2016-2017. Művészeti eredmények

 

Országos versenyek

 

Gróf I. Festetics György Művelődési Központ, városi könyvtár és Muzeális Gyűjtemény Helyi Értéktár Bizottsága által meghirdetett Hungarikumok című rajzpályázat (Hévíz)

II. helyezés: Jurácsik Liza

III. helyezés: Fehérvári Vivien

Felkészítő tanár: Baráth Dóra

 

Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata és az Egészséges Városok Magyar Nyelvű Szövetsége „Egészséges város és Élhető város”

III/1. kategória (5-6.évfolyam tanulói)

III. helyezés: Bohos Noémi

Felkészítő:  Molnár Éva

 

Az Európai Parlament Tájékoztatási Irodája által hirdetett „Értékeink Európában – ami összeköti Európát” országos rajzverseny

II. helyezés: Inczédi Viktória

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

Erzsébet a Kárpát-medencei Gyermekekért Alapítvány kreatív pályázat

8-12 éves kategória

I. helyezés: Kiss Sára

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

Megyei versenyek

 

I. Hajdúsági Gyermek és Ifjúsági Szólótáncversenyen

SZÓLÓTÁNCOSI NÍVÓDÍJ-ban részesült Mecsei Kristóf
Néptánc tanszak
Felkészítő tanár: Puskás László Péter

 

Városi versenyek

 

A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület Debreceni Területi Irodája által meghirdetett 2016-os évi Rajzpályázat

I. helyezés: Bihari Ákos

II. helyezés: Szabó Anikó

Képzőművészeti tanszak

Felkészítő tanárok:

Cs. Horváth Judit és Baráth Dóra 

 

Kinizsi Pál Általános Iskola által szervezett 2016. Rajzverseny „Víz” témában

I. helyezés: Inczédi Viktória

Különdíj: László Tamás

Felkészítő: Cs.Horváth Judit

II. helyezés: Jurácsik Liza

Felkészítő tanár: Baráth Dóra

Különdíj: Román Gréta

Felkészítő: Molnár Éva

 

Benedek Elek Ált. Isk. Tanulmányi verseny „Csendélet” kategória

I. helyezés: Inczédi Dorottya

I. helyezés: Inczédi Viktória

Felkészítő: Cs.Horváth Judit 

 

A Magyar Vöröskereszt Debrecen területi szervezete által hirdetett rajzpályázat

I. helyezés: Inczédi Dorottya

Felkészítő: Cs.Horváth Judit 

 

MODEM „Jézus élete” című rajzpályázat

I helyezés: Inczédi Viktória

I helyezés: Inczédi Dorottya (megosztott)

II. helyezés: Marincsák Zsanett

II. helyezés: Puskás Petra

III. helyezés: Varga Viktor Tamás

III. helyezés: Sándor Dóra

Különdíj: Badar Nikolett

53 növendék elismerő oklevelet és könyvjutalmat (Bibliát) kapott

Felkészítő: Cs. Horváth Judit és Molnár Éva (2 fővel)

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság