2015-2016.Művészeti eredmények

 

Nemzetközi versenyek

 

Méliusz Könyvtár Benedek Elek Fiókkönyvtára által Fazekas Mihály születésének 250. évfordulója alkalmából rendezett rajzpályázat

I. helyezés: Kéki Krisztina
Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

Országos versenyek

 

A Nyomda- és Papíripari Szövetség, valamint az Alföldi Nyomda Zrt. által szervezett Papírmánia  „I love erdő” verseny


I. helyezett: Ákos Luca

Különdíj: Ákos Luca

Felkészítő: Csukásné Horváth Judit

Könyvjutalom és kiállított alkotás: Szanics Anikó és Tamási Ágnes

Felkészítő: Csukásné Horváth Judit és Molnár Éva

 

Hortobágyi Nemzeti Park rajzpályázata

Díjazott: Kovács Eszter

Felkészítő: Baráth Dóra 

 

A Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár Hétmérföld képző-, fotó-, és filmművészeti pályázat

Díjazottak:

Nagy Ivett

Sarkadi Dóra

Rinyu Anna

Jeneses Réka

Inczédi Dorottya

Rinyu Nóra Zsófia

Sziki Virág

Felkészítő: Csukásné Horváth Judit

 

A Nyomda- és Papíripari Szövetség, valamint az Alföldi Nyomda Zrt. által szervezett Papírmánia „I love erdő”

8. kategória


III. helyezett: Ákos Luca

Díjazott: Szemenyei Zsuzsanna

Felkészítő: Csukásné Horváth Judit

 

1848-49-es szabadságharc témájában meghirdetett rajzpályázat

III. helyezés: Hodos Martin

III. helyezés: Kovács Lili

Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

Forgó-Morgó című országos pályázat

Különdíj: Torró Laura

és alkotása bekerült egy, a gyermekmunkák képeivel illusztrált könyvbe.

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

Nagyecsedi Verbunk Verseny

Különdíj: Mecsei Kristóf

Felkészítő tanár: Puskás László

 

„Boldog békeidők” című EMMI által támogatott országos történelmi és műveltségi vetélkedőhöz kapcsolódó rajzpályázat Benedek Elek Általános Iskola

III. helyezés: Nagy Tímea

Felkészítő tanár: Molnár Éva 

„Tölgyfamaci” Antológia

Tamási Noémi és Tolvaj Nikoletta munkái bekerültek

a Tölgyfamaci Antológiába.

Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

„Szívem csücske” országos minősítő rajzverseny, Szeghalom

KIEMELT ARANY minősítés:

Inczédi Dorottya, (Cs.HJ)

ARANY minősítés:

Farkas Lívia, Fejes-Tóth Boglárka, Györgyi Kata, Hodos Martin, Kiss Kata, Kiss Sára, Marincsák Vivien, Torró Laura  (Cs.HJ)

Gábori Leila, Nagy Jázmin Matild, Román Gréta,  Tolvaj Nikoletta (MÉ)

EZÜST minősítés:

Dóka Gabriella (Cs.HJ)

Nagy Tímea, Tóth Laura (MÉ)

Felkészítő tanárok: Cs. Horváth Judit és Molnár Éva

 

„Én kis kertet kerteltem…” országos gyermekrajz pályázat (Földművelésügyi Minisztérium)

Elismerő oklevél: Ardai Dóra és Zimán Melinda

Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

Hagyományok Háza – Magyar Népi Iparművészeti Múzeum – Nyitott Műhely „Zöld erdőben, zöld mezőben sétál egy madár…” című rajzpályázat

Dicsérő oklevél: Tóth Noémi, Kovács Enikő, Kiss-Tóth Eszter, Karsai Petra, Suba Attila, Kovács Emese, Rinyu Nóra Zsófia, Nagy Korina, Váncsa Henrietta, Varga Viktor, Szarvas Brendon, Inczédi Dorottya, Nagy Alexandra

Felkészítő tanárok: Cs. Horváth Judit és Molnár Éva

 

Fölszállott a páva – tehetségkutató műsor gyerekeknek

Mecsei Kristóf bejutott a területi fordulóba. A versenyt Salgótarjánban rendezték, eredmény június 24-én lesz.

Felkészítő tanára: Puskás László

 

Megyei versenyek

 

Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI megyei komplex tanulmányi verseny

„Én és a kedvenc állatom” rajzpályázat

I. helyezett: Inczédi Viktória

II. helyezett: Kiss Kata

III. helyezett: Máté Jázmin

Felkészítő: Csukásné Horváth Judit

II. helyezett: Tolvaj Nikoletta

Felkészítő: Molnár Éva

 

Szabó László AMI - Hajdúszoboszló Megyei képzőművészeti Verseny

III. helyezett: Szabó Gréta

Felkészítő tanár: Molnár Éva

Különdíj: Vizi Zsófia Panni

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

Megyei Képzőművészeti Pályázat

I. helyezés (felső tagozatos kategória): Inczédi Viktória

III. helyezés (felső tagozatos kategóriában) Inczédi Dorottya

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

Városi versenyek

 

Árpád Vezér Általános Iskola „Álljunk fel a számítógép elől” elnevezésű rajzpályázat

I. helyezés: Szanics Anikó

III. helyezett: Ignéczi Vivien

(+18 tanuló elismerő oklevelet kapott)

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

Vénkerti Általános Iskola és AMI  „40 éves az iskolánk” című pályázat

Különdíj: Pálfi Kitti

Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság