2012-2013. Iskolai eredmények

 

Országos versenyek

 

Országos matematika verseny

XIII. helyezés

Mócza Szilvia 4. d

Felkészítő tanító: Németh Lajosné

 

Megyei versenyek

 

Nemzetközi Kenguru matematika verseny megyei

III. helyezés

Mócza Szilvia 4. d

Felkészítő tanító: Németh Lajosné

 

„ Rejtvényfejtők”megyei komplex tanulmányi csapatversenye

Csapattagok:

III. helyezés

Nagy Loretta 2. b

Tóth Ágnes 3. b

Mócza Szilvia 4. d

Felkészítő tanító: Németh Lajosné

 

" Fejtsd meg, és nyerd meg... Arthur király kardját!" című megyei angol nyelvi csapatversenyen - A Dózsa György Általános Iskola szervezésében

I. helyezés

A résztvevők:

Prágai Bálint 6.a

Kiss Tamás 6.a

Jánószky Máté 6.a

Felkészítő tanáraik: Dr. Zeke Lászlóné és Soós Imelda

 

"Christmas" nevű megyei versenyek - Az Árpád Vezér Általános Iskola szervezésében november 28-án és 29-én

III. helyezés a 4. évfolyamosok korosztályában

Hudák Fanni 4.b

Prágai Nándor 4.b

Papp Renáta 4.t

Felkészítő tanárok: Dr. Zeke Lászlóné és Soós Imelda

 

V. helyezés az 5-6. évfolyamosok kategóriájában

Varga Vanda 5.b

Benedek Bernadett 6.a

Felkészítő tanárok: Dr. Zeke Lászlóné és Soós Imelda

 

II. helyezés a 7-8. évfolyamosok kategóriájában

Kerekes Ádám 7.b

Bordás Ákos 8.d

Felkészítő tanárok: Dr. Zeke Lászlóné és Bársonyné Nyalka Ilona

 

Idegen nyelvű vers- és prózamondó verseny - a Csapókerti Általános Iskola szervezésében

Szombati Ivett 6.c osztályos tanuló különdíjat kapott

Felkészítő tanára: Soós Imelda

 

Az Idegen nyelven a színpadon kategóriában "A legjobb dialógus" díját

Balogh Stella 7.b

Gyarmati Sándor 7.b

Felkészítő tanáruk: Dr. Zeke Lászlóné

 

Megyei Komplex Tanulmányi Vetélkedő - a Lilla Téri Általános Iskola szervezésében-

A. Matematika versenyen elért helyezések:

I. helyezés:

Prágai Bálint 6.a

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

I. helyezés:

Gyarmati Sándor 7.b

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

II. helyezés:

Nagy Veronika 7.b

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

III. helyezés:

Nusser Dávid 7.b

Felkészítő tanár: Tóth Éva

IV. helyezés:

Kerékgyártó Kálmán  6.t

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

 


B. Az angol nyelvi hallott szövegértési versenyen - Can you hear what I hear? - a következő tanulók értek el helyezést:

A hatodik évfolyamosok versenyében

I. helyezést ért el: Nagy Gergő 6.t osztályos tanuló

II. helyezést ért el: Kiss Zoltán  6.c osztályos tanuló

Felkészítő tanáruk: Soós Imelda

 

A hetedik évfolyamosok versenyében

IV. helyezést ért el Kerekes Ádám 7.b osztályos tanuló

Felkészítő tanára: Dr.Zeke Lászlóné

 

C. Az informatika csapatversenyen elért helyezések:

A hatodik évfolyamosok versenyében

I. helyezést ért el: Rózsa Eleonóra  6.c és Takács Bianka 6.c osztályos tanulók

II. helyezést ért el: Erdei Máté 6.b és Baranovszky Martin 6.b osztályos tanulók

Felkészítő tanáruk: Papp Szabolcs

 

Városi versenyek

 

A városi angol nyelvi prózamondó és felolvasó versenyen elért helyezések - A Hatvani István Általános Iskola szervezésében

III. helyezés Keczán Luca 6.b

Felkészítő tanára: Dr.Zeke Lászlóné

IV. helyezés Győrfi Heidi 5.c

Felkészítő tanára: Bársonyné Nyalka Ilona

VI. helyezés  Csákfalvi Réka 5.b

Felkészítő tanára: Soós Imelda

 

Városi komplex angol nyelvi versenyen - A Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola  szervezésében

II. helyezést értek el:

Bordás Ákos 8.d

Kerekes Ádám 7.b

Felkészítő tanáraik: Bársonyné Nyalka Ilona és Dr. Zeke Lászlóné

 

Iskolai versenyek

 

Az iskolai szintű 1848/49-es történelmi vetélkedő eredménye

2013. III. 11.

 

I. helyezett

7. c

Kovács Rebeka

Neisz Katalin

Bagi Vivien

Minya Alexandra

 

II. helyezett

7. b

Gyarmati Sándor Richárd

Kerekes Ádám Koppány

Simon Dávid

 

III. helyezett

7. t

Bíró Kristóf

Borók Marcell

Szabó Vanessza

Iványi Csaba

 

IV. helyezett

7. e

Tarpai Alexandra

Kathy Márta

Sarkadi Gergő

Dobolán Márk

 

V. helyezett

7. d

Nánási Imre

Kardos Zsófia

Czakó Tamás

Risi Petra

Szervező: Szilágyi Imréné

könyvtárostanár

 

Napközis vers-és prózamondó verseny eredménye

ALSÓSOK:

Vers kategóriában: 1-2. évfolyam

I. helyezett       Horváth Ádám 1.t

II. helyezett      Sipos Lia 1.a

III. helyezett     Kassai Kristóf 1.c

 

Próza kategóriában: 1-2. évfolyam

I. helyezett       Varga Ákos 1.c

II. helyezett     Forgó Kata 1.b

 

Vers kategóriában: 3-4. évfolyam

I.   helyezett       Kurely Mózes 4.b

II.  helyezett      Balogh Viktória 4.a

III. helyezett     Fehérvári Vivien 4.b

 

Próza kategóriában: 3-4. évfolyam

I.   helyezett       Csontos Máté 3.b

II.  helyezett      Varga Zsuzsa 4.a

III. helyezett     Sándor Anna Viktória 4.c

 

FELSŐSÖK:

Kiemelkedő teljesítmény

Vers kategóriában: Próza kategóriában:

Zöldi Bogárka 6.b                             Szombati Ivett 6.c

Szervező nevelő: Sági Éva

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság