2011-2012. Sport eredmények

 

Hajdú-Bihar Megyei és Debrecen Városi 2011. Évi Diákolimpia Ügyességi Csapatbajnoksága III-IV. Korcsoport

 

Lányok

A csapat tagjai: Szegedi Szilvia, Szvára Zsanett, Szabó Borbála, Jenei Brigitta, Csapó Viktória, Molnár Barbara Súlylökés: megyei 2. helyezés

Kislabda hajítás: megyei 2. helyezés

 

Fiúk

A csapat tagjai: Lajter Dávid, Egri Péter, Szarvas Dávid, Kiss Balázs, Dudás Dávid

Súlylökés: megyei 2. helyezés

Kísérők: Kántor Zoltánné, Harsányi Sándor

Üdvözlettel: István

Debrecen, 2011. szeptember 22.

 

Fórum Futás, Gyere, fuss az egészségedért!

2011. szeptember 25. (vasárnap)

Résztvevők

Hajdú Krisztián 1.t
Hocz István 1.t
Siket Veronika 1.t
Meszesán Patrik 1.t
Bolvári Zsófia 3.d      12.helyezés
Engel Olivér 3.d        21. helyezés
Horváth Daniella 3.d 17. helyezés
Zádor Zéta 3.d
Gál Napsugár 3.c
Köteles Balázs 3. c
Kiss Kata 3. c
Sándor Anna Viktória 15.helyezés
Hadas Panna 4. b      1. helyezés
Bardi Ádám 4. b
Bari István 4.t
Hajdú Tímea 4.t         5. helyezés
Horváth Dominik 6.t
Szegedi Szilvia 7.c     2. helyezés
Kísérő: Lakatos István

 

DEBRECEN VÁROS 2011. ÉVI TORNA EGYÉNI-CSAPATBAJNOKSÁGA

2011. november 18.

 

Gyerkőc korcsoport

Csapat:

1. helyezés: Vénkert Diáksport Egyesület „A” csapat

A csapat tagjai: Nagy Jázmin Matild, Éles Brigitta, Borók Selja, Czigle Panna,

2. helyezés: Vénkert Diáksport Egyesület „B” csapat

A csapat tagjai: Sass Péter Szabolcs, Meszesán Patrik, Horváth Adrián, Hajdú Krisztián,

3. helyezés: Vénkert Diáksport Egyesület „C” csapat

A csapat tagjai: Kormány Boldizsár, Hocz István, Farkas Péter Antal, Kovács Tibor,

4. helyezés: Vénkert Diáksport Egyesület „C” csapat

A csapat tagjai: Guba Gréta, Román Gréta, Varró Réka, Vadász Petra, Szabó Fanni,

Egyéni:

1. Borók Selja, 2. Meszesán Patrik, 3. Horváth Adrián, Czigle Panna, Hocz István, 6. Szabó Fanni

 

Gyermek korcsoport

Csapat:

1. helyezés: Vénkert Diáksport Egyesület „A” csapat

A csapat tagjai: Prágai Nándor, Szepesi Armand, Bodó Dániel, Csige József, Bari István, Sándor Péter

2. helyezés: Vénkert Diáksport Egyesület „B” csapat

A csapat tagjai: Papp Krisztofer, Pál János, Szabados Balázs, Zeke Hunor, Horváth Patrik, Nagy Dániel

3. helyezés: Vénkert Diáksport Egyesület „C” csapat

A csapat tagjai: Kiss Szabolcs László, Bakk Milán, Balogh Tamás, Horváth Erik, Németh Márk, Parácson Áron, Gunics Raffael

Egyéni:

1. Sándor Péter, 2. Bari István, 3. Bodó Dániel, 4. Csige József, 5. Szepesi Armand, 6. Prágai Nándor

 

Serülő korcsoport

Csapat:

1. helyezés: Vénkert Diáksport Egyesület „A” csapat

A csapat tagjai: Pataki Zoltán, Horváth Dominik, Nagy Dániel, Sándor Csaba,

2. helyezés: Vénkert Diáksport Egyesület „B” csapat

A csapat tagjai: Erdős Gergő, Bartha Ákos, Zádor Zoárd Zotmund, Kovács Kristóf, Bodó István

Egyéni:

1. Kovács Kristóf, 2. Bodó István, 3. Zádor Zoárd Zotmund, 4. Nagy Dániel, 5. Sándor Csaba,

6. Erdős Gergő

Testnevelő, felkészítő: Lakatos István, Ladányi Zoltán

 

Városi úszó diákolimpia eredményei

 

III. Kcs. 100m fiú gyorsúszás (2000)

10. helyezés: Nagy Gergő

III. Kcs. 100m lány gyorsúszás (1999)

6. helyezés: Kovács Rebeka

IV. Kcs. 100m fiú gyorsúszás (1997)

6. helyezés: Kiss Balázs

 

IV. Kcs. 100m fiú hátúszás (1997)

1. helyezés: Elek Roland

 

IV. Kcs. 100m fiú mellúszás (1997)

1. helyezés: Szarvas Dávid

5. helyezés: Bartik Ábel

III. Kcs. 50m fiú mellúszás (2000)

8. helyezés: Nagy Gergő

III. Kcs. 50m lány mellúszás (2000)

1. helyezés: Bartik Csenge

5. helyezés: Majdan Larissza

 

III. Kcs. 4x50m lány gyorsváltó

1. helyezés: Bartik Csenge, Bagi Vivien, Kovács Rebeka, Majdan Larissza, Sándor Dóra

IV. Kcs. 4x50m fiú gyorsváltó

1. helyezés: Bartik Ábel, Elek Roland, Kiss Balázs, Szarvas Dávid

Testnevelő: Harsányi Sándor

 

Loki Foci suli Chio Labdarúgó Bajnokság I. forduló

Helyszín: TBG –pálya, Debrecen Vértesi út 1

Időpont: 2011. október 15. (szombat)

 

A csapat tagjai:

2004-es korosztály: Szabó Roland, Farkas Antal, Ónody Dominik, Horváth Adrián, Kálló Dominik, Koncz Norbert, Nagy Zsolt, Szegedi Hunor

 

2003-as korosztály: Szikszai Csaba, Györgyi Balázs, Homonnai Máté, Paszternák Bence,Horváth Patrik,Nagy Krisztián

 

2002-es korosztály: Nagy Dániel, Guba Zsombor, Puskás Márk, Vékony Márk, Béres Sándor, Simon András, Dudás Róbert

 

2001-es korosztály: Sallai Csaba, Balla Sándor, Goron Bence, Papp Bence, Hegedűs Péter, Márton Norbert, Neisz Ádám, Sáfár Péter, Fazekas Lajos

 

2000-es korosztály: Hokk Martin, Papp Zoltán,Kovács Péter,Both Péter,Erdős Gergő,Horváth Roland

 

Kísérő tanár: Lakatos Tibor

 

Városi Diákolimpia II-III. korcsoportos fiú Labdarúgó Bajnokság őszi forduló

 

Arany – Vénkert              5:2         II. kcs.            X. 24.            13:15

Arany – Vénkert             10:0       III. kcs.            X. 24.            14:00

Vénkert – Kölcsey           2:8        III. kcs.            X. 25.            13:45

Vénkert - Lilla Tér           0:0         II. kcs.            X. 27.            13:15

Vénkert – Lilla Tér          7:0        III. kcs.            X. 27.            14:00

 

Felkészítő: Lakatos Tibor

 

Diákolimpia IV. korcsoportos fiú Futsal Városi Labdarúgó Bajnokság

Időpontja:2011.11.1.

Helyszíne: Hódos Imre Sportcsarnok

csoport
Vénkert – Huszár Gál  2:1

Hunyadi – Vénkert      0:2

Vénkert – Kölcsey       1:3

 

A csapat tagjai: Dudás Dávid, Szladek Szilárd, Szabó Róbert, Farkas Dávid, Tenkely Máté, Pazonyi Attila, Zsigó Norbert, Varga Csanád, Szilágyi Norbert, Petrohai Péter, Szabó Gergő

Felkészítő tanár: Lakatos Tibor

 

December 8-án, az „A” és „B” csoport első két helyezett csapatai játsszák a négyes döntőt

 

Csapókerti Mikulás Kupa

Debrecen, 2011.12.9.

5-6. osztályosok II. helyezett: Vénkert

A csapat tagjai: Hokk Martin, Kovács Péter, Papp Zoltán, Nagy Bence, Sallai Csaba, Szedlár Balázs

7-8. osztályosok I. helyezett: Vénkert

A csapat tagjai: Dudás Dávid, Szladek Szilárd, Farkas Dávid, Petrohai Péter, Lajter Dávid,

 

Rákos kerti Tornakupa Országos fiú és lány tornaverseny

2011. december 10. Budapest

 

Gyerkőc verseny

Meszesán Patrik

I. korcsoport

Csapat: 2. helyezés ért.

A csapat tagjai: Balogh Tamás, Pál János, Papp Krisztofer, Horváth Patrik, Zeke Hunor

 

I-II. korcsoport

Csapat: 2. helyezés ért el.

A csapat tagjai: Szepesi Armand, Prágai Nándor, Csige József, Bodó Dániel, Bari István

Sándor Péter

 

III.-IV. korcsoport

1. helyezés „A” csapat

A csapat tagjai: Zádor Zoárd Zotmund, Horváth Dominik, Nagy Dániel, Sándor Csaba

Kovács Kristóf, Bodó István

7. helyezés „B” csapat

A csapat tagjai: Marosi Sándor, Pataki Zoltán, Nagy Bálint, Erdős Gergő,

Felkészítők: Lakatos István, Ladányi Zoltán

 

XX. "Bocskai-Vénkert" Kupa Leány-Fiú tornaverseny

Debrecen, 2012. január 28.

 

Gyerkőc – fiú csapatbajnokság

1. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI „A csapat”

A csapat tagjai: Hajdú Krisztián, Meszesán Patrik, Sas Péter Szabolcs

3. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI „B csapat”

A csapat tagjai: Hocz István, Kormány Boldizsár, Kovács Tibor

Legeredményesebb versenyző: Hajdú Krisztián

 

I. korcsoport „B” kategória – fiú egyéni

1. Parácsi Áron (Árpád Vezér Általános Iskola – Debrecen); 2. Zeke Hunor és Pál János; 4. Kiss Szabolcs; 5. Balog Tamás; 6. Horváth Erik

 

I – II. korcsoport „B” kategória – fiú csapat

1. Vénkert Általános Iskola, Óvoda és AMI

A csapat tagjai: Sándor Péter, Bodó Dániel, Csige József, Szepesi Armand, Bari István

Egyéni: 1. Sándor Péter, 2. Bodó Dániel; 3. Csige József, 5. Szepesi Armand

 

III – IV. korcsoport „B” kategória – fiú csapat

1. Vénkert Általános Iskola, Óvoda és AMI

A csapat tagjai: Bodó István, Sándor Csaba, Kovács Kristóf, Zádor Zoárd, Pataki Zoltán, Marosi Zoltán

Egyéni:1. Bodó István; 2. Sándor Csaba; 3. Kovács Kristóf;

A Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI felkészítői: Lakatos István, Ladányi Zoltán.

 

Lány verseny

Gyerkőc – lány csapatbajnokság

7. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI „A csapat”

A csapat tagjai: Guba Réka, Czigle Panna, Éles Brigitta, Borók Selja, Szabó Fanni,

8. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI „B csapat”

A csapat tagjai: Nagy jázmin Matild, Vadász Petra, Varró Réka, Román Gréta

Legeredményesebb versenyző: Szabó Fanni

Testnevelő, felkészítő: Lakatos István, Ladányi Zoltán

 

Bozsik Kupa Labdarúgó Torna

Debrecen, 2012.01.28

 

2003-2004-es korcsoport

II. helyezett: Vénkert B

III. helyezett: Vénkert A

2004-as csapat: Szabó Roland, Farkas Antal, Ónody Dominik, Horváth Adrián, Kálló Dominik, Koncz Norbert, Nagy Zsolt, Szegedi Hunor

2003-as csapat: Szikszai Csaba, Györgyi Balázs, Homonnai Máté, Paszternák Bence, Horváth Patrik, Nagy Krisztián, Forgó Attila, Kiss Péter

 

2001-2002-es korcsoport

II. helyezett: Vénkert

2001-es csapat:Sallai Csaba,Balla Sándor,Goron Bence,Papp Bence,Hegedűs Péter,Márton Norbert,Neisz Ádám, Sáfár Péter,

2002- es csapat: Nagy Dániel, Guba Zsombor, Puskás Márk, Vékony Márk, Béres Sándor, Simon András, Dudás Róbert, Horváth Zalán

 

1999-2000-es korcsoport

I. helyezett: Vénkert

Hokk Martin, Papp Zoltán, Kovács Péter,Both Péter, Szedlár Balázs, Bíró Kristóf, Nagy Bence

Felkészítő tanár: Lakatos Tibor

 

DEBRECEN VÁROS 2011/2012. TANÉVI TORNA DIÁKOLIMPIA VERSENYE

 

Fiú III.-IV. korcsoport „B” kategória

I. helyezés:

A csapat tagjai: Pataki Zoltán, Marosi Sándor, Zádor Zoárd Zotmund, Sándor Csaba, Kovács Kristóf, Bodó István, Horváth Dominik

Egyéni: 1. Bodó István; 2. Kovács Kristóf; 3. Sándor Csaba; 4. Zádor Zoárd Zotmund, 5. Pataki Zoltán; 6. Marosi Sándor

 

Fiú I.-II. korcsoport „B” kategória

I. helyezés „A” csapat

A csapat tagjai: Szepesi Armand, Prágai Nándor, Csige József, Bodó Dániel, Bari István, Sándor Péter,

Egyéni: 1. Sándor Péter; 2. Bari István; 3. Bodó Dániel; 4. Csige József, 5. Prágai Nándor;

6. Szepesi Armand

II. helyezés „B” csapat

A csapat tagjai: Horváth Erik, Kiss Szabolcs, Bak Milán, Balogh Tamás, Pál János, Zeke Hunor

 

Gyerkőc fiú

I. helyezés „A” csapat

A csapat tagjai: Horváth Adrián, Farkas Antal, Hajdú Krisztián, Meszesán Patrik, Sass Péter Szabolcs, Kovács Tibor,

II. helyezés „B” csapat

A csapat tagjai: Kormány Boldizsár, Kálló Dominik, Szabó Roland

 

Gyerkőc lány

Szabó Fanni

Éles Gréta

Nagy Jázmin Matild

Varró Réka Testnevelő,

Felkészítő: Lakatos István, Ladányi Zoltán

 

Megyei úszás Diákolimpia

2012.február 16. Hajdúszoboszló

 

III. korcsoport „B”kategória leány

50m mellúszás

4. helyezés

Bartik Csenge

 

100m. gyorsúszás

6. helyezés

Bartik Csenge

 

4X50m-es gyorsváltó

3. helyezés

Bartik Csenge

Bagi Vivien

Kovács Rebeka

Majdán Larissza

 

IV. korcsoport „B”kategória fiú

 

4X50m-es gyors váltó

1. helyezés

Bartik Ábel

Elek Roland

Kiss Balázs

Szarvas Dávid

 

HAJDÚ-BIHAR MEGYE TORNA DIÁKOLIMPIA

2012. február 18.

 

I-II. korcsoport fiú csapatbajnokság:

1. Debrecen, Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI 135,90 (Szepesi Armand, Prágai Nándor, Csige József, Bodó Dániel, Bari István, Sándor Péter. Testnevelő: Lakatos István, edző: Ladányi Zoltán)

Egyéni bajnokság:

1. Sándor Péter 28,25; 2. Bodó Dániel 27,30; 3. Csige József 26,95; 4. Bari István 26,85; 5. Prágai Nándor 26,35; 6. Szepesi Armand 25,95.

 

III-IV. korcsoport fiú csapatbajnokság:

1. Debrecen, Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI 138,50 (Marosi Sándor, Horváth Dominik, Zádor Zoárd Zotmund, Sándor Csaba, Kovács Kristóf, Bodó István. Testnevelő: Lakatos István, edző: Ladányi Zoltán)

Egyéni bajnokság:

1. Bodó István 28,40; 2. Sándor Csaba 28,10, 3. Kovács Kristóf 27,70, 4. Zádor Zoárd Zotmund 27,25, 5. Horváth Dominik27,00; 6.  Marosi Sándor 25,95

 

I. osztályos fiúk csapatversenye:

1. Debrecen, Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI 87,10 (Farkas Antal, Kovács Tibor, Sas Péter, Meszesán Patrik, Hajdú Krisztián. Testnevelő: Lakatos István)

 

TORNA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ

2012. március 10.

 

I-II. korcsoport „B” kategória fiú

Csapat:

1.Vénkert Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

A csapat tagjai: Szepesi Armand, Prágai Nándor, Csige József, Bodó Dániel, Bari István, Sándor Péter. Felkészítő: Lakatos István, Ladányi Zoltán.

Egyéni:

1. Sándor Péter, 2. Bari István, 3. Bodó Dániel, 4. Csige József

Szerenkénti csapat:

Talaj:

1. Vénkert Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (Debrecen)

Gyűrű:

1. Vénkert Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (Debrecen)

Ugrás:

1. Vénkert Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (Debrecen)

 

III-IV. korcsoport „B” kategória fiú

Csapat:

Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

A csapat tagjai: Zádor Zoárd Zotmund, Horváth Dominik, Nagy Dániel, Sándor Csaba, Kovács Kristóf, Bodó István. Felkészítő: Ladányi Zoltán, Lakatos István.

Egyéni:

2. Sándor Csaba, 2. Kovács Kristóf, 4. Bodó István

Szerenkénti csapat:

Talaj:

1.Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Gyűrű:

1.Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Ugrás:

1.Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

 

Testnevelő, felkészítő: Lakatos István, Ladányi Zoltán

 

Városi Nagypályás Labdarúgó Diákolimpia Döntő IV. kcs.

Debrecen, 2012. 03.19.

 

III. helyezett: Vénkert

A csapat tagjai: Dudás Dávid, Szladek Szilárd, Farkas Dávid, Lajter Dávid, Petrohai Péter, Szabó Gergő, Bíró Kristóf, Pazonyi Attila, Tenkely Máté, Varga Csanád, Zsigó Norbert, Kiss Balázs, Takács Dzsuliánó

 

XIII. Szársomlyó Kupa Országos meghívásos fiú és leány tornaverseny

2012. március 23-24.

 

I.-II. korcsoport „B” kategória csapat

1. helyezés: Vénkerti Általános iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

A csapat tagjai: Szepesi Armand, Prágai Nándor, Csige József, Bodó Dániel, Bari István, Sándor Péter;

Egyéni: 1. Sándor Péter, 2. Bari István, 3. Bodó Dániel

 

III.-IV. korcsoport „B” kategória

2. helyezés: Vénkerti Általános iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

A csapat tagjai: Marosi Sándor, Nagy Bálint, Pataki Zoltán, Zádor Zoárd Zotmund, Kovács Kristóf, Bodó István;

Egyéni: 6. Kovács Kristóf

Testnevelő, felkészítő: Lakatos István, Ladányi Zoltán

 

Országos Úszás Diákolimpia „B”kategória

Hódmezővásárhely, 2012. március 24.

 

4X50m-es gyorsváltó

7. helyezés

 

A csapat tagjai:

Bartik Ábel

Elek Roland

Kiss Balázs

Balogh Norbert

Felkészítő tanár: Harsányi Sándor

 

TORNA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ

2012. március 31.-április 1.

 

I-II. korcsoport „B” kategória fiú

Csapat:

2.Vénkert Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

A csapat tagjai: Szepesi Armand, Prágai Nándor, Csige József, Bodó Dániel, Bari István, Sándor Péter. Felkészítő: Lakatos István, Ladányi Zoltán.

Egyéni:

2. Sándor Péter, 6. Bari István,

Szerenkénti csapat:

Talaj:

2. Vénkert Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (Debrecen)

Gyűrű:

6. Vénkert Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (Debrecen)

Ugrás:

1. Vénkert Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (Debrecen)

 

III-IV. korcsoport „B” kategória fiú

Csapat:

1. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

A csapat tagjai: Zádor Zoárd Zotmund, Horváth Dominik, Nagy Dániel, Sándor Csaba, Kovács Kristóf, Bodó István. Felkészítő: Ladányi Zoltán, Lakatos István.

Egyéni:

5. Kovács Kristóf, 6. Bodó István

Szerenkénti csapat:

Talaj:

3. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Gyűrű:

2. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Ugrás:

1. Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

 

Testnevelő, felkészítő: Lakatos István, Ladányi Zoltán

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság