2013-2014. Sport eredmények

 

Országos versenyek

 

Vénkertes torna sikerek a Torna Szövetség versenyein is - Budapest

Fiú serdülő II. osztály vidékbajnokság

1. helyezés: Vénkerti Diáksport Egyesület „A” csapat

A csapat tagjai: Csige József, Szabados Balázs, Parácsi Áron, Bodó Dániel

4. helyezés: Vénkerti Diáksport Egyesület „B” csapat

A csapat tagjai: Szepesi Armand, Póta Zoltán, Balogh Tamás, Prágai Nándor Keve

Egyéniben: 1. Bodó Dániel, 2. Csige József, 5,Parácsi Áron 6.Szabados Balázs

 

Fiú kadet II. osztály vidékbajnokság

1. helyezés: Vénkerti Diáksport Egyesület „A” csapat

A csapat tagjai: Zádor Zoárd Zotmund, Bari István, Sándor Péter

4. helyezés: Vénkerti Diáksport Egyesület „B” csapat

A csapat tagjai: Pataki Zoltán, Bartha Ákos

Egyéniben: 1. Sándor Péter, 5. Bari István

Felkészítők, edzők: Lakatos István és Ladányi Zoltán voltak.

 

Újabb Vénkertes torna sikerek a Magyar Torna Szövetség versenyén

Gyermek Haladó Vidékbajnokság

2. helyezés: Vénkerti Diáksport Egyesület

A csapat tagjai: Zeke Kunó, Szécsi Zoltán, Csige József, Mozga Csaba Máté, Hajdú Krisztián, Dezső Norbert

Egyéniben: 6.Dezső Norbert

 

Gyermek KezdőVidékbajnokság

1. helyezés: Vénkerti Diáksport Egyesület

A csapat tagjai: Fábián Bence, Jenei Bence, Bodnár Gergő, Bernáth Bence, Barbócz Bence Krisztián, Széles Dániel.

Egyéniben: 1. Barbócz Bence Krisztián, 2. Bernáth Bence, 3. Fábián Bence, 5. Bodnár Gergő és Széles Dániel

Felkészítők, edzők: Lakatos István és Ladányi Zoltán voltak.

 

2013/2014. tanévi Torna Diákolimpia Országos Döntő

Budapest, 2014. április 12.

Fiú csapatbajnokság

I. korcsoport

1. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Debrecen)

A csapat tagjai: Szécsi Zoltán, Barbócz Bence, Széles Dániel, Fábián Bence, Bodnár Gergő, Csige Mátyás

II. korcsoport

1. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Debrecen)

A csapat tagjai: Mozga Csaba, Szepesi Armand, Prágai Nándor, Hajdú Krisztián, Dezső Norbert, Bodó Dániel.

III-IV. korcsoport

5. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Debrecen)

A csapat tagjai: Csige József, Erdős Gergő, Zádor Zoárd Zotmund, Bari István, Sándor Péter, Bicsinszki Attila.

 

XIV. Szársomlyó Kupa eredményei:

Fiú versenye

 

I. korcsoport

1. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Debrecen)

A csapat tagjai: Szécsi Zoltán, Barbócz Bence, Széles Dániel, Fábián Bence, Fábián Bence, Zsákai Máté

2. helyezés: Vénkerti Diáksport Egyesület

A csapat tagjai: Zeke Kunó, Bernáth Bence, Jenei Bence, Bodnár Gergő, Abai Patrik, Turi Domonik

Egyéni: 1. Bodnár Gergő és Bernáth Bence, 4. Csige Mátyás, 5. Széles Dániel

 

II. korcsoport

1. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Debrecen)

A csapat tagjai: Mozga Csaba, Szepesi Armand, Prágai Nándor, Hajdú Krisztián, Dezső Norbert, Bodó Dániel,

Egyéni: Bodó Dániel, 3. Mozga Csaba, 4-5. Prágai Nándor Keve

 

III-IV. korcsoport

1. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Debrecen)

A csapat tagjai: Csige József, Zádor Zoárd Zotmund, Bari István, Sándor Péter, Bicsinszki Attila,

Egyéni: Sándor Péter, 2. Bari István, 5. Zádor Zoárd Zotmund

 

Diákolimpia Országos Elődöntő eredményei

Fiú csapatbajnokság

I. korcsoport

1. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Debrecen)

A csapat tagjai: Szécsi Zoltán, Barbócz Bence, Széles Dániel, Fábián Bence, Becs Richárd, Zsákai Máté

Testnevelő, edző: Lakatos István, Ladányi Zoltán

II. korcsoport

1. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Debrecen)

A csapat tagjai: Mozga Csaba, Szepesi Armand, Prágai Nándor, Hajdú Krisztián, Dezső Norbert, Bodó Dániel. Testnevelő, edző: Lakatos István, Ladányi Zoltán

III-IV. korcsoport

1. helyezés: Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Debrecen)

A csapat tagjai: Csige József, Erdős Gergő, Zádor Zoárd Zotmund, Bari István, Sándor Péter, Bicsinszki Attila. Testnevelő, edző: Lakatos István, Ladányi Zoltán

 

Rákoskerti Tornakupa Budapesten

Egyéniben, legjobban Sándor Péter és Bodó Dániel szerepelt.

Felkészítő tanárok: Lakatos István, Ladányi Zoltán.

Eredmények:

Fiúk

I. korcsort; 1-2. osztály

3. helyezés: Vénkert Általános Iskola és AMI és a Vénkerti Diáksport Egyesület „A” csapata

A csapat tagjai: Barbócz Bence Krisztián, Zeke Kuno, Szécsi Zoltán, Bernáth Bence, Csige Mátyás, Zsákai Máté Bálint

6. helyezés: Vénkert Általános Iskola és AMI és a Vénkerti Diáksport Egyesület „B” csapata

A csapat tagjai: Abai Patrik, Jenei Bence, Fábián Bence, Bodnár Gergő, Széles Dániel

Egyéni: 7. Zsákai Máté Bálint, 11. Barbócz Bence Krisztián

I-II. korcsoport; 3-4. osztály

2. helyezés: Vénkert Általános Iskola és AMI

A csapat tagjai: Mozga Csaba Máté, Balogh Tamás, Szepesi Armand, Hajdú Krisztián, Dezső Norbert, Bodó Dániel

Egyéni: 4. Bodó Dániel 7. Dezső Norbert, 10. Hajdú Krisztián

III-IV. korcsoport; 5-8. osztály

1. helyezés: Vénkert Általános Iskola és AMI és a Vénkerti Diáksport Egyesület csapata

A csapat tagjai: Nagy Dániel, Parácsi Áron, Csige József, Bartha Ákos, Sándor Péter,

Egyéni: 3. Sándor Péter

 

XIV. Réthy Sándor EMLÉKVERSENY

Budapest, 2013. november 16.

Gyerkőc; 1 osztály

Csapat tagjai: Csernyánszki Balázs, Abai Patrik, Barbócz Bence Krisztián, Széles Dániel

 

I. korcsort; 1-2. osztály

2 helyezés: Vénkerti Általános Iskola és AMI és a Vénkerti Diáksport Egyesület csapata

Csapat tagjai: Zeke Kuno, Bernáth Bence, Becs Richárd, Szécsi Zoltán, Zsákai Máté Bálint

 

I-II. korcsoport; 3-4. osztály

1 helyezés: Vénkerti Általános Iskola és AMI és a Vénkerti Diáksport Egyesület csapata

A csapat tagjai: Mozga Csaba Máté, Dezső Norbert, Hajdú Krisztián, Balogh Tamás, Zeke Hunor Kristó, Szepesi Armand, Prágai Nándor Keve, Szabados Balázs

Egyéni: 2. Dezső Norbert, 3. Szabados Balázs, 6. Szepesi Armand

 

III-IV. korcsoport; 5-8. osztály

3. helyezés: Vénkert Általános Iskola és AMI és a Vénkerti Diáksport Egyesület csapata

A csapat tagjai: Bodó Dániel, Csige József, Bari István, Sándor Péter, Bartha Ákos, Parácsi Áron ,Nagy Dániel

Egyéni: 4. Sándor Péter, 5. Bari István

Felkészítők: Lakatos István, Ladányi Zoltán

 

A legkisebbek már a Magyar Torna Szövetség versenyrendszerébe is bekapcsolódtak.

Budapest, 2013. november 22.

Gyermek kezdő csapatbajnokság II. fordulóján

Eredmények:

9. helyezés; Vénkerti Diáksport Egyesület „A” csapata

A csapat tagjai: Dezső Norbert, Csige Mátyás, Bernáth Bence, Becs Richárd, Szécsi Zoltán, Zsákai Máté Bálint

18. helyezés; Vénkerti Diáksport Egyesület „B” csapata

A csapat tagjai: Mozga Csaba Máté, Csernyánszki Balázs, Abai Patrik, Széles Dániel, Zeke Kuno, Barbócz Bence Krisztián

Egyéniben 15. Dezső Norbert

 

Megyei versenyek

 

Felkészülési tornaverseny - Vénkerti Általános Iskola és AMI

A Hajdú-Bihar Megyei Torna Szövetség szervezésében

 

Haladó 1. osztály

1. Széles Dániel; 2. Bernáth Bence; 3. Barbócz Bence; 4. Bodnár Gergő; 5. Jenei Bence; 6. Fábián Bence; 7. Abai Patrik

Haladó 2. osztály

1. Becs Richárd; 2. Zsákai Máté; 3. Csige Mátyás; 4. Szécsi Zoltán; 5. Zeke Kunó

Haladó I-II. korcsoport

1. Bodó Dániel; 2. Balogh Tamás; 3. Mozga Csaba; 4. Dezső Norbert; 5. Prágai Nándor; 6. Modrovics Ákos; 7. Hajdú Krisztián; 8. Szabó Ádám;

Haladó I-II. korcsoport

1.Sándor Péter; 2. Barta Ákos; 3. Bari István; 4. Nagy Dániel; 5. Erdős Gergő; 6. Csige József; 7. Póta Zoltán,

Kezdő fiú alsó tagozat

1. Benedek Máté; 2. Lehman László; 3. Fülöp Erk Gergely; 4. Benedek Máté, 5. Gál József

 

Kezdő lány alsó tagozat

1. Neisz Dorina; 2. Horváth Viktória; 3. Szabó Patricia

Kezdő fiú alsó tagozat 1-2 o.

2. Madarász Máté Gábor;

Kezdő lány felső tagozat

1.Szabados Lili; 2. Abai Dorina; 3. Arany Virág; 4. Kinczel Boglárka, 5. Ratkó Dóra Vivien; 6. Balogh Viktória; 7. Babics Anett Zsuzsanna; 8. Basta Zsófia, 9. Vincze Noémi

 

Városi versenyek

 

XXII. "Bocskai-Vénkert" Kupa Leány-Fiú tornaverseny

Debrecen

I. korcsoport

Leány csapat:

1. Lánchíd Utcai Általános Iskola, (Kecskemét)

edző: Bálint Erika

versenyzők: Molnár Adrienn, Balogh Dóra, Récsei Zsófia, Lehotai Zsófi, Lapéta Dorina

2. Nyíregyházi Főiskola Eötvös József  Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium,( Nyíregyháza)

edző: Duna Ágnes

versenyzők: Képes Réka,               Raffaez Krisztina, Vadas Zsuzsa, Popovics Mirella, Németh Dorottya,

Maczó Menta

3. Hernádnémeti Református Általános Iskola, (Hernádnémeti)

edző: Kocsis Annamária

versenyzők: Csurilla Lili, Lánczi Viktória, Balák Lara, Kisgergely Anna, Gilányi Réka,                             Szarka Boglárka

egyéni:

1.  Lapéta Dorina (Kecskemét, Lánchíd Utcai Általános Iskola)

2.  Récsei Zsófia (Kecskemét, Lánchíd Utcai Általános Iskola)

3.  Lehotai Zsófi (Kecskemét, Lánchíd Utcai Általános Iskola)

4.  Popovics Mirella (Nyíregyháza, Nyíregyházi Főisk. Eötvös J.  Gyak. Ált. Isk. és Gimn.)

5.  Képes Réka (Nyíregyháza, Nyíregyházi Főisk. Eötvös J.  Gyak. Ált. Isk. és Gimn.)

6.  Helli Hanna (Nyíregyháza, Nyíregyházi Főisk. Eötvös J.  Gyak. Ált. Isk. és Gimn.)

Fiú csapat:

Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Debrecen)
Edző: Lakatos István, Ladányi Zoltán

Versenyzők: Zeke Kuno, Szécsi Zoltán, Barbócz Bence, Zsákai Máté, Csige Mátyás, Becs Richárd

Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (Nyíregyháza)
Edző: Nagy József

Versenyzők: Kerülő Kada, Fésűs Ákos, Papp Kristóf, Polyák Dominik, Csérke Donát, Hrubóczki Bence

Vénkert Diáksport Egyesület „A” csapat (Debrecen)
Edző: Lakatos István, Ladányi Zoltán

Versenyzők: Abai Patrik, Jenei Bence, Fábián Bence, Széles Dániel, Bernáth Bence

 

Egyéni:

Zsákai Máté (Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI)
Becs Richárd (Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI)
Bernáth Bence (Debrecen, Vénkerti Diáksport Egyesület „A” csapat)
Szécsi Zoltán (Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI)
Hrubóczki Bence (Nyíregyháza, Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium)
Csige Mátyás (Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI)

 

I-II. korcsoport

leány csapat:

1. Lánchíd Utcai Általános Iskola, (Kecskemét)

edző: Bálint Erika

versenyzők: Szénási Zsanett, Kovács Csenge, Tópajti Jázmin, Vincze Ágnes, Bene Vivien,    Harkai Anna

2. Debreceni Bocskai István Ált. Isk. (Debrecen)

edző: Nagyné Dudik Tünde, Papp Szilvia

versenyzők: Pásztor Szabina, Rózsa Evelin, Karacs Alexa, Udvarhelyi Veronika, Fazekas Adrienn, Pinczés Gréta

3. Nyíregyházi Főiskola Eötvös József  Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium,( Nyíregyháza)

edző: Duna Ágnes

versenyzők: Hrubóczki Anett, Szepesi Dorina, Csizmarik Noémi, Somogyi Anna, Németh Zsófia, Benyusz Panna

egyéni:

1.  Harkai Anna (Kecskemét, Lánchíd Utcai Általános Iskola)

2.  Vincze Ágnes (Kecskemét, Lánchíd Utcai Általános Iskola)

3.  Bene Vivien (Kecskemét, Lánchíd Utcai Általános Iskola)

4.  Udvarhelyi Veronika (Debrecen, Debreceni Bocskai István Ált. Isk.)

5.  Tópajti Jázmin (Kecskemét, Lánchíd Utcai Általános Iskola)

6.  Kiss Alexa (Debrecen, Debreceni Bocskai István Ált. Isk.)

Fiú csapat:

Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Debrecen)
Edző: Lakatos István, Ladányi Zoltán

Versenyzők: Mozga Csaba, Szepesi Armand, Hajdú Krisztián, Prágai Nándor, Dezső Norbert, Bodó Dániel

Vénkerti Diáksport Egyesület „B csapat (Debrecen)
Edző: Lakatos István, Ladányi Zoltán

Versenyzők: Szabó Ádám, Papp Milán, Modrovics Ákos, Horváth Erik, szabados Balázs, Balogh Tamás

Vénkerti Diáksport Egyesület „A” csapat (Debrecen)
Edző: Lakatos István, Ladányi Zoltán

Versenyzők: Fülöp Erik, Gál József, Benedik Máté, Lehman László

Egyéni:

Bodó Dániel (Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI)
Dezső Norbert (Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI)
Szepesi Armand (Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI)
Hajdú Krisztián (Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI)
Prágai Nándor (Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI)
Szabados Balázs (Debrecen, Vénkerti Diáksport Egyesület)

 

III-IV. korcsoport

leány csapat:

1. Debreceni Bocskai István Ált. Isk. (Debrecen)

edző: Nagyné Dudik Tünde

versenyzők: Gergely Amanda, Mátrai Anita, Kocsis Zsófia, Szűcs Regina, Horváth Rita, Lőrincz Márta

2. Lánchíd Utcai Általános Iskola „A”, (Kecskemét)

edző: Bálint Erika

versenyzők: Zentai Alexandra, Lukács Szonja, Bódi Adrienn, Szabó Fanni, Gál Brigitta, Varga Erika

3. Lánchíd Utcai Általános Iskola „B”, (Kecskemét)

edző: Bálint Erika

versenyzők: Szénási Imola, Zhang Amira, Bartal Emilia, Pásztor Leticia, Koi Viktória,  Antal Kitti

egyéni:

1.  Lőrincz Márta (Debrecen, Debreceni Bocskai István Ált. Isk.)

2.  Varga Erika (Kecskemét, Lánchíd Utcai Általános Iskola)

3.  Horváth Rita (Debrecen, Debreceni Bocskai István Ált. Isk.)

4.  Szűcs Regina (Debrecen, Debreceni Bocskai István Ált. Isk.)

5.  Gál Brigitta (Kecskemét, Lánchíd Utcai Általános Iskola)

6.  Mátrai Anita (Debrecen, Debreceni Bocskai István Ált. Isk.)

 

Fiú csapat:

Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Debrecen)
Edző: Lakatos István, Ladányi Zoltán

Versenyzők: Csige József, Erdős Gergő, Zádor Zoárd, Bari István, Sándor Péter, Bicsinszki Attila

Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (Nyíregyháza)
Edző: Nagy József

Versenyzők: Lázár Richárd, Sitku Erik, Kruták István, Dantesz Dániel, Petrényi Ákos, Tolnai Flórián

Vénkert Diáksport Egyesület (Debrecen)
Edző: Lakatos István, Ladányi Zoltán

Versenyzők: Parácsi Áron, Bartha Ákos, Pataki Zoltán

Egyéni:

Sándor Péter (Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI)
Bari István (Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI)
Bartha Ákos (Debrecen, Vénkerti Diáksport Egyesület)
Zádor Zoárd (Debrecen, Vénkerti Általános Iskola és AMI)
Tolnai Flórián (Nyíregyháza, Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium)
Pataki Zoltán (Debrecen, Vénkerti Diáksport Egyesület)

 

Játékos sportverseny

2013. december 2-án a Bolyai János Általános Iskola szervezésében

Iskolánk csapata 4. helyezést ért el.
A verseny résztvevői:

Bodó Dániel 4. t

Szepesi Armand 4. t

Horváth Patrik 4. t

Szabó Patrícia 4. t

Hajdú Krisztián 3. t

Horváth Adrián 3. t

Nagy Jázmin 3. t

Siket Veronika 3. t

Simon Boglárka 4. t

Szécsi Zoltán 2. t

Hoczka Vanda 2. t

Kolozsvári Gréta 2. t

Tóth Sándor 2. t

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság