2013-2014. Művészeti eredmények

 

Nemzetközi versenyek

 

Nemzetközi Gyermekrajzpályázat Japán
Oláh Réka tűzzománc munkájáért a Japán Külügyminiszter különdíját érdemelte ki. Tanára: Molnár Éva

 

„Így látom a Szent Koronát” rajzpályázat (1506 versenymunka)

Jutalomra érdemesnek minősítették: Antal Zsófia, Nyeste Amanda, Ködöböcz Dóra, Kiss Alexandra

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

Országos versenyek

 

Zánkai Gyermekalkotások Galériája

Korosztálydíj: Ákos Luca 11 éves   Felkészítő tanára: Cs. Horváth Judit

Ezüst oklevél: Oláh Réka 15 éves  Felkészítő tanára: Molnár Éva

 

Magyar Mezőgazdasági Múzeum által meghirdetett HÉTMÉRFÖLD című képzőművészeti pályázaton Csukásné Horváth Judit minden résztvevő tanítványa díjazott lett. A 39 díjazott pályamunkákból készülő kiállítás 2013. december 6.-tól 2014. március 1-ig tart nyitva a múzeumban. A versenyen helyezési sorrendet nem állapítottak meg.
A díjazott pályamunkák alkotói:
Varga Viktória 12 éves – Erdei és városi madárdal
Hüse Viktória 13 éves – Művészek, iparművészek a néphagyományban
Kiss Kata 10 éves – Szülővárosom nevezetessége
Vizi Zsófia Panni 11 éves – Biogazdálkodás
Benedek Bernadett Gabriella – Értékőrzés, hagyomány kultúra
Kaprinyák Norbert 14 éves – Hortobágy

 

„Ilyennek látom a Szent Koronát”

„Kiemelt díjazott”: Kiss Kata

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

„Gyurgyalag az év madara” pályázat

Különdíjas: Drabik Hajnalka (a TÁMOP 3.4.4 óvodás tehetségfejlesztő csoport növendéke)

Felkészítő: Baráth Dóra

 

V. Országos Klasszikus Balett Verseny (Budapest)

II.Hely: Croise csoport: Juhász Flóra Lilla, Kunkli Gréta, Szilágyi Zsuzsa

Felkészítő: Poroszlay Éva

 

„Magyar népmesék” Országos Rajzpályázat

Különdíj: Bihari Ákos 2.t

Felkészítő: Molnár Éva

 

Krutilla József Országos Akvarellfestő Verseny (Tiszavasvári)

III.hely: Kiss Lilian

V. hely: Marincsák Vivien

Felkészítő: Cs.Horváth Judit

 

ODBK „Gyermekjogokról színesen” című rajzpályázat

I.hely: Molnár Mária Alexandra

Felkészítő: Cs.Horváth Judit

 

Együtt egy Drogmentes Magyarországért Mozgalom „Drogmentes bulihuligán” című rajzpályázat

II. hely: Vizi Zsófia

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

„Egy vakvezető kutya napja” című rajzpályázat

I.hely: Vályi Kamilla

Felkészítő tanára: Kocsis Leila

 

Makó, Magán Alapfokú Művészeti Iskola: ”Az iskolai élet legjobb pillanatai” című rajzpályázat

Dicséret: Kiss Alexandra A/6

Felkészítő: Molnár Éva

 

Diákalkotók VIII. Országos Zománcművészeti Biennáléja (Eger)

III.hely: Sarkadi Gréta, Szvára Virág, Várközi Alexandra, Blascsák Eszter, Surányi Eszter, Nagy Kincső (Mozaik kép)

Felkészítő: Baráth Dóra

 

Vadászati Kultúra Napja keretében meghirdetett Országos Gyermekrajz-pályázat

Felsős kategória I. hely: Sándor Anna Viktória

Felkészítő tanára: Kocsis Leila

 

Megyei versenyek

 

Táncverseny – Hajdúszoboszló

„Arany” minősítés   A kalap – Aranyosi Hédi, Till Virág

„Arany” minősítés   A macskák – Alapfok 1-2. évfolyam

Felkészítő: Poroszlay Éva 

Megyei rajzverseny (2 fordulós)

I. hely: Benedek Bernadett

II. hely: Dóka Gabriella

III. hely: Kiss Kata

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

Városi versenyek

 

A Méliusz Juhász Péter Könyvtár és a MODEM kollázs-pályázatán
Díjat nyertek: Berei Máté és Marincsák Vivien festészet tanszakos tanulók
Tanáruk: Csukásné Horváth Judit

 

„Légy jó” című rajzpályázat

„Díjazott”: Szabó Míra

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

Kölcsey Ferenc Városi Tanulmányi Verseny Művészeti iskolás tanulók rajz versenye

I. helyezés: Makleit Fanni

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

József Attila Általános Iskola: Szabadon választott vers illusztrációja

IV.hely: Tamás Jázmin Lilla (3. osztály)

Felkészítő: Molnár Éva

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság