2017-2018. Sport eredmények

 

Országos versenyek

 

A Torna Diákolimpia Országos Elődöntő fiú csapat és egyéni verseny a Szegedi Arany János Általános Iskola szervezésében
Fiú csapat:
I. korcsoport „B” kategória
7. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Országos döntőbe nem jutott be)
A csapat tagjai: Szabó Milán, Vaszkó Mihály, Nagy Dilen Roland, Mezey Áron
Országos döntő résztvevője
Mezey Áron (Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola)

II. korcsoport „B” kategória
4. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola  (Országos döntő résztvevője)
A csapat tagjai: Tóth Dávid, Hoczka Bence, Kertész Bence, Kiss Ákos

III-IV. korcsoport „B” kategória
2. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Országos döntő résztvevője)
A csapat tagjai: Csige Mátyás, Zsákai Máté, Mozga Csaba, Dezső Norbert, Barbócz Bence

Egyéni: 1. Mozga Csaba 2. Dezső Norbert, 4. Barbócz Bence, (Országos döntő résztvevője)

 

Megyei versenyek

 

A Megyei Komplex Tanulmányi Verseny

1. helyezés: Végh Eszter 2.c, Levcsenkó Laura 4.d, Nagy Gellért Tamás 4.d osztályos tanulók.
2. helyezés: Reke Máté 5.b és Simon Boglárka 8.b osztályos tanulók.
3. helyezés: Szabó Míra 5.b, Pintér Csaba 5.a és Végh Anna 4.a osztályos tanulók.
Dobos Gergely 7.a, Mikáczó Nagy Bendegúz 4.c és Papp Gyula 5.a 4. helyezett, Jóri Bence 4.d 5. helyezett és Simon Luca 3.a 6. helyezett lett.

Felkészítő: Harsányi Sándor

 

Debrecen Város és Hajdú - Bihar Megye 2017 - 2018. tanévi Torna Diákolimpia eredményei

 

Fiúk eredményei

„B” kategória

I. korcsoport

1. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Szabó Milán, Vaszkó Mihály, Nagy Dilen Roland, Mezey Áron

Egyéni:

5. Mezey Áron

9. Nagy Dilen Roland

11. Vaszkó Mihály

12. Szabó Milán

 

II. korcsoport

1. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Tóth Dávid, Hoczka Bence, Kertész Bence, (Kiss Ákos, Bernáth Bence nem versenyzett sérülés miatt)

Egyéni:

2. Kertész Bence

4. Tóth Dávid

12. Hoczka Bence

 

III.-IV. korcsoport

1. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Csige Mátyás, Zsákai Máté, Mozga Csaba, Dezső Norbert, Széles Dániel, Barbócz Bence

Egyéni:

1. Barbócz Bence

2. Széles Dániel

3. Dezső Norbert

4. Mozga Csaba  

 

Városi versenyek

 

Városi Diákolimpia Úszás
leány egyéni számok:
50 m mellúszás: Végh Eszter 3. helyezés
50 m gyorsúszás: Végh Eszter 5. helyezés
50 m gyorsúszás: Levcsenkó Laura 5. helyezés


fiú egyéni számok
50 m mellúszás: Pintér Csaba 3. helyezés
Váltók:
4x50 m gyorsúszás vegyesváltó (Mikáczó Nagy Bendegúz, Jóni Bence, Nagy Gellért Tamás, Meggyes Áron) 4. helyezés
4x50 m fiú gyorsváltó (Reke Máté, Pintér Csaba, Szécsi Zoltán, Csáki Géza) 3.helyezés

Felkészítő: Harsányi Sándor

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság