2014-2015. Sport eredmények

 

Országos versenyek

 

2014/2015. tanévi Torna Diákolimpia Országos Döntő

Budapest  2015. március 20-21.


„B” kategória

I. korcsoport (1-2 osztály)

1. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Jenei Bence, Bodnár Gergő, Fábián Bence, Csige Mátyás,Széles Dániel, Barbócz Bence Krisztián

Egyéni: 1. Bodnár Gergő és Fábián Bence, 3. Barbócz Bence Krisztián

 

II. korcsoport (3 - 4 osztály)

1. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Szécsi Zoltán, Mozga Csaba Máté, Zsákai Máté Bálint, Bernáth Bence, Dezső Norbert,

Egyéni: 1. Dezső Norbert 4. Bernáth Bence, 5. Mozga Csaba Máté, 6. Zsákai Máté Bálint

 

III-IV. korcsoport (5 - 8 osztály)

4. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Bodó Dániel, Csige József, Bari István, Pataki Zoltán,

Egyéni: 3. Pataki Zoltán,

 

„A” kategória

 

I. korcsoport

3. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Bernáth Máté, Tóth Dávid, Turi Dominik, Nagy Edvin, Szarvas Brendon, Kiss Ákos

 

II. korcsoport

3. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Sass Péter, Kovács Tibor, Zeke Kuno, Hajdu Krisztián,

 

III-IV. korcsoport

2. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Balogh Tamás, Horváth Erik,Zeke Hunor, Prágai Nándor Keve.

Felkészítők: Lakatos István és Ladányi Zoltán.

 

2014/2015. tanévi Torna Diákolimpia Országos Elődöntő

Debrecen, 2015. február 28

I. korcsoport

 

Fiú csapatbajnokság:

Vénkerti Általános Iskola és AMI (Debrecen)
Edző: Lakatos István, Ladányi Zoltán

Csapattagok: Abai Patrik, Jenei Bence, Bodnár Gergő, Fábián Bence, Csige Mátyás, Széles Dániel

 

Fiú egyéni:

1.      Széles Dániel, Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI

2.      Bodnár Gergő, Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI

2.      Fábián Bence, Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI

4.      Csige Mátyás, Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI

 

II. korcsoport

 

Fiú csapatbajnokság:

Vénkert Általános Iskola és AMI (Debrecen)
Edző: Lakatos István

Csapattagok: Szécsi Zoltán, Mozga Csaba, Zsákai Máté, Barbócz Bence, Bernáth Bence, Dezső Norbert

 

Fiú egyéni:

1.      Dezső Norbert, Debrecen, Vénkert Általános Iskola és AMI

2.      Bernáth Bence, Debrecen, Vénkert Általános Iskola és AMI

3.      Zsákai Máté, Debrecen, Vénkert Általános Iskola és AMI

4.      Mozga Csaba, Debrecen, Vénkert Általános Iskola és AMI

 

III-IV. korcsoport

 

Fiú csapatbajnokság:

Vénkerti Általános Iskola és AMI (Debrecen)
Edző: Lakatos István, Ladányi Zoltán

Csapattagok: Csige József, Bodó Dániel, Bari István, Pataki Zoltán

Fiú egyéni:

2. Pataki Zoltán, Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI

4. Bari István, Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI

5. Bodó Dániel, Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI

 

Magyar Torna Szövetség versenyén, Budapesten a debreceni tornász fiúk Fiú csapat:

I. korcsoport „B” kategória

1. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Abai Patrik, Jenei Bence, Bodnár Gergő, Fábián Bence, Csige Mátyás, Széles Dániel

2. Tiszafüredi Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda

3. Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

4. Vénkerti Diáksport Egyesület

5. Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola

6. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola „B” csapat

A serdülő II. osztály,csapatverseny

2. helyezés: Parácsi Áron, Bodó Dániel, Csige József

6. helyezés: Balogh Tamás, Modrovics Ákos, Póta Zoltán,

Egyéni verseny:

7.Csige József

Kadet II. osztály, csapatverseny

2. helyezés: Bari István, Sándor Péter, Pataki Zoltán

4. helyezés: Nagy Dániel, Bartha Ákos

Egyéni verseny:

4.Sándor Péter, 5.Bari István, 6.Pataki Zoltán

Felkészítő edzők Lakatos István és Ladányi Zoltán voltak.

 

Megyei versenyek

 

XXIII. "Bocskai-Vénkert" Kupa Leány-Fiú tornaverseny

Debrecen

Óvodás csoport egyéni verseny talaj és ugrás

Egyéni: 1. Hamza Balázs; 2. Nagy Roland; 3. Kakuk Boldizsár; 4.Görgényi Vince; 5.Szima Nándor; 6. Szegletes István

 

I. korcsoport

Leány csapat:

1. Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium,(Nyíregyháza)

Edző: Duna Ágnes

2. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Debrecen)

Edző: Lakatos István,

A csapat tagjai: Káposztás Lili, Marozsán Csenge, Nagy Hanna, Nagy Lili, Kis Sára

Egyéni:1. Helli Hanna (Nyíregyháza;) 2. Kis Sára (Debrecen); 3. Madai Fanni (Nyíregyháza)

Fiú csapat:

I. korcsoport „A” kategória

1. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Debrecen)

Edző: Lakatos István, Ladányi Zoltán

A csapat tagjai: Bernáth Máté, Tóth Dávid, Turi Dominik, Nagy Edvin, Szarvas Brendon, Kiss ÁkosEgyéni:1.  Kiss Ákos; 2. Turi Dominik; 3. Tóth Dávid;

I. korcsoport „B” kategória

1. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Abai Patrik, Jenei Bence, Bodnár Gergő, Fábián Bence, Csige Mátyás, Széles Dániel

2. Tiszafüredi Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda

3. Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

4. Vénkerti Diáksport Egyesület

5. Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola

6. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola „B” csapat

Egyéni: 1.Széles Dániel; 2. Fábián Bence; 3. Csige Mátyás; 4. Abai Patrik és Bodnár Gergő; Virágh Krisztián (Nyíregyháza)

 

II. korcsoport

Leány csapat:

1. Debreceni Bocskai István Ált. Isk.

Testnevelő tanár, edző: Papp Szilvia

A csapat tagjai: Karacs Alexa, Udvarhelyi Veronika,Kovács Petra,Rózsa Evelin,Mátrai Andrea

2. Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

3. Széchenyi körúti Általános Iskola Szolnok

4. Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda (Balmazújváros)

Egyéni:1. Kiss Alexa; 2. Németh Zsófia (Nyíregyháza); 3. Udvarhelyi Veronika; 4. Csizmanik Noémi (Nyíregyháza); 5. Popovics Melinda (Nyíregyháza); 6. Kovács Petra

 

Fiú csapat:

1. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Zeke Kunó, Szécsi Zoltán, Mozga Csaba Máté, Zsákai Máté Bálint, Barbócz Bence Krisztián, Dezső Norbert,

2. Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Egyéni:1. Dezső Norbert; 2. Bernáth Bence; 3. Zsákai Máté; 4. Barbócz Bence; 5. Mozga Csaba; 6. Vámos Barnabás (Nyíregyháza)

 

III-IV. korcsoport

Leány csapat:

1. Debreceni Bocskai István Ált. Isk.

A csapat tagjai: Tarjáni Zsófia, Mátrai Anita, Gergely Amanda, Pinczés Gréta, Harangi Krisztina,

2. Szolnok Széchenyi Körúti Általános Iskola, Sportiskola és AMI

3. Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

4. Pásztói Általános Iskola Herkules D S E

5. Adács Delfin DSE

Egyéni: 1. Gergely Amanda; 2. Tarjáni Zsófia; 3. Hrubóczki Anett (Nyíregyháza); 4. Mátrai Anita; 5. Berkes Andrea (Pásztó); 6. Papp Vivien (Szolnok)

 

Fiú csapat:

1. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Bodó Dániel, Csige József, Bari István, Sándor Péter, Pataki Zoltán

2. Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

3. Vénkert Diáksport Egyesület

A csapat tagjai: Parácsi Áron, Bartha Ákos, Pataki Zoltán, Fülöp Erik, Póta Zoltán

4. Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola „B” csapata

A csapat tagjai: Balogh Tamás, Zeke Hunor, Prágai Nándor

Egyéni:1. Sándor Péter; 2. Pataki Zoltán; 3. Bari István; 4. Zádor Zoárd Zotmund (Nyíregyháza)

5. Petrényi Ákos (Nyíregyháza); 6. Csige József (Debrecen)

 

Debrecen Város és Hajdú-Bihar Megye 2014-2015. tanévi Torna Diákolimpiája

 

Lányok

I. korcsoport

3.Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; 67.60

A csapat tagjai: Káposztás Lili, Marozsán Csenge, Varga Virág, Nagy Hanna, Nagy Lili, Kiss Sára; 67.6

Felkészítő tanár: Lakatos István

Egyéni: 3. Kiss Sára

 

Fiúk eredményei

„A” kategória

 

I. korcsoport

1.Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; 105,10

A csapat tagjai: Bernáth Máté, Tóth Dávid, Turi Dominik, Nagy Edvin, Szarvas Brendon, Kiss Ákos

Egyéni: 1.Kiss Ákos, 2. Turi Dominik, 3. Tóth Dávid

 

„B” kategória

 

I. korcsoport

1.Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; 72,55

A csapat tagjai: Jenei Bence, Csige Mátyás, Széles Dániel, Bernáth Bence, Szűcs Domán;

Egyéni: 1. Széles Dániel, 2. Bernáth Bence 3. Csige Mátyás

 

II. korcsoport

1.Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; 110.35

A csapat tagjai: Szécsi Zoltán, Mozga Csaba, Zsákai Máté, Barbócz Bence, Dezső Norbert, Zeke kúnó, Tóth Patrik

Egyéni: 1. Dezső Norbert, 2. Barbócz Bence, 3. Zsákai Máté

 

III.-IV. korcsoport

1.Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola;110.40

A csapat tagjai: Bodó Dániel, Csige József, Bari István, Pataki Zoltán, Sándor Péter, Balogh Tamás;

Egyéni: 1. Sándor Péter, 2. Bari István és Pataki Zoltán

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság