2011-2012. Iskolai eredmények

 

Országos versenyek

 

Kvalitás Extra országos matematika verseny - Kecskemét

VI. helyezés

Mócza Szilvia 3/d

Felkészítő tanár: Németh Lajosné

 

Bolyai országos anyanyelvi verseny körzeti fordulója  8. évfolyam

VIII. helyezés

Posztós Csaba 8/a

Hudák Balázs 8/b

Szobonya Tamás 8/b

Bartik Ábel 8/b

Felkészítő tanár: Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

Bolyai országos anyanyelvi verseny körzeti  fordulója  6. évfolyam

VII. helyezés

Neisz Katalin 6.c

Juhász Zsuzsa 6.c

Nagy Gréta     6.t

Husz Dominika 6.c

Felkészítő tanár: Horváth Katalin

 

Megyei versenyek

 

Komplex tanulmányi verseny – csapatverseny – a debreceni Hatvani István Általános Iskola szervezésében

I. helyezés:

Vályi Kamilla   3.c

Márton Milán   3.c

Molnár Lehel   3.c

Felkészítő tanár: Szegediné Tímári Katalin

 

Angol nyelvi versenyen - a debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola szervezésében

IV. helyezés

Csige István 5. t

Balogh Stella  6. b

Makleit Fanni 6. d

Felkészítő tanáraik: Soós Imelda, Dr. Zeke Lászlóné Szászi Zsuzsa, Bársonyné Nyalka Ilona

 

"Fejtsd meg, és nyerd meg... a Tűz Serlegét!" címen meghirdetett angol nyelvi versenyen - a debreceni Dózsa György Általános Iskola szervezésében

I. helyezés

Szabó Lilla 6. b

Gyarmati Sándor 6. b

Makleit Fanni 6. d

Felkészítő tanáraik: Soós Imelda, Dr. Zeke Lászlóné Szászi Zsuzsa, Bársonyné Nyalka Ilona

 

"Az Idegen nyelven a színpadon" néven meghirdetett megyei dramatikus színjátszó versenyen - a Csapókerti Általános Iskola szervezésében

IV. helyezés:

Bartha Gergő 5.d

Prágai Bálint 5.a

Zöldi Boglárka 5.b - különdíj a legjobb alakításért

Felkészítő tanáraik: Oláh Ildikó és Dr. Zeke Lászlóné Szászi Zsuzsa



Az "Idegen nyelvű vers- és prózamondó" megyei kategóriában - a Csapókerti Általános Iskola szervezésében

III. helyezés:

Czigle Dóra 5. t   
Felkészítő tanára: Soós Imelda

Gyarmati Sándor 6.b ebben a kategóriában különdíjas
Felkészítő tanára: Dr. Zeke Lászlóné Szászi Zsuzsa

 

„Nyelvöltögető” megyei játékos nyelvi csapatverseny

I. helyezés:

Posztós Csaba 8/a

Bikfalvi Balázs 7/c

Felkészítő tanár: Kapocskáné Csiszár Ildikó

Csákfalviné Veniger Ágnes

 

„Nyelvöltögető” megyei játékos nyelvi csapatverseny

II. helyezés :

Czigle Dóra

Makleit Fanni

Felkészítő tanár: Horváth Katalin

 

Megyei Angol Nyelvi Verseny az Olimpiai Játékok jegyében

Szervező: Árpád Vezér Általános Iskola

 

3-4. évfolyam                       I. helyezés

A csapat tagjai:                                 

Kaszás Csenge Krisztina 4.b

Vizi Zsófia Panni 4.b

Posztós Zsolt 4.c

Felkészítő tanáraik: Soós Imelda és Bársonyné Nyalka Ilona

 

5-6. évfolyam                        I. helyezés

A csapat tagjai:          

Barta Zalán 5.d                        

Kerekes Ádám Koppány 6.b

Felkészítő tanáraik: Oláh Ildikó és Dr. Zeke Lászlóné Szászi Zsuzsa

 

7-8. évfolyam                       IV. helyezés

A csapat tagjai:

Bordás Ákos 7.d                      

Pazonyi Attila 7.d

Felkészítő tanár: Bársonyné Nyalka Ilona

 

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló:

 

II. helyezés:

Gajdos Ádám 6.t

Gyarmati Sándor 6.b

Nagy Vera 6.b

Neisz Katalin 6.c                               

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

 

IX. helyezés:

Csige István 5.t

Kerékgyártó Kálmán 5.t

Ködöböcz Dóra 5.t

Prágai Bálint 5.a

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

 

X. helyezés:

Bikfalvi Balázs 7.c

Bordás Ákos 7.d

Kemenyiczki Ágnes 7.c

Nusser Dávid  7.b

Felkészítő tanár: Tóth Éva

 

XII. helyezés:

Bartik Ábel 8.b

Hudák Balázs 8.b

Posztós Csaba 8.a

Szobonya Tamás                               

Felkészítő tanár: Tóth Éva

 

Komplex megyei tanulmányi vetélkedő matematika versenye - a Lilla Téri Általános Iskola szervezésében:

 

II. helyezés:

Bordás Ákos 7.d

Felkészítő tanár: Tóth Éva

 

III. helyezés:

Prágai Bálint 5.a

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

 

V. helyezés:

Csige István 5.t

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

 

V. helyezés:

Gajdos Ádám 6.t

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

 

Megyei angol nyelvi vetélkedő - a Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola szervezésében


I. helyezést értek el:

Szvára Zsanett 8.a

Szabó Borbála 8.a

Posztós Csaba 8.a

Felkészítő tanár: Soós Imelda

 

Megyei angol prózamondó és felolvasó verseny - a Hatvani István Általános Iskola szervezésében

III. helyezés:

Gyarmati Sándor 6.b

Felkészítő tanár: Dr. Zeke Lászlóné Szászi Zsuzsanna

 

IV. helyezés:

Czigle Dóra 5.t

Felkészítő tanár: Soós Imelda

 

Városi versenyek

 

1849. Debrecen razpályázat

1. hely

Oszoly Dominika 4. c

Felkészítő tanára: Barbócz Anikó


 

„Mesebeszéd”  mesemondó fesztivál

Városi csapatverseny:

„Fejtsd meg, és nyerd meg…a kalózok kincsét!" – a debreceni Dózsa György Általános Iskola szervezésében

1. helyezés:

Györfi Heidi    4.c

Antal Zsófia   4.c

Márton Milán  3.c

Molnár Lehel  3.c

Felkészítő tanáraik: Béres Andrásné, Szegediné Tímári Katalin

 

„Mesebeszéd”  mesemondó fesztivál

Arany fokozat: Nagy Bálint 5/c

Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes

 

„Mesebeszéd”  mesemondó fesztivál

Ezüst fokozat: Keczán Luca 5/a

Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes

 

Kinizsi Pál Ált. Isk. városi versmondó verseny

I. helyezés: Oláh Enikő 7/b

Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes

 

Szabó Magda városi prózamondó verseny

Arany fokozat: Nagy Bálint 5/c

Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes

 

Iskolai versenyek

 

1848/49-es történelmi vetélkedő

 

I. helyezett:

7. c

2. cs.

Nagy Bence

Nagy Mátyás

Szalóki Róbert


II. helyezett:

7. c

1. cs.

Juhász Flóra

Goron Gabriella

Vizi Regina

 

III. helyezett:

7. b

2. cs.

Szilágyi Zsuzsanna

Nagy Péter

Balogh Fanni

 

IV. helyezett:

7. d

Halász Rita

Kaszás Miranda

Zsigó Norbert

 

V. helyezett:

7. b

1. cs.

Oláh Enikő

Tenkely máté

Lente Marcell

 

VI. helyezett:

7. a

Egri Péter

Tóth Bence

Pallagi Zoltán

 

VII. helyezett:

7. t

Tóháti Nikolett

Bodó István

 

Szervező könyvtárostanár: Szilágyi Imréné

 

Napközis vers-és prózamondó verseny eredménye

 

FELSŐSÖK:

Vers kategóriában:

I. helyezett       Zöldi Bogárka 5.b

II. helyezett      Kurely Máté 5.b

Különdíj            Szombati Ivett 5.c

 

ALSÓSOK:

Vers kategóriában: 1-2. évfolyam

I. helyezett       Nagy Loretta 1.b

II. helyezett      Tamás Jázmin Lilla 1.b

 

Próza kategóriában: 1-2. évfolyam

I. helyezett       Csontos Máté 2.b

II. helyezett      Nagy Zoltán 2.a

III. helyezett     Kiss Péter 1.b

 

Próza kategóriában: 3-4. évfolyam

I.   helyezett       Kurely Mózes 3.b

II.  helyezett      Szabó Ágota 3.b

III. helyezett     Varga Zsuzsanna 3.a

III. helyezett     Sándor Anna 3.c

 

Iskolai könyvtári decemberi feladatok eredményei

KARÁCSONYI TOTÓ megoldása:

ALSÓS:

I.    helyezett 3.c, 3.d, 3.t

II.   helyezett 4.b

III.  helyezett 4.t

 

FELSŐS:

I.    helyezett 5.c, 5.t, 8.c

II.   helyezett 6.d

III.  helyezett 7.b, 7.d

IV.   helyezett 8.a

V.    helyezett 5.b

VI.   helyezett 5.a

 

KARÁCSONYI KÉRDÉSSOR CSAK ALSÓSOKNAK (22 kérdés):

I.     helyezett 4.a, 4.c

II.    helyezett 3.t

III.   helyezett 3.a, 4.b

IV.    helyezett 4.t

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság