2017-2018. Iskolai eredmények

 

Megyei versenyek

 

Hajdú-Bihar Megyei TIT Levelezős Országos Tanulmányi Verseny

Szepesi Réka Anna 6. c osztályos tanuló 1. helyezés

Kovács Petra Lili 6. b osztályos tanuló 5. helyezés

Felkészítő tanár: Mokánszki Józsefné

 

Megyei, Angol Nyelvhelyességi versenyen - A Lilla téri Általános Iskola szervezésében

I. helyezés Vass Richárd  8.a

II. helyezés Prágai Viola  7.a

III. helyezés Küzmös Balázs  8.a

III. helezésy Sámi Anna Bella 5.a

V. helyezés Kerezsi Mátyás 6.a

Felkészítő tanárok: Kircsiné Bán Edit, Hudra Helga, Soós Imelda és Bársonyné Nyalka Ilona

 

„A víz alatti világ" megyei angol nyelvi versenyen - A Dózsa György Általános Iskola szervezésében -  iskolánk hatodikos csapatának eredménye:

II. helyezés

Ratku Ábel Roland 6.a

Borók Dominik 6.a

Kerezsi Mátyás 6.a

Felkészítő tanárok: Dr. Zeke Lászlóné és Bársonyné Nyalka Ilona

 

A Reading in English Competition megyei döntőjén, a Starter kategóriában

Fejes-Tóth Boglárka 5.a I. helyezést ért el.

felkészítő tanár: Soós Imelda

 

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló:

4. helyezés: Abai Patrik, Dobos Gabriella, Gazsó Lajos Gergely, Vég Hanna 5. b

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

8. helyezés: Balogh Tamás Milán, Blascsák Eszter, Sarkadi Gréta, Simon Boglárka 8.b

Felkészítő tanár: Tóth Éva

 

Megyei komplex tanulmányi vetélkedő - a Lilla Téri Általános Iskola szervezésében:
A matematika versenyen:

1. helyezés: Tamási Ágnes 8.a

Felkészítő tanár: Ákos Zsoltné

 

5. helyezés: Dobos Gabriella 5.b

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

5. helyezés: Boros Sándor Kevin 5.a

Felkészítő tanár: Tóth Éva

 

Városi versenyek

 

A Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola – Komplex Angol Nyelvi Versenyén

III. helyezést ért el Kerezsi Mátyás 6.a és Ratku Ábel Roland 6.a.- a hatodikos csapatok versenyében:

Felkészítő tanárok: Bársonyné Nyalka Ilona és Dr. Zeke Lászlóné

A nyolcadikos csapatok versenyében

III. helyezést ért el Vass Richárd 8.a és Szirmai Panna Eszter 8.a. - a nyolcadikos csapatok versenyében

Felkészítő tanárok: Hudra Helga és Kircsiné Bán Edit

 

A Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola - irodalom-és könyvtárhasználati versenyén

IV. helyezést ért el Kéki Krisztina 6. a és Haraszin Zsombor 7. b - a 6-7. évfolyam versenyében

Felkészítő tanárok: Szűcsné Somi Éva és Szilágyi Imréné

 

A Benedek Elek Általános Iskola városi, angol nyelvhelyességi versenyén az alábbi eredményeket érték el diákjaink:

Bodnár Gergő Manó 5.a I.hely

felkészítő tanár: Soós Imelda

Siket Veronika 7.a I. hely

felkészítő tanár: Hudra Helga

Vass Richárd 8.a I. hely

felkészítő tanár: Hudra Helga

Gacsó Jázmin 8.a II. hely

felkészítő tanár: Kircsiné Bán Editv

 

A DMK Újkerti Közösségi Házában a Bolgár napok keretén belül szervezett városi földrajzi csapatversenyen vettek részt Pálfalviné Kovács Katalin 8. osztályos tanítványai. A 10 versenyző csapatból:

a 8. d-sek „Szófia twins” nevű csapata (Ötvös Lucia, Kertész Alexandra Cintia, Tolvaj Nikoletta) I. helyezést,

a 8. d-sek „A Rodope rémei” nevű csapat, amely a nagymacsi fiúkból állt össze (Kovács Gergő, Kovács Balázs, Sáfián Tibor) II.helyezést,

a 8. a-sok „Muszala mászók” nevű csapata (Gacsó Jázmin, Küzmös Balázs, Fodor Máté) V. helyezést,

a 8. b-sek „Szófia ” nevű csapata (Balla Balázs, Bedics Róbert Károly, Bodó Dániel) VI. helyezést értek el. 

 

Iskolai versenyek

 

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY ISKOLAI FORDULÓJA

5. évfolyam

3. helyezés Gábori Leila 5. a

2. helyezés Németi Bence 5. b

1. Sztancs Fanni Laura  5. a

 

6. évfolyam

3. helyezés Bardi Noémi 6. a

2. helyezés Máté Jázmin 6. b

1. Kertész Anikó  6. b

 

7. évfolyam

3. helyezés Hodos Martin 7.b

2. helyezés Gellén Anna Virág  7.a

Szász Kiara 7.b

1. Nagy Loretta  7. a

 

8. évfolyam

3. helyezés Gacsó Jázmin 8. a

2. helyezés László Petra Fruzsina 8. a

1. helyezés Szirmai Panna  8. a

 

Természet az irodalomban csapatverseny eredménye:

5. évfolyam

III. helyezés:

Vég Hanna 5. b

Dobos Gabriella 5. b

Németi Balázs 5. b

Kovács Petra 5. b

 

II. helyezés:

Szűcs Domán 5. c

Czövek Beáta 5. c

Kozák Zsombor 5. c

Hartinger Dávid 5. c

 

I. helyezés:

Sámi Anna 5. a

Fejes-Tóth Boglárka 5. a

Farkas Kinga 5. a

Kaszás Blanka 5. a

 

6. évfolyam

III. helyezés:

Szécsi Zoltán 6. b

Takács Leila 6. b

Horváth Ádám 6. b

 

III. helyezés:

Szabó Julianna 6. d

Sarkady Vanda 6. d

Molnár Zsolt 6. d

Sass Dávid 6. d

Szervező tanár: Szilágyi Imréné és Szűcsné Somi Éva

 

II. helyezés:

Szabó Mira 5. b

Parlagi Csenge Panna 5. b

Kertész Anikó Kitti  6. b

Máté Jázmin 6. b

 

I. helyezés:

Béres Anna 6. a

Deli Zsanett 6. a

Keczán Flóra 6. a

Kéki Krisztina 6. a

 

Iskolai vers-és prózamondó verseny 5-8. évfolyam:

Különdíj:

Sarkadi Gréta 8. b

Berkesz Adrienn 8. c

 

III. helyezés:

Béres Anna 6. a

 

II. helyezés:

Szűcs Noémi Kitti 5. a

Sztancs Fanni 5. a

 

I. helyezés:

Kaszás Blanka 5.a

Deli Zsanett 6.a

 

Az 1848-49-es iskolai történelmi vetélkedő eredménye
I. helyezés

Gellén Anna Virág 7. a

Román Gréta 7. a

Minya Zsolt7. a

 

II. helyezés

Nagy Loretta 7. a

Prágai Viola Emma 7 .a

Éles Brigitta  7. a

 

III. helyezés

Hodos Martin 7. b

Nagy Jázmin Matild 7. b

Szász Kiara Gabriella 7.b

 

Szervező tanár: Szilágyi Imréné

 

KERESD A KÖNYVTÁRBAN! című iskolai könyvtári-irodalmi írásbeli egyéni verseny

A magyar nyelv napja alkalmából (nov.13.) Arany János, Szabó Lőrinc és Szabó Magda évfordulóhoz kapcsolva

5. évfolyam:

Puskás Petra 5. d        I. helyezés

Dobos Gabriella 5. b   II. helyezés

 

6. évfolyam:

Béres Anna 6. a          I. helyezés

Kéki Krisztina 6. a      II. helyezés

Keczán Flóra 6. a       III helyezés

 

7. évfolyam:

Nagy Loretta. 7. a      I. helyezés

Román Gréta 7. a      II. helyezés

Kubicza Nóra  7. b     III. helyezés

 

8. évfolyam:

Nyeste Amanda 8. c                  I. helyezés

Deák Alexandra Krisztina 8. c   II. helyezés

Szervező tanárok: Szilágyi Imréné

Szűcsné Somi Éva

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság