2014-2015. Művészeti eredmények

 

Országos versenyek

 

Gróf I. Festetics György Művelődési Központ, Városi Könyvtár és Muzeális Gyűjtemény (Hévíz)

„Az én Karácsonyom” című rajzpályázat

I. helyezett (6 éves korosztály) Varga Viktor Tamás

Képzőművészeti tanszak

Tanára: Molnár Éva 

 

„Lóverseny a családommal” Kincsem rajzpályázat

II. helyezett: Kiss Kata

Felkészítő: Csukásné Horváth Judit

 

„Királyfi, királylány” rajzpályázat

III. Helyezett: Gellén Ákos

Felkészítő: Csukásné Horváth Judit

 

PSZE Észak-magyarországi Tagcsoportja által szervezett „Miskolc-Kocsonya-Béka” témakörre kiírt gyerrmekrajzverseny

III. hely: Hasulyó Máté

Felkészítő: Molnár Éva

 

Magyar Közút „Álomút” című Országos rajzpályázat

Különdíj: Tóth Laura

Felkészítő: Molnár Éva

 

„Veszélyben a Föld” rajzpályázat

I. helyezett: Marincsák Zsanett

II. helyezett: Ákos Luca

Felkészítő: Csukásné Horváth Judit

 

A Diákalkotók VI. Országos Tűzzománc Pályázata (Tahitótfalu)

II. helyezés: Tűzzománc kép III. korcsoport (12-14 évesek) Simorka János

III. helyezés: Dísztárgy kategória  Tajti Kitti

Felkészítő: Molnár Éva

 

V. Szolnoki Táncművészeti Fesztivál és Koreográfus verseny

I. hely: Tarantella

(Borbély Rózsa, Csákfalvi Réka, Lakatos Dóra, Kaszás Csenge, Aranyos Hédi Andrea, Ákos Luca, Till Virág, Sárkány Mira Eszter, Góz Boglárka, Keczán Gréta, Kun Boglárka, Vályi Kamilla)

II. hely: Carmen (Battai Lili Lujza, Szilágyi Zsuzsa, Juhász Réka, Keczán Luca, Kunkli Gréta)

III. hely: Én-Te-Ő

(Aranyos Hédi, Sárkány Mira Eszter, Till Virág)

Felkészítő tanáruk: Poroszlay Éva 

 

Csigabiga Gyermekház 2015. évi „Anyukám és én” című rajzpályázat

Dicsérő oklevél: Szabolcs Dóra (munkája bekerült a „Tőled kapok szavakkal dicsérlek” című gyűjteményes kötetbe)

Felkészítő: Cs.Horváth Judit

 

„Gyermekjogról színesen” OBDK rajzpályázata

III. helyezett: Molnár Mária Alexandra

Felkészítő: Csukásné Horváth Judit

 

VI. Országos Tűzzománc Pályázat

Általános iskolai felső tagozatos kategóriában:

II. helyezés: Simorka János

Középiskolás kategóriában:

III. helyezés: Tajti Kitti

Felkészítő: Molnár Éva


 

Szedresi Lovas Udvarház pályázat

Pompás díjban részesült Könnyü Hella

Felkészítő: Molnár Éva

Pompás díj: Inczédi Viktória,

Dicsérő oklevél: Vizi Regina

Felkészítő: Cs.Horváth Judit  

 

Megyei versenyek

 

Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola által szervezett VIII. Megyei Mese- és Prózamondó Fesztivál
Arany minősítést ért el: Nagy Zoltán 5.a

Felkészítő tanár: Szűcs Lászlóné

 

Hajdúböszörményi Eötvös József Általános Isola és Alapfokú Művészeti Iskola által szervezett Megyei képzőművészeti pályázat
I. helyezést ért el: Sándor Dóra Andrea 8.a

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

"Legyetek jók..." rajzpályázat

I. helyezést ért el: Szabolcs Dóra 3.o

különdíj: Vizi Zsófia Panni 7.b

felkészítő tanár: Csukásné Horváth Judit

 

Szabó László Alapfokú Művészeti Iskola Tehetségkutató Táncversenye Hajdúszoboszló Tehetségkutató táncverseny

I. hely: Juhász Flóra (klasszikus balett, szóló kategória)

I. hely: Emlék (Juhász Flóra, Szilágyi Zsuzsa, klasszikus balett, kiscsoport kategória)

II. hely: Lányok (Nagy Loretta, Siket Veronika, Tóth-Korcsmáros Borbála, Kiss Emese Anna, Szabó Fruzsina, csoport kategória)

Felkészítő tanáruk: Poroszlay Éva

 

Megyei képzőművészeti pályázat 2014/2015 alsó tagozat

II. hely (1. oszt. kategória) : Égerházi Petra,

II. helyezés (2. oszt. kategória): Kaszás Blanka

Képzőművészeti tanszak

középiskolás kategória

I. helyezés: Marincsák Vivien

II. helyezés: Kovács Zsófia

Festészet tanszak

Felkészítő: Cs. Horváth Judi

 

Megyei képzőművészeti rajzverseny 2014/2015 Felső tagozatos tanulók kategóriában a második fordulóba jutottak:

5. oszt. Inczédi Dorottya, Iczédi Viktória

6. oszt. Dóka Gabriella, Kiss Kata

7. oszt. Vizi Zsófia Panni
Felkészítő tanáruk: Csukásné Horváth Judit

 

A Hajdú-Bihar Megyei Pedagógiai Intézet és a Kós Károly Művészeti Szakközépiskola és Kollégium megyei rajzversenye

III.hely: Inczédi Dorottya (5. oszt.)

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

Városi versenyek

 

„Fekete gólya” rajzpályázat

Szabolcs Dóra különdíjban részesült

Felkészítő: Csukásné Horváth Judit

 

„Tócó patak partján” rajzpályázat

II. helyezett: Szanics Anikó

Felkészítő: Csukásné Horváth Judit

 

A cicám és én: Felelős állattartás gyerekszemmel rajzpályázat

I. helyezés (3. korcsoport: Tolvaj Nikoletta

Felkészítő: Molnár Éva

 

"Legyetek jók..." rajzpályázat

I. helyezett (3-4. oszt. kategória): Szabolcs Dóra

II. helyezett (2. oszt. kategória): Kiss Sára

Különdíj: Vizi Zsófia Panni,

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

Kós Károly Művészeti Szakközépiskola Divattervező pályázat

Kreatív különdíj: Ignéczi Vivien

Felkészítő: Kocsis Leila

 

A Magyar Kultúra Napja alkalmából meghirdetett „Rajzold le a kedvenc versed” című rajzverseny (Auchan)

II. helyezés: Tamási Noémi

Felkészítő: Molnár Éva

 

„Tavaszi szél vizet áraszt” a Lorántffy-napok keretéban rendezett rajzpályázat

I. helyezés: (5-8.oszt. kategória) Szanics Anikó

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság