2012-2013. Sport eredmények

 

Torna Diákolimpia Döntő

2013. 03. 7-8. Budapest

 

„A” kategória

I.-II. korcsoport

2. helyezés: Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI

A csapat tagjai: Hajdú Krisztián, Balog Tamás, Szepesi Armand, Prágai Nándor, Bodó Dániel, Csige József

III.-IV. korcsoport

3. helyezés: Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI

A csapat tagjai: Bari István, Horváth Dominik, Sándor Péter, Zádor Zoárd Zotmund, Kovács Kristóf, Bodó István

 

„B” kategória

I.-II. korcsoport

3. helyezés: Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI

A csapat tagjai: Hajdú Krisztián, Zeke Hunor, Szepesi Armand, Prágai Nándor, Bodó Dániel, Csige József

Szercsapat eredmény: talaj: 3. gyűrű: 3. ugrás: 5.

Egyéni bajnokság: 5. Bodó Dániel

III.-IV. korcsoport

2. helyezés: Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI

A csapat tagjai: Bari István, Horváth Dominik, Sándor Péter, Zádor Zoárd Zotmund, Kovács Kristóf, Bodó István

Szercsapat eredmény: talaj: 2. gyűrű: 1. ugrás: 2.

Egyéni bajnokság: 1.Kovács Kristóf 2. Bodó Dániel

 

X. Sárfehér Kupa Torna Verseny

Izsák, 2013. február 23.

 

I.-II. korcsoport „B” kategória

1. Vénkert Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola „A” csapata

A csapat tagjai: Szepesi Armand, Hajdú Krisztián, Zeke Hunor Prágai Nándor, Csige József, Balog Tamás

4. Vénkerti Diáksport Egyesület

A csapat tagjai: Molnár Ákos, Horváth Patrik, Modrovics Ákos, Parácsi Áron, Szabados Balázs

5. Vénkert Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola „B” csapata

A csapat tagjai: Zsákai Máté, Csige Mátyás, Mozga Csaba, Becs Richárd, Dezső Norbert, Meszesán Patrik

Egyéni: 2. Szabados Balázs

Felkészítő: Lakatos István, Ladányi Zoltán

 

TORNA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ 2012/2013 tanév

Debrecen, 2013. február 16.

 

FIÚ CSAPATBAJNOKSÁG

 

I-II. korcsoport

Csapat:

1. Vénkerti Általános iskola, Óvoda és AMI (Debrecen)

Csapattagok: Szepesi Armand, Hajdú Krisztián, Prágai Nándor, Csige József, Bodó Dániel, Zeke Hunor

Testnevelő: Lakatos István

Egyéni:

1.Bodó Dániel

2. Csige József

4. Prágai Nándor

 

III-IV. korcsoport

Csapat:

1. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI (Debrecen)

Csapattagok: Erdős Gergő, Bari István, Zádor Zoárd Zotmund, Horváth Dominik, Kovács Kristóf, Bodó István)

Testnevelők: Ladányi Zoltán és Lakatos István

Egyéni:

1. Bodó István

2. Kovács Kristóf

3. Zádor Zoárd Zotmund

4. Bari István

5. Horváth Dominik

7. Erdős Gergő

 

XXI. "Bocskai-Vénkert" Kupa Leány-Fiú tornaverseny

Debrecen, 2013. január 26.

Leány csapatbajnokság

I. korcsoport "B" kategória

Bocskai István Általános Iskola

A csapatának tagjai: Pinczés Gréta, Kovács Petra, Fazekas Adrienn, Karacs Alexa, Udvarhelyi Veronika, Mátrai Andrea, Bartha Vivien

I-II. korcsoport "B" kategória

1. Bocskai István Általános Iskola (Debrecen),A csapatának tagjai: László Krisztina, Kiss Alexa, Mátrai Anita, Tarányi Zsófia, Gergely Amanda, Rózsa Evelin; Testnevelő tanár: Szilágyiné Papp Szilvia

2. Lánchíd utcai Általános Iskola (Kecskemét), Testnevelő tanár: Bálint Erika

3. Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Ált. Isk. és Gimn. (Nyíregyháza), Testnevelő tanár: Duna Ágnes

Egyéni bajnokság

1. Gergely Amanda, Bocskai István Általános Iskola

2. Tarányi Zsófia, Bocskai István Általános Iskola

3. Harkai Anna, Lánchíd utcai Általános Iskola

4. Koi Viktória, Lánchíd utcai Általános Iskola

5. Mátrai Anita, Bocskai István Általános Iskola

6. Németh Zsófia, Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.

III-IV. korcsoport "B" kategória

1. Bocskai István Általános Iskola (Debrecen), csapat tagjai: Menyhárt Vivien, Kocsis Zsófia, Horváth Rita, Szűcs Regina, Hetrovics Emese, Lőrincz Márta, Radványi Petra. Testnevelő tanár: Nagyné Dudik Tünde

2. Lánchíd utcai Általános Iskola (Kecskemét). Testnevelő tanár: Bálint Erika

3. Lánchíd utcai Általános Iskola (Kecskemét). Testnevelő tanár: Bálint Erika

Egyéni bajnokság

1. Varga Erika, Lánchíd utcai Általános Iskola

2. Lőrincz Márta, Bocskai István Általános Iskola

3. Hetrovics Emese, Bocskai István Általános Iskola

4. Gál Brigitta, Lánchíd utcai Általános Iskola

5. Radványi Petra, Bocskai István Általános Iskola

6. Horváth Rita, Bocskai István Általános Iskola

 

Fiú tornaverseny

I. korcsoport „B” kategória

1. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI (Debrecen) Csapat tagjai: Zsákai Máté, Mozga Csaba, Csige Mátyás, Kovács Tibor, Dezső Norbert, Becs Richárd. Testnevelő tanárok: Lakatos István, Ladányi Zoltán

2. Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (Nyíregyháza)

Testnevelő tanár: Nagy József

3.Vénkerti Diáksport Egyesület (Debrecen) Csapat tagjai: Szabó Ádám, Papp Milán, Zeke Bálint, Bernáth Bence, Molnár Ákos, Molnár Máté. Testnevelő tanárok: Lakatos István, Ladányi Zoltán

Fiú egyéni:

1. Mozga Csaba (Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI)

2. Kovács Tibor (Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI)

3. Hrubóczki Bence (Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium)

4. Dezső Norbert (Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI)

5. Becs Richárd (Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI)

6. Csépke Donát (Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium)

6. Csige Mátyás (Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI)

 

I-II. korcsoport „B” kategória

1. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI (Debrecen) Csapat tagjai: Hajdú Krisztián, Prágai Nándor, Szepesi Armand, Csige József, Bodó Dániel, Zeke Hunor. Testnevelő tanárok: Lakatos István, Ladányi Zoltán

2. Izsáki ÁMK Táncsics Mihály Általános Iskola és AMI (Izsák). Testnevelő tanár: Szabó József

3. Vénkerti Diáksport Egyesület (Debrecen) Csapat tagjai: Horváth Erik, Modrovics Ákos, Balogh Tamás, Parácsi Áron, Szabados Balázs

Fiú egyéni:

1. Bodó Dániel (Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI)

2. Csige József (Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI)

3. Lakos Lajos (Izsáki ÁMK Táncsics Mihály Általános Iskola és AMI)

3. Szabó Félix (Jáki Nagy Márton Általános Iskola)

5. Szabados Balázs (Vénkerti Diáksport Egyesület)

6. Szepesi Armand (Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI)

 

III-IV. korcsoport „B” kategória

1. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI (Debrecen) Csapat tagjai: Bari István, Horváth Dominik, Sándor Péter, Zádor Zoárd Zotmund, Kovács Kristóf, Bodó István. Testnevelő tanárok: Lakatos István, Ladányi Zoltán

2. Általános Művelődési Központ Általános Iskola és Könyvtár (Mándok). Testnevelő tanár: Lázár Csabáné

3. Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium (Esztergom). Testnevelő tanár: Németh Richárd

Fiú egyéni:

1. Bodó István (Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI)

2. Kovács Kristóf (Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI)

3. Zádor Zoárd Zotmund (Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI)

4. Sándor Péter (Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI)

5. Horváth Dominik (Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI)

6. Bari István (Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI)

 

DEBRECEN VÁROS ÉS HAJDÚ-BIHAR MEGYE 2012-2013. TANÉVI

TORNA DIÁKOLIMPIA VERSENY

Fiúk eredményei

Gyerkőc

1. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Zsákai Máté, Becs Richárd, Mozga Csaba, Dezső Norbert

2. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Zeke Kunó, Sass Péter, Hocz István

3. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Szécsi Zoltán, Fazekas Miklós, Csige Mátyás

 

I.-II. korcsoport

1. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Hajdú Krisztián, Szepesi Armand, Prágai Nándor, Csige József, Bodó Dániel, BaloghTamás

2. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Meszesán Patrik, Horváth Patrik, Kovács Tibor, Zeke Hunor

Egyéni: Bodó Dániel, 2. Csige József, 3. Prágai Nándor, 4. Szepesi Armand, 5. Hajdú Krisztián, 6. Zeke Hunor

 

III.-IV. korcsoport

1. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

A csapat tagjai: Bari István, Horváth Dominik, Zádor Zoárd Zotmund, Sándor Péter, Kovács Kristóf, Bodó István, Erdős Gergő

Egyéni: 1. Bodó István 2. Kovács Kristóf, 3. Zádor Zoárd Zotmund, 4. Sándor Péter, 5. Bari István, 6. Erdős Gergő

 

 XIII. Réthy Sándor Torna Emlékverseny

Az első osztályosok (első versenyükön) egyéniben legeredményesebb voltak: Kovács Kristóf, Bodó István, Bodó Dániel, Csige József.

Felkészítők: Lakatos István, Ladányi Zoltán

Fiú III.-IV. korcsoport

III. helyezés: Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI

A csapat tagjai: Bari István, Sándor Péter, Zádor Zoárd Zotmund, Kovács Kristóf, Bodó István, Erdős Gergő

Egyéni: 1.  Kovács Kristóf 4. Bodó István,

Fiú I.-II. korcsoport „A” csapat

I. helyezés: Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI

A csapat tagjai: Hajdú Krisztián, Zeke Hunor, Szepesi Armand, Prágai Nándor, Bodó Dániel, Csige József

Fiú I.-II. korcsoport „B” csapat

III. helyezés: Vénkerti Diáksport Egyesület

A csapat tagjai: Kovács Tibor, Tóth Benedek, Parácsi Áron, Szabados Balázs, Tóth Balázs

Egyéni: 2. Bodó Dániel 3. Csige József

Fiú I. korcsoport

IV. helyezés: Vénkerti Diáksport Egyesület

A csapat tagjai: Molnár Ákos, Zeke Bálint, Zsákai Máté, Mozga Csaba, Becs Richárd, Dezső Norbert, Papp Milán

Egyéni: 5. Dezső Norbert

 

DEBRECEN VÁROS és HAJDÚ-BIHAR MEGYE 2012. ÉVI TORNA CSAPATBAJNOKSÁGA

Egyéni értékelésnél legjobbak voltak: Dezső Norbert, Bodó Dániel, Bodó István. Felkészítő tanárok: Lakatos István, Ladányi Zoltán

A fényképen a legfiatalabb tornászpalánták vannak.

Fiúk eredményei

I. korcsoport

Egyéni: 1. Dezső Norbert; 2. Mozga Csaba; 3. Becs Richárd; 4. Molnár Ákos (Ibolya Utcai Ált. Isk.); 5. Zsákai Máté, 6. Csige Mátyás, 7. Zeke Bálint (Ibolya Utcai Ált. Isk.); 8. Szécsi Zoltán; 9. Papp Milán; 10. Fazekas Miklós

I.-II. korcsoport

Egyéni: 1. Bodó Dániel; 2. Csige József; 3. Szepesi Armand; 4. Prágai Nándor; 5. Szabados Balázs (Dózsa Ált. Isk.); 6. Zeke Hunor, Parácsi Áron (Árpád Vezér Ált. Isk.); 8. Kovács Tibor, 9. Hajdú Krisztián; 10. Balog Tamás, 11. Horváth Erik; 12. Meszesán Patrik; 13. Szabó Ádám; 14. Modrovics Ákos; 15. Brázda Csaba

III.-IV. korcsoport

Egyéni: 1. Bodó István; 2.  Kovács Kristóf; 3. Horváth Dominik; 4. Bari István; 5. Zádor Zoárd Zotmund; 6. Bartha Ákos (Bocskaikert Ált. Isk.); 7. Erdős Gergő; 8. Nagy Dániel

 

Helyezések a Rákoskerti Tornakupán

Elsősök: Első lett Bodó István, második Kovács Kristóf, harmadik Bodó Dániel.

Felkészítők: Ladányi Zoltán, Lakatos István

Fiú III.-IV. korcsoport

I. helyezés: Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI

A csapat tagjai: Bari István, Erdős Gergő, Sándor Péter, Zádor Zoárd Zotmund, Kovács Kristóf, Bodó István

Egyéni: 1. Bodó István, 2.  Kovács Kristóf

Fiú I.-II. korcsoport

III. helyezés: Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI

A csapat tagjai: Hajdú Krisztián, Zeke Hunor, Szepesi Armand, Prágai Nándor, Bodó Dániel, Csige József

IV. helyezés: Vénkerti Diáksport Egyesület

A csapat tagjai: Balogh Tamás, Tóth Benedek, Parácsi Áron, Szabados Balázs, Tóth Balázs

Egyéni: 3. Bodó Dániel

Fiú I. korcsoport

V. helyezés: Vénkerti Diáksport Egyesület

A csapat tagjai: Molnár Ákos, Zeke Bálint, Zsákai Máté, Mozga Csaba, Becs Richárd, Dezső Norbert, Papp Milán

Egyéni: 7. Dezső Norbert

 

Hajdú-Bihar Megyei és Debrecen Városi 2012. Évi Diákolimpia Ügyességi Csapatbajnoksága III-IV. Korcsoport

2012. szeptember 28.

Lányok

A csapat tagjai: Szegedi Szilvia 8. d, Halász Rita 8. d, Kin Ágnes 7. b, Nagy Vera 7.b

Súlylökés: 2. helyezés

Súlylökés: 2. helyezés

Kislabdahajítás: 3. helyezés

 

Fiúk

A csapat tagjai: Egri Péter 8. t, Bordás Ákos 8. d, Murvai Zsolt 8. c, Sikora Kristóf 7.t,

Súlylökés:1. helyezés

Kislabdahajítás: 4. helyezés

Kísérők: Kántor Zoltánné

 

LokiFocisuliChio Labdarúgó Bajnokság I. forduló

Helyszín: TBG –pálya, Debrecen Vértesi út 1

Időpont: 2012. október 6. (szombat)

2005-ös korosztály eredményei:

Kinizsi – Vénkert 1:0

Vénkert – Nyírlugos 3:0

Vénkert –Vörösmarty 3:2

III. hely Vénkert

A csapat tagjai: Ratku Roland, Dáné Levente, Szabó Kristóf, Szabó Erik, Varga Ákos,

Báji Adrián

2004-es korosztály eredményei:

Arany– Vénkert 1:1

Hatvani – Vénkert 3:1

Vénkert – Petőfi 2:0

Vénkert – Vörösmarty 2:4

IV. hely Vénkert

A csapat tagjai: Szabó Roland, Farkas Antal, Ónody Dominik, Horváth Adrián, Kálló Dominik, Koncz Norbert, Nagy Zsolt, Szikszai Csaba

 

2003-as korosztály eredményei:

Vörösmarty – Vénkerti 2:0

Lilla téri – Vénkerti 2:1

Csapókerti – Vénkerti 1:0

IV. hely Vénkert

A csapat tagjai: Homonnai Máté, Paszternák Bence, Bara Péter, Szőllősi Bertalan, Balogh Tamás

2002-es korosztály eredményei

Ibolya – Vénkerti 1:2

Petőfi – Vénkerti 2:2

Vénkerti – Arany 0:1

III. hely Vénkert

A csapat tagjai: Guba Zsombor, Béres Sándor, Simon András, Horváth Zalán, Harsányi Dániel,

2001-es korosztály eredményei:

Vénkert – Petőfi 1:2

Vörösmarty – Vénkert 1:3

Vénkert – Arany 2:1

Ibolya – Vénkert 2:0

II. hely Vénkert

A csapat tagjai: Sallai Csaba, Balla Sándor, Goron Bence, Hegedűs Péter, Márton Norbert, Bardi Ádám, Fazekas Lajos

 

Felkészítő tanár: Lakatos Tibor

 

Városi Diákolimpia II-III-IV.. korcsoportos fiú Labdarúgó Bajnokság őszi forduló

 

Vénkert – Bocskai      8:1         II.kcs.             XI. 08.           13:00

Vénkert – Bocskai      3:3         III. kcs.           XI.08             13:45

Vénkert – Arany         3:1         II. kcs.            X.12.             13:00

Vénkert – Arany         1:8         III. kcs.          XI. 12.           13:45

Hunyadi – Vénkert     2:5         I.kcs.              XI.14             13:15

Hunyadi – Vénkert     2:0         III.kcs.            XI.14.           13:50

 

Felkészítő tanár: Lakatos Tibor

 

LokiFocisuliChio Labdarúgó Bajnokság II. forduló

Helyszín: Vörösmarty Általános Iskola tornaterme

Időpont: 2012. november 24-25. (szombat-vasárnap)

2005-ös korosztály eredményei:

Kinizsi – Vénkert 3:0

Vénkert – Nyírlugos 7:0

Vénkert –Vörösmarty 5:2

III. hely Vénkert

A csapat tagjai: Ratku Roland, Dáné Levente, Szabó Kristóf, Szabó Erik, Varga Ákos,

Báji Adrián

2004-es korosztály eredményei:

Ibolya – Vénkert 2:5

Hatvani – Vénkert 2:1

Vénkert – Lilla tér 1:0

III. hely Vénkert

A csapat tagjai: Szabó Roland, Farkas Antal, Ónody Dominik, Horváth Adrián, Kálló Dominik, Koncz Norbert, Nagy Zsolt, Szikszai Csaba

2003-as korosztály eredményei:

Hatvani – Vénkerti 3:0

Vörösmarty – Vénkerti  2:0

Petőfi – Vénkerti 2:0

IV. hely: Vénkert

A csapat tagjai: Homonnai Máté, Paszternák Bence, Bara Péter, Szőllősi Bertalan, Balogh Tamás

2002-es korosztály eredményei:

Vörösmarty – Vénkert 1:0

Ibolya – Vénkert 3:0

Kinizsi – Vénkert 3:0

VI. hely Vénkert

A csapat tagjai: Guba Zsombor, Béres Sándor, Simon András, Horváth Zalán, Harsányi Dániel,

2001-es korosztály eredményei:

Vénkert – Petőfi 1:3

Vörösmarty – Vénkert 2:7

Vénkert – Arany 4:3

Ibolya – Vénkert 0:1

II. hely Vénkert

A csapat tagjai: Sallai Csaba, Balla Sándor, Goron Bence, Hegedűs Péter, Márton Norbert, Bardi Ádám, Fazekas Lajos

 

Diákolimpia IV. korcsoportos fiú Futsal Városi Labdarúgó Bajnokság

Időpontja:2012.12.10-11.

Helyszíne: Hódos Imre Sportcsarnok

 

C.csoport

Vénkert – Fazekas  6:3

Vénkert – Ady       3:1

 

Városi Döntő

Vénkert – Balásházy    3:3

Arany – Balázsházy 1:2

Arany – Vénkert 2:8

Végeredmény: I. hely Vénkerti Ált. Isk.

 

A csapat tagjai: Dudás Dávid, Tenkely Máté, Pazonyi Attila, Zsigó Norbert, Varga Csanád, Szabó Gergő, Bíró Kristóf, Sikora Kristóf, Murvai Zsolt

Felkészítő tanár: Lakatos Tibor

 

Kazinczy Ferenc Ált. Iskolában megrendezésre kerülő úszóverseny.
Debrecen, 2012. október 27.

2004-2005-ben született:Leány 25 m-es kötetlen úszásnem.
2. Simon Boglárka
3. Borók Sejla
4. Varró Réka
5. Török Dorina

2002-2003-ben született:Leány 25 m-es kötetlen úszásnem.
1. Dremák Zsófia
3. Kiss Kata
6. Damu Édua

2002-2003-ben született: Fiú 25 m-es kötetlen úszásnem.
3. Molnár Lehel

2000-2001-ben született: Fiú 25 m-es kötetlen úszásnem.
3. Székely Szabolcs


2000-2001-ben született:Leány 25 m-es kötetlen úszásnem.
2. Bartik Csenge
3. Hoczka Gréta

1998-1999-ben született: Fiú 25 m-es kötetlen úszásnem.
1. Balogh Norbert
4. Keczán László

Felkészítő:Harsányi Sándor

 

XIII. Réthy Sándor Torna Emlékverseny

2012. november 24.

 

Fiú III.-IV. korcsoport „B” kategória

III. helyezés

A csapat tagjai: Bari István, Sándor Péter, Zádor Zoárd Zotmund, Kovács Kristóf, Bodó István, Erdős Gergő

Egyéni: 1.  Kovács Kristóf 4. Bodó István,

 

Fiú I.-II. korcsoport „A” csapat

I. helyezés

A csapat tagjai: Hajdú Krisztián, Zeke Hunor, Szepesi Armand, Prágai Nándor, Bodó Dániel, Csige József

 

Fiú I.-II. korcsoport „B” csapat

III. helyezés:

A csapat tagjai: Kovács Tibor, Tóth Benedek, Parácsi Áron, Szabados Balázs, Tóth Balázs

Egyéni: 2. Bodó Dániel 3. Csige József

 

Fiú I. korcsoport „B” kategória

IV. helyezés:

A csapat tagjai: Molnár Ákos, Zeke Bálint, Zsákai Máté, Mozga Csaba, Becs Richárd, Dezső Norbert, Papp Milán

Egyéni: 5. Dezső Norbert

 

Felkészítők: Lakatos István, Ladányi Zoltán

 

Rákoskerti Tornakupa.

2012. december 8.

 

Fiú III.-IV. korcsoport „B” kategória

I. helyezés

A csapat tagjai: Bari István, Erdős Gergő, Sándor Péter, Zádor Zoárd Zotmund, Kovács Kristóf, Bodó István

Egyéni: 1. Bodó István, 2.  Kovács Kristóf

 

Fiú I.-II. korcsoport „A” csapat

III. helyezés

A csapat tagjai: Hajdú Krisztián, Zeke Hunor, Szepesi Armand, Prágai Nándor, Bodó Dániel, Csige József

 

Fiú I.-II. korcsoport „B” csapat

IV. helyezés:

A csapat tagjai: Balogh Tamás, Tóth Benedek, Parácsi Áron, Szabados Balázs, Tóth Balázs

Egyéni: 3. Bodó Dániel

 

Fiú I. korcsoport „B” kategória

V. helyezés:

A csapat tagjai: Molnár Ákos, Zeke Bálint, Zsákai Máté, Mozga Csaba, Becs Richárd, Dezső Norbert, Papp Milán

Egyéni: 7. Dezső Norbert

 

Felkészítők: Lakatos István, Ladányi Zoltán

 

Csapókerti Mikulás Kupa

Debrecen, 2012.12.14.

 

5-6. osztályosok II. helyezett: Vénkert

A csapat tagjai: Hokk Martin, Bardi Ádám, Papp Zoltán, Goron Bence, Sallai Csaba, Boros József

7-8. osztályosok III. helyezett: Vénkert

A csapat tagjai: Pazonyi Attila, Varga Csanád, Murvai Zsolt, Libor Dominik, Sikora Kristóf

 

Diákolimpia Teremlabdarúgó IV. korcsoport megyei döntő

 

Derecske, Sportcsarnok 2012.12.15. (szombat) 9:00 óra

Eredmények:

Csoportmérkőzések

Vénkert – Hajdúszoboszló 9:3

Balázsházy – Vénkert 5:2

Elődöntő

Vénkert – Sárrétudvari 1:0

Döntő

Vénkert – Balázsházy 1:1  bűntőkkel  2:3 a Balázsházy javára

II. helyezett: Vénkert

A csapat tagjai: Dudás Dávid, Tenkely Máté, Pazonyi Attila, Zsigó Norbert, Varga Csanád, Szabó Gergő, Bíró Kristóf, Sikora Kristóf, Murvai Zsolt

Felkészítő tanár: Lakatos Tibor

 

 4. Molnár Ákos (Ibolya Utcai Ált. Isk.); 5. Zsákai Máté, 6. Csige Mátyás, 7. Zeke Bálint (Ibolya Utcai Ált. Isk.); 8. Szécsi Zoltán; 9. Papp Milán; 10. Fazekas Miklós

 

I.-II. korcsoport

Egyéni: 1. Bodó Dániel; 2. Csige József; 3. Szepesi Armand; 4. Prágai Nándor; 5. Szabados Balázs (Dózsa Ált. Isk.); 6. Zeke Hunor, Parácsi Áron (Árpád Vezér Ált. Isk.); 8. Kovács Tibor, 9. Hajdú Krisztián; 10. Balog Tamás, 11. Horváth Erik; 12. Meszesán Patrik; 13. Szabó Ádám; 14. Modrovics Ákos; 15. Brázda Csaba

 

III.-IV. korcsoport

Egyéni: 1. Bodó István; 2.  Kovács Kristóf; 3. Horváth Dominik; 4. Bari István; 5. Zádor Zoárd Zotmund; 6. Bartha Ákos (Bocskaikert Ált. Isk.); 7. Erdős Gergő; 8. Nagy Dániel

 

Felkészítők: Lakatos István, Ladányi Zoltán

 

Városi úszó diákolimpia

Debreceni sportuszoda 2012 nov. 28.


I. kcs. 50 m. leány gyorsúszás

3. Simon Boglárka     2004

 

II.kcs.50 m-es leány gyorsúszás
13. Dremák Zsófia

 

I.kcs.50 m-es leányhátúszás
6.Simon Boglárka

 

II.kcs.50 m-es leány mellúszás
15.Dremák Zsófia

 

III. Kcs. 100m fiú gyorsúszás (2000)

1. Nagy Gergő

8. Székely Szabolcs

 

III. kcs. 100 m. fiú gyorsúszás

11. Nagy Gergő         2000

 

III. kcs. 100 m. leány gyorsúszás

10. Hoczka Gréta      2000

 

IV. kcs.100 m-es fiú gyorsúszás
9. Keczán László

 

III. kcs 100 m-es leány gyorsúszás
4. Hoczka Gréta

 

IV. kcs.100 m-es fiú mellúszás
4. Keczán László

 

III. kcs. 50 m-es fiú mellúszás
2. Nagy Gergő

 

III. kcs. 50 m-es leány mellúszás
2. BartikCsenge
6. Hoczka Gréta

 

IV. kcs. 4*50 m. fiú gyorsváltó

3. Vénkerti Általános Iskola és AMI

Balogh Norbert (1999) - Keczán László (1999) - Posta Péter (1999) - Sallai Roland (1999)

Testnevelő: Harsányi Sándor

 

Hajdú - Bihar Megye Úszó Diákolimpiai Döntő

Hajdúszoboszló, Árpád Uszoda, 2013. január í4.

 

I. kcs. 50 m. leány gyorsúszás

8. Simon Boglárka     2004

 

III. kcs. 100 m. fiú gyorsúszás

11. Nagy Gergő         2000

 

III. kcs. 100 m. leány gyorsúszás

10. Hoczka Gréta      2000

 

IV. kcs.100 m. fiú mellúszás

12. Keczán László      1999

 

III. kcs. 50 m. fiú mellúszás

4. Nagy Gergő           2000

 

III. kcs. 50 m. leány mellúszás

14. Hoczka Gréta       2000

 

IV. kcs. 4*50 m. fiú gyorsváltó

4. Vénkerti Általános Iskola és AMI

Balogh Norbert (1999) - Keczán László (1999) - Posta Péter (1999) - Sallai Roland (1999) 

Testnevelő: Harsányi Sándor

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság