2011-2012. Művészeti eredmények

 

Nemzetközi versenyek

 

„Csillagokra lépsz…” Művészeti Fesztivál (Mikepércs)

I. Hely: Modern tánc kategória

Kovács Tamara, Lajtos Linda, László Bíborka, Márkus Luca, Molnár Barbara, Mezei Sára

KÜLÖNDÍJ: Modern tánc kategória

Aranyos Hédi, Battai Lili Lujza, Józsa Zita, Juhász Lilla, Juhász Réka, Keczán Luca, Szilágyi Zsuzsa, Till Virág, Till Zsanett

Balett-tanszak

Felkészítő: Poroszlay Éva

 

„Szivárvány 2012” Nemzetközi Gyermek Képző és Iparművészeti Pályázat

(10000 alkotás 39 országból!)

Arany minősítés: Oláh Réka

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Molnár Éva

 

Országos versenyek

 

Liszt Ferenc magyar-európai kulturális értékünk rajzpályázat

Különdíjazottak:

Ördög Petra

Vízi Zsófia

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

"Támogatjuk a családot" Dr. Oetker rajzpályázat

Festészet-tanszakos növendékek

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

„Az angyalok köztünk élnek” rajzpályázat

Kiss Kata - Különdíj

Nagy Dorina Dolli - Elismerő oklevél

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

"Mit teszek, a drogmentes Magyarországért?"

Kocska Virág Eszter - Festészet-tanszak

 

Karácsonyi Rajzpályázat - Sárvár

Dicsérő oklevél: Homonnai Virág, Rácz Alexandra

Felkészítő: Cs.Horváth Judit

 

„Amit én is megtehetek” Környezetvédelmi Rajzpályázat (Budapest)

I. Hely: Kemecsei Dóra

Dicsérő oklevél: Berei Máté

Festészet-tanszak

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

II. Hely: Tajti Kitti

Dicsérő oklevél: Szabó Lilla, Nagy Lajos Kornél

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Molnár Éva

 

Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola (Hajdúszoboszló) centenáriumi évforduló alkalmából meghirdetett rajzverseny

I. Hely: Vizi Zsófia, Tóth Erika, Antal Zsófia

II. Hely: Nagy Dorina Dolli

III. Hely: Ákos Luca

Festészet tanszak

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

I. Hely: Oláh Réka

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Molnár Éva

III. Hely: Veress Vivien

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Baráth Dóra

 

Diákalkotók VII. Országos Zománcművészeti Biennáléja (Eger) „Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra"

II. Hely: (második kategória) Karap Imre

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Molnár Éva

III. Hely: (közös alkotások kategória)

Blascsák Eszter, Bolvári Liliána Zsófia, Borbíró Bence, Halász Zsófia, Ladik Rebeka, Nagy Kincső, Oláh Viktória, Sarkadi Gréta, Szepesi Csillag

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Baráth Dóra

 

Criminon Magyarország Alapítvány „Mutass jó példát!”  Országos Gyermekrajz- és Irodalmi Pályázat

Művészeti különdíj rajz kategória: Kiss Kata

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

"A víz, ami elválaszt és összeköt" rajzpályázat A Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság és az Aquatikum mediterrán Élményfürdő rendezésében

I. hely: Balogh Viktória Orsolya

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Molnár Éva

I. hely: Kaprinyák Norbert
Különdíj: Antal Zsófia
Különdíj: Szilágyi Lili

Festészet tanszak

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

III. Szolnoki Táncművészeti Fesztivál és Koreográfus Verseny

I. hely ifjúsági - Klasszikus balett kategória: „Karakterek” (Berta Boglárka, László Bíborka, Mizi Marietta, LL, PE)

I. hely ifjúsági - Modern tánc kategória: „Szilánkos mennyország….”( Berta Boglárka, László Bíborka, Mizi Marietta, Márkus Luca, LL, PE)

Balett-tanszak

Felkészítő: Poroszlay Éva

KOREOGRÁFUSI DÍJ: Poroszlay Éva

 

A szedresi Lovas Udvarház és a szekszárdi Garay János Általános Iskola, és AMI lovas rajz- és foto pályázata

Pompásdíj: Könnyű Hella Sára

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Molnár Éva

 

„Álmodtam egy világot” országos képzőművészeti és rajzpályázat

I. hely (II.korcsoport): Benedek Bernadett

II. hely (I. korcsoport): Ördög Petra

III. hely (I. korcsoport): Angi Nóra

Festészet tanszak

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

I. hely (I. korcsoport): Oláh Réka

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Molnár Éva

 

Grafikai tárlat (Garabonciás AMI- Nyíregyháza)

I. hely (3-4. oszt. kcs.): Hajdú Tímea

Kézműves tanszak

Felkészítő Baráth Dóra

III. hely (5-6. oszt. kcs.): Kolman Martin

Különdíj (3-4. oszt. kcs.): Ákos LucaFestészet tanszak

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

Különdíj (7-8. oszt. kcs.): Nagy Réka

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Molnár Éva

 

Madárrajz Északerdő Kft. (3408 rajz közül!)

Különdíj: Bélteky Fruzsina

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Molnár Éva

 

„Egyik kutya, másik eb” képzőművészeti pályázat

III. helyezés: Ákos Luca

Elismerő oklevél: Berei Máté, Szabó Fanni

Festészet tanszak

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

Az ópusztaszeri Nyeregszemle rajzpályázata

Különdíj: Balogh Viktória

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Molnár Éva

 

„Menekültek közelről” projekthez kapcsolódó rajz pályázat

II. Hely: Kiss Lilian

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

„Kőrösi Csoma nyomában” - címmel meghirdetett országos rajzverseny

I. hely: Karap Imre

I. hely: Kun Sándor Attila

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Molnár Éva

 

Megyei versenyek

 

„Magasan repül a daru” - című Hortobágyi rajzpályázat

Kiss Nikolett - III.helyezett

Makleit Fanni - Különdíj

Felkészítő tanár: Cs.Horváth Judit

Fróna Fruzsina - Különdíj

Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

V. Megyei Prózamondó verseny, Szabó Magda emlékére

Arany minősítésben részesültek:

Szombati Ivett

Vass Noémi

Zöldi Boglárka

Czicó Cintia - Ezüst minősítés

Kurely Máté - Bronz minősítés

Felkészítő tanár: Tarr Annamária

 

Megyei Rajzverseny (46 iskola, 842 rajz)

I. Hely: Vizi Zsófia

Felkészítő: Cs. Horváth Judit

 

Hajdú-Bihar Megyei - Debrecen Városi Természetjáró Szövetség Rajzpályázata XLIX. TERMÉSZETBARÁT HÉT

I. Hely: Marincsák Vivien

I. Hely: Kelemen Ivett

II. Hely: Kun Boglárka

III. Hely: Szabó Lilla

III. Hely: Mikhárdi Dóra

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Molnár Éva

 

Megyei Képzőművészeti Pályázat (467alkotó)

I. Hely: Hodos Nikoletta 5.o

I. Hely: Varsánszky Dalma 7.o

II. Hely: Nagy Réka 8.o

III: Hely: Dubóczki Dorottya 7.o

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Molnár Éva

 

Megyei Bibliai Történetmondó Verseny Rajzpályázata

I. Hely: Kun Boglárka

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Molnár Éva

 

VI. Megyei Versmondó Verseny

I. Hely: Kurely Máté

Színjáték tanszak

Felkészítő: Tarr Annamária Csilla

 

Városi versenyek

 

„Mesemondó” - fesztivál

Arany minősítésben részesültek:

Kurely Máté

Szombati Ivett

Zöldi Boglárka

Cziczó Cintia - Ezüst minősítés

Felkészítő tanár: Tarr Annamária

 

DE Kutatók éjszakája rajzpályázat

Elismerő oklevelet kaptak:

Borbély László

Karap Imre

Szalóky Róbert

Bélteky Fruzsina

Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

Kinizsi Emléknap alkalmából rendezett rajzverseny

Rajó Anna - I. helyezés

Ákos Luca - II. helyezés

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

„Holnapom” Egyesület Nőnek lenni című rajzpályázat

Benedek Bernadett - III. helyezés

 

Modellező Verseny (Petőfi Sándor Általános Iskola)

II. Hely: Dremák Gergely

III. Hely: Keczán László

Kézműves tanszak

Tanáruk: Papp Irén Katalin

 

„Most mutasd meg!” drámajátékos vetélkedő az Árpád Vezér Általános Iskola tehetségnapján

III. Hely: „Cimborák”

Czicó Cintia, Juhász Zsuzsa, Kurely Máté, Szombati Ivett, Zöldi Boglárka

III. Hely: „Meglepetés”

Ajtai Tamás, Czigle Dóra, Dorogi Mercédesz, Györgyi Kata, Takács Bianka

Színjáték tanszak

Felkészítő: Tarr Annamária Csilla

 

Debrecen Pláza Táncversenye

I. Hely: Juhász Flóra, Szilágyi Zsuzsa,

I. Hely: Ákos Luca, Lakatos Dóra, Csákfalvi Réka, Vályi Kamilla,

Balett tanszak

Felkészítő: Poroszlay Éva

 

„Katonadolog” Rajzverseny

I. helyezett: Horváth Eszter

Tűzzománc tanszak

Felkészítő: Molnár Éva

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság