2016-2017. Sport eredmények

 

Országos versenyek 

 

Diákolimpia

2016-2017 tanév

2017. május 6.

Magyar Diáksport Szövetség, Országos Döntő Torna Diákolimpia „A” kategória, Budapest,  Tornacsarnok  2017. május 6.

Fiú csapat:

I. korcsoport „A” kategória

3. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Nagy Kristóf, Szabó Benedek, Kertész Bence, Hoczka Bence;

Egyéni: 3. Hoczka Bence, 5. Kertész Bence

 

II. korcsoport „A” kategória

1. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Tóth Dávid, Kiss Ákos, Széles Dániel, Barbócz Bence, Bernáth Bence;

Egyéni: 1. Bernáth Bence, 3. Kiss Ákos és Barbócz Bence 7. Széles Dániel

 

III-IV. korcsoport „A” kategória

3. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Szécsi Zoltán, Zsákai Máté Bálint, Mozga Csaba, Dezső Norbert;

Felkészítők: Lakatos István, Ladányi Zoltán

 

Diákolimpia

2017. április 29.

Magyar Diáksport Szövetség, Országos Döntő Torna Diákolimpia „B” kategória, Budapest,  Tornacsarnok

Fiú csapat:

I. korcsoport „B” kategória

3. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Nagy Kristóf, Nagy Edvin, Szabó Benedek, Kertész Bence, Hoczka Bence;

Egyéni: 3. Hoczka Bence,

 

II. korcsoport „B” kategória

1. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Tóth Dávid, Kiss Ákos, Jenei Bence, Széles Dániel, Barbócz Bence, Bernáth Bence;

Egyéni: 1. Bernáth Bence, 3. Széles Dániel és Barbócz Bence

 

III-IV. korcsoport „B” kategória

2. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Szécsi Zoltán, Csige Mátyás, Zsákai Máté Bálint, Mozga Csaba, Csige József, Dezső Norbert

Egyéni: 2. Dezső Norbert

Felkészítők: Lakatos István, Ladányi Zoltán

 

Debrecen Város és Hajdú-Bihar Megye 2016-2017. tanévi Torna Diákolimpiája

2017. február 4.

 

„B” kategória

I. korcsoport

1. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Nagy Kristóf, Kertész Bence, Szabó Benedek, Hoczka Bence

Egyéni: 1. Hoczka Bence 2. Szabó Benedek, 3. Kertész Bence

 

II. korcsoport

1. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Tóth Dávid, Kiss Ákos, Jenei Bence, Fábián Bence, Széles Dániel, Bernáth Bence

Egyéni: 1. Bernáth Bence 2. Széles Dániel, 3. Fábián Bence

 

III.-IV. korcsoport

1. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Szécsi Zoltán, Zsákai Máté, Csige Mátyás, Csige József, Mozga Csaba, Dezső Norbert

Egyéni: 1. Dezső Norbert, 2. Mozga Csaba, 3. Csige József

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság