felkészítő tanár: Pálfalviné Kovács Katalin

 

Iskolai versenyek

 

AZ 1848-49- ES ISKOLAI TÖRTÉNELMI VETÉKEDŐ HELYEZÉSEI-CSAPATVERSENY:
I. helyezett
Szabó Zsófia 7.a
Keczán Flóra 7.a
Béres Anna 7.a
II. helyezett
Hevesi Attila 7. c
Goron Péter László 7c
Nagy Vilmos Vajk 7. c
III. helyezett
Kéki Krisztina 7.a
Cserei Edina Eszter 7.a
Deli Zsanett 7.a
Felkészítő tanárok: Stefáni Krisztina, Ecker Andrásné, Metty Lúcia, Aradi János
Szervező tanár: Szilágyi Imréné

 

Iskolai alsós vers-és prózamondó verseny
1-2. évfolyam:
I.helyezés: Illés Kincső 2.c
Felkészítő pedagógus: Tóth-Vilmánszki Enikő
II.helyezés: Gönczi Lívia 1.b
Felkészítő pedagógus: Marjánné Fedur Georgina
III.helyezés: Erdélyi Kolos 2.a
Felkészítő pedagógus: Bene Judit
3-4. évfolyam:
I.helyezés: Süvöltős Anna    3.d
Felkészítő pedagógus: Varga Éva
II.helyezés: Andirkó Réka     3.b
Felkészítő pedagógus: Béres Andrásné
III.helyezés: Dremák Imola     3.b
Felkészítő pedagógus: Béres Andrásné

 

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny iskolai fordulója
5. évfolyam:
I. helyezés: Varga Virág 5.a
Felkészítő tanár: Szűcsné Somi Éva
II. helyezés: Gábori Eszter 5.a
Felkészítő tanár: Szűcsné Somi Éva
III. helyezés: Kovács Kincső 5.a
Felkészítő tanár: Szűcsné Somi Éva
6. évfolyam:
I. helyezés: Sámi Anna Bella 6.a
Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes
II. helyezés: Bicsinszki Melinda 6.a
Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes
III. helyezés: Sztancs Fanni 6.a
Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes
7. évfolyam:
I. helyezés: Cserei Edina Eszter 7.a
Felkészítő tanár: Szűcsné Somi Éva
II. helyezés: Bardi Noémi  7.a
Felkészítő tanár: Szűcsné Somi Éva
III. helyezés: Ratku Ábel Roland  7.a
Felkészítő tanár: Szűcsné Somi Éva
8. évfolyam:
I. helyezés: Prágai Viola Emma 8.a
Felkészítő tanár: Metty Lúcia
II. helyezés: Nagy Loretta 8.a
Felkészítő tanár: Metty Lúcia
III. helyezés: Siket Veronika 8.a
Felkészítő tanár: Metty Lúcia

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság