2013-2014. Iskolai eredmények

 

Nemzetközi versenyek

 

Nemzetközi komplex tanulmányi vetélkedő - a Lilla Téri Általános Iskola szervezésében:
A matematika versenyen:
8. évfolyam:

I. helyezés: Balogh Stella 8. b
IV. helyezés: Gyarmati Sándor 8. b

7. évfolyam:

IV. helyezés: Szász Dóra 7. b
Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

 

Komplex nemzetközi angol nyelvi hallott szövegértési verseny a Lilla Téri Általános Iskola szervezésében:
I. hely: Kerekes Ádám 8.b

Felkészítő tanár: Dr. Zeke Lászlóné
I.hely: Kiss Zoltán 7.c
Felkészítő tanár: Soós Imelda
II.hely: Vizi Zsófia Panni 6.b
Felkészítő tanár: Soós Imelda
III.hely: Papp Krisztofer 5.a
Felkészítő tanár: Soós Imelda

 

Csillagszerző Nemzetközi Matematikaverseny döntő – 2014. május 10., Nagyvárad:

II. helyezés: Molnár Lehel 5.b

III. helyezés: Prágai Bálint 7.a
Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

 

Országos versenyek

 

Mozgó Diák Prezentációkészítő Verseny - Tehetségpontok közötti országos verseny – 2014. március 28.

IX. helyezés: Jánószky Máté Levente, Prágai Bálint János 7. a

Felkészítő tanárok: Tóth Tünde, Kiss Zsuzsanna

 

Megyei versenyek

 

2014. január 22-én

Megyei komplex angol nyelvi verseny -  a KFRTKF Gyakorló Általános Iskola szervezésében

I. helyezés: A nyolcadikos csapat

Résztvevők:

Balogh Stella 8.b és Kerekes Ádám Koppány 8.b.

Felkészítő tanáruk: Dr. Zeke Lászlóné.

 

2014. március 27-én

„Fejtsd meg a dzsungel titkait…!” című komplex angol nyelvi megyei verseny - a Dózsa György Általános Iskola szervezésében

V. helyezés:

Csapattagok:

Posztós Zsolt 6.c

Györfi Heidi 6.c

Menyhárt Dávid 6.b

Felkészítő pedagógusok: Bársonyné Nyalka Ilona és Soós Imelda

 

Április 30-án az angol nyelvi prózamondó és felolvasó megyei verseny - a Hatvani István Általános Iskola szervezésében.

5. évfolyamon:

II. helyezés Hudák Fanni 5.a

6. évfolyamon:

I. helyezés  Papp Rebeka 6.b

III. helyezés Györfi Heidi 6.c

Felkészítő pedagógusok: Dr. Zeke Lászlóné, Soós Imelda és Bársonyné Nyalka Ilona

 

Megyei angol nyelvhelyességi verseny -  a Lilla Téri Általános Iskola szervezésében

6. évfolyam:

VIII. helyezés Kocska Lilla Panna 6.b

8. évfolyam:

I. helyezés Kerekes Ádám Koppány 8.b

III. helyezés Neisz Katalin 8.c

IV. helyezés Gyarmati Sándor 8.b

V. helyezés Balogh Stella 8.b

Felkészítő pedagógusok: Dr. Zeke Lászlóné, Soós Imelda és Kovácsné Hudra Helga

 

Bólyai matematika csapatverseny megyei fordulója:
5. évfolyam:
9. helyezés: Dáné Bence, Köteles Balázs, Kurely László Mózes, Molnár Lehel 5.b
Felkészítő: Magyarné Hengsperger Éva
6. évfolyam:
28. hely: Menyhárt Dávid 6.b, Györfi Heidi, Posztós Zsolt, Sztancs Adrienn Jázmin 6.a
Felkészítő: Tóth Éva
7. évfolyam:
20. hely: Dremák Gergely 7.b, Ködöböcz Dóra 7.t, Prágai Bálint 7.a, Turjányi Vendel 7.d
Felkészítő: Magyarné Hengsperger Éva
8. évfolyam:
18. hely: Gajdos Ádám 8.t, Gyarmati Sándor 8.b, Nagy Veronika 8.b, Neisz Katalin 8.c
Felkészítő: Magyarné Hengsperger Éva
4. évfolyam:
23. hely: Bodó Dániel 4.t, Küzmös Balázs 4.c, Szepesi Csillag 4.b, Tamási Ágnes 4.b

Felkészítők: Barbócz Anikó, Búróné Bokor Ibolya, Vlajk Tiborné

 

Angol nyelvi megyei olvasott szövegértési verseny a Vörösmarty Általános Iskola szervezésében:
I.hely: Balogh Stella 8.b
Felkészítő tanár: Dr.Zeke Lászlóné
I.hely: Kiss Zoltán 7.c
Felkészítő tanár: Soós Imelda
II.hely: Prágai Bálint 7.a
Felkészítő tanár: Dr.Zeke Lászlóné
III.hely: Jakab Bernát 7.d
Felkészítő tanár: Bársonyné Nyalka Ilona

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulója- 2014. február 21.

13. helyezés: Hadas Panna 6.c

Felkészítő tanár: Tóth Éva

 

Csillagszerző Matematikaverseny megyei döntő – 2014. március 18.

5. évfolyam:

1. helyezés: Molnár Lehel 5.b

Felkészítő: Magyarné Hengsperger Éva

5. helyezés: Kiss Kata 5.a

Felkészítő:Vargáné Balog Tünde

 

6. évfolyam:

5. helyezés: Menyhárt Dávid 6.b

Felkészítő: Tóth Éva

 

7. évfolyam:

1. helyezés: Prágai Bálint 7.a

2. helyezés: Kapusi Barbara 7.b

4. helyezés: Szász Dóra 7.b

5. helyezés: Benedek Bernadett 7.a

Felkészítő: Magyarné Hengsperger Éva

 

8. évfolyam:

1. helyezés: Gyarmati Sándor 8.b

2. helyezés: Neisz Katalin 8.c

3. helyezés: Szabó Lilla 8.b

4. helyezés: Balogh Stella 8.b

Felkészítő: Magyarné Hengsperger Éva

 

Hevesy György Országos Kémia Verseny megyei forduló- 2014. március 22.

IX. helyezés: Prágai Bálint 7.a

Felkészítő tanár: Vécsi Attiláné

 

II. Mechwart Lego Robot Kupa , csapatverseny - 2014. március 28.

X. helyezés: Dremák Gergely 7.b, Kiss Tamás 7.a, Erdei Máté 7.b

Felkészítő mentor: Hudák Csaba       tanár: Kiss Zsuzsanna

 

Debreceni  Hunyadi János Általános Iskola által szervezett „A Hunyadi család” című megyei rajzverseny

I. helyezés: Gábor Lilla 2.a

Különdíj: Szabó Gréta Gabriella 2.a

Felkészítő tanár: Kovácsné Szálkay Judit

 

Megyei rajzverseny Nagyrábé Általános Iskola

III. helyezés: Nyári Anikó 2.a

 

Bólyai matematika csapatverseny megyei forduló:

29. helyezés: 3.a osztály csapata

A csapat tagjai: Dobos Gergely, Hizóh Nikoletta, Tovtin Anasztázia, Pazonyi Szilvia

Felkészítő: Németh Lajosné

 

34. helyezés: 3.b osztály csapata

A csapat tagjai: Kiss Péter, Kiss Emese, Gellén Anna, Szabó Fruzsina

Felkészítő: Borzáné Csapó Judit

 

Városi versenyek

 

Tehetségkutató Matematika Csapatverseny a Fazekes Mihály Gimnázium
IV. helyezés: Dremák Gergely 7.b, Prágai Bálint 7.a, Turjányi Vendel Mihály 7.d
Felkészítő: Magyarné Hengsperger Éva

 

Idegen nyelven a színpadon– és idegen nyelvű vers- és prózamondó verseny a Csapókerti Általános Iskola szervezésében.
I.hely: színpadi produkció, felkészítő tanár: Dr.Zeke Lászlóné, Soós Imelda
A produkció tagjai: Balogh Stella 8.b, Kerekes Ádám 8.b, Gyarmati Sándor 8.b, Zöldi Boglárka 7.a, Szima Dávid 8.b, Czigle Dóra 7.t, Szombati Ivett 8.c 

Angol nyelvi prózamondó verseny
II. hely: Csontos Máté 4.b
Felkészítő tanár: Kovácsné Hudra Helga

 

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola városi tanulmányi versenye- 2014. január 22.

Matematika:

6. helyzés: Kurely László Mózes 5.b

Felkészítő: Magyarné Hengsperger Éva

4. helyezés: Menyhárt Dávid 6.b

Felkészítő: Tóth Éva

2. helyezés: Prágai Bálint 6.a

Felkészítő: Magyarné Hengsperger Éva

4. helyezés: Neisz Katalin 8.c

Felkészítő: Magyarné Hengsperger Éva

 

Informatika:

5.helyezés: Sarkadi Gergő 8.e

7. helyezés: Szabó Bence Gergő 8.e

Felkészítő: Kiss Zsuzsanna

 

Városi matematikaverseny, a Hatvani István Általános Iskola szervezésében –

2014. április 30.

5. évfolyam: 1. helyezés: Molnár Lehel 5.b

7. évfolyam: 1. helyezés: Ködöböcz  Dóra 7.t

8. évfolyam: 1. helyezés: Neisz Katalin 8.c

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

 

Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - városi rajzverseny

II. hely: Szabó Fruzsina és Kiss Péter 3.b


III. hely: Nyári Anikó és Gábor Lilla 2.a

Felkészítő tanár: Kovácsné Szálkay Judit

 

Kölcsey Ferenc Városi Tanulmányi verseny - „Vetélkedő a matematika csodáinak világában” címmel

III. helyezés ért el: Ratku Ábel Roland 2.t

Felkészítő tanár: Anginé Kluknavszky Judit

Pacsika Zsolt 2.a

Felkészítő tanár: Tonté Lászlóné

 

Iskolai versenyek

 

1848/49-es történelmi vetélkedő - 7. évfolyam:

I. hely:

7.a/1.cs.

Prágai Bálint János

Jánószky Máté Levente

Kiss Tamás Attila

 

II. hely:

7.a/.2cs.

Benedek Bernadett

Borbély Sára Bianka

Hodos Nikoletta

 

III. hely:

7.b/2.cs.

Szilágyi Krisztina

Juhász Réka

Bartik Csenge

 

Szervező tanár: Szilágyi Imréné

 

Vers-és prózamondó házi verseny
Vers
1-2.évfolyam:
I. hely: Mészáros Dóra 1.t
II. hely: Szűcs Noémi Kitti 1.b
III. hely: Fejes-Tóth Boglárka 1.d és Horváth Ádám 2.t
3-4.évfolyam:
I. hely: Halász Zsófia 4.a
II. hely: Siket Vera 3.t
III. hely: Buda Gréta 4.a
Próza
I. hely: Csontos Máté 4.b
II. hely: Nagy Loretta  3.b
III. hely: Haraszin Zsombor 3.a

 

"Magyar Nyelv Hete" iskolai rendezvényünk:

Eredmények:

„Olvasom és értem”

 

1. évfolyam:

I. helyezett: Jeremiás Attila 1.b

II. helyezett: Bodnár Gergő 1.b

III. helyezett: Faragó Bence 1.c

2. évfolyam:

I. helyezett: Ratku Roland 2.t

II. helyezett: Szabó Gréta 2.a

III. helyezett: László Tamás 2.a

3. évfolyam:

I. helyezett: Prágai Viola 3.b

II. helyezett: Pazonyi Szilvia 3.a

III. helyezett: Rácz Bence 3.b

4. évfolyam:

I. helyezett: Vass Richárd 4.b

II. helyezett: Farkas Ádám 4.b

III. helyezett: Bakk Imre 4.c

 

„Szépen olvasok”

 

1. évfolyam:

I. helyezett: Bodnár Gergő 1.b

II. helyezett: Gábor Leila  1.d

III. helyezett: Faragó Bence 1.c

2. évfolyam:

I. helyezett: Ratku Roland 2.t

II. helyezett: Szabó Kristóf 2.c

III. helyezett: Dáné Levente 2.b

3. évfolyam:

I. helyezett: Tamás Jázmin 3.b

II. helyezett: Dobos Gergely 3.a

III. helyezett: Siket Veronika 3.t

4. évfolyam:

I. helyezett: László Petra 4.b

II. helyezett: Surányi Eszter 4.c

III. helyezett: Elek Vivien 4.t

 

„Szépen, helyesen írok”

 

1. évfolyam:1. Gábori Leila 1.d

2. Faragó Bence 1.c

3. Sztancs Fanni 1.b

2. évfolyam:1. Pacsika Zsolt 2.a

2. Bardi Noémi 2.c

3. Kéki Krisztina 2.a

3. évfolyam:1. Hizóh Nikoletta 3.a

2. Vadász Petra 3.t

3. Gellén Anna 3.b

4. évfolyam:1. Szirmai Panna 4.t

2. Borbély Rózsa 4.b

3. Halász Zsófia 4.a

 

Az alábbi nyolcadikosaink tettek sikeres, államilag elismert nyelvvizsgát:
 

Kerekes Ádám Koppány 8.b - középfok (B2), komplex
Balogh Stella 8.b - középfok (B2), szóbeli
Gyarmati Sándor 8.b - középfok (B2), szóbeli
Dobi Judit 8.b - középfok (B2), szóbeli
Máthé Ivett 8.b - alapfok (B1), szóbeli
Nagy Veronika 8.b - alapfok (B1), szóbeli
Szabó Lilla 8.b - alapfok (B1), szóbeli
Tóth Bence 8.b - alapfok (B1), szóbeli
Felkészítő tanáruk: Dr. Zeke Lászlóné


Sütő Sándor 8.d - középfok (B2), szóbeli
Kardos Zsófia 8.d - alapfok (B1), szóbeli
Felkészítő tanáruk: Bársonyné Nyalka Ilona

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság