2012-2013. Művészeti eredmények

 

Nemzetközi versenyek

 

„Rainbow 2012” Interntional Applied and Fine Arts Competition Gyermekalkotások Galériája Zánka

Oláh Réka - Gold Diploma

Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

Országos versenyek

 

Siker a szolnoki országos balettversenyen

A IV. Országos Szolnoki Táncművészeti Fesztivál és Koreográfus Versenyen nyolc műsorszámmal indultak balett tanszakos növendékeink. Poroszlay Éva balettmester koreográfiáival nagyon szép eredmények születtek. A zsűri döntésére várva egy fagyira is jutott idő.

Gyermek korcsoport             Karakter tánc kategória:        II. hely „Macskajaj”

Ifjúsági Korcsoport                Kortárstánc kategória:           II. hely „Zárt világ”

Klasszikus balett kategória:    I. hely „Fohász”

Klasszikus balett kategória: III. hely „Tavasz”

Junior korcsoport                   Karakter tánc kategória:        II. hely „A kalap”

Klasszikus balett kategória: III. hely „Etűd”

Felkészítő tanár: Poroszlay Éva

 

„KÖRÜLÖTTEM A VILÁG” 2012 Grafikai tárlat Rajzpályázat

Kolman Martin - III. helyezés

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

„Magasan repül a daru” című pályázat

Dremák Zsófia - Különdíj
Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

„A Tisza élővilága” c. pályázaton

Különdíjazottak:

Kajdi Dóra

Somogyi Sára

 

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó 2013

Bronz minősítés: „A telefon” (Ajtai Tamás, Bognár Kiara, Buda Gréta, Cziczó Cintia, Dorogi Mercédesz, Gyetvai Zsanett, Györgyi Kata, Juhász Zsuzsa, Nagy Zoltán, Sallai Nikolett, Rácz Laura, Szombati Ivett, Takács Bianka, Vass Noémi, Zöldi Boglárka)

Felkészítő tanár: Tarr Annamária Csilla 

 

Megyei versenyek

 

„Néphagyományok, népszokások” című képzőművészeti pályázat

Vízi Zsófia Panni - II. helyezés

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

Dicséret: Borbíró József, Katona Pálma

Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

VI. Megyei Prózamondó Fesztivál Szabó Magda emlékére

Arany minősítésben részesültek:

Czigle Dóra

Györgyi Kata

Zöldi Boglárka

Ezüst minősítésben részesültek:

Vass Noémi

Juhász Zsuzsa

Felkészítő tanár: Tarr Annamária Csilla

 

„Én és a kedvenc állatom” - Vojtina bábszínház

Ákos Luca - Különdíj

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

Hajdú-Bihari Napló Karácsonyi rajzpályázat

Kiss Kata - I. helyezés

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

TÁMOP 3.4.4 Óvodás tehetségfejlesztő programban résztvevők:

Nagy Dominik - I. helyezés

Taricska Liza Lujza - II. helyezés

Felkészítő tanáruk: Baráth Dóra  

 

Városi versenyek

 

„Feledhetetlen vakáció” - a Debrecen Plaza rajzversenye

Berei Máté - III. helyezés

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság