2010-2011. Művészeti eredmények

 

Nemzetközi versenyek

 

„Védjük, a bolygónkat” Rajzpályázat

I. helyezett: Oláh Réka

Tűzzománc-tanszak

Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

Japán Nemzetközi Gyermekrajz Pályázat (Toyama)

Bronz minősítés: Oláh Réka, Kiss Kata, Somogyi Panni, Bajkán Boglárka, Gere Hajnalka, Szentesi Kitti

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit, Molnár Éva 

 

Országos versenyek

 

21.Országos Gyermek Képző és Iparművészeti Pályázat (Zánka)

Fődíj: Vizi Zsófia Panni

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó 2011

Arany minősítés: „Felhőnéző”

Bronz minősítés: „Vénkerti angyalok”

Felkészítő tanár: Tarr Annamária Csilla

 

Újpesti Gyermek- és Ifjúsági Ház  „Fától az erdőt” képzőművészeti pályázat

1-2. o. kategória:

I. hely: Téglási Krisztina

Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

III. Országos lovas rajz- és fotópályázat (szedresi Lovasudvarház Garai József Általános Iskola és AMI)

Korosztályos Fődíj: Béres Barnabás

Pompás-díj: Csige István

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

IV. Országos Klasszikus Balettverseny

Duett kategória III. korcsoport:

I. hely: Debreceni Nóra, Márkus Luca

Egyéni kategória III. korcsoport:

III. hely: Papp Emese (I. helyet nem adtak ki)

III. korcsoport:

Dicsérő oklevél: „Balance” cspoort, „Allegro” csoport

Balettmester: Poroszlay Éva

TANÁRI KÜLÖNDÍJ!

 

Köszönjük Sió! Rajzpályázat

Különdíj: Makleit Fanni

Különdíj: Jakab Rebeka

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

Nyíregyházi Grafikai Tárlat

I. hely: Vincze Viola

II.hely: Kiss Kata

II. hely: Karap Ferenc

IV. hely: Béres Barnabás

IV. hely: Rajó Anna

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

Ezeregyéjszaka meséi Rajzpályázat

Különdíj: Vizi Zsófia

Különdíj: Jeneses Fruzsina

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

„Szívem csücske” Országos Rajzverseny (Szeghalom)

II. korcsoport

I. hely: Nagy Dorina Dolli

II. hely: Szabó Fanni

III. hely: Vadász Fruzsina

Dicséret: Benedek Bernadett

III. korcsoport

I. hely: Jakab Rebeka

III. hely: Rajó Anna

Dicséret: Tőkés Dóra

IV. korcsoport

III. hely: Béres Barnabás

V. korcsoport

II. hely: Radeczki Kamilla

KIEMELT ARANY miősítés: Rajó Anna, Jakab Rebeka, Szabó Fanni, Nagy Dorina Dolli, Radeczki Kamilla, Vadász Fruzsina

ARANY minősítés: Benedek Bernadett, Erdei Máté, Tőkés Dóra, Makleit Fanni, Béres Barnabás, Bajkán Boglárka

EZÜST minősítés: Kovács Zsófia, Körtvélyessy Flóra

BRONZ minősítés: Kocska Virág Eszter

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

II. Országos Szolnoki Táncművészeti fesztivál és Koreográfus Verseny

Duett kategória

I hely: Márkus Luca, Debreceni Nóra

II. hely: Gouno: Faust - Lajtos Linda, Mizi Marietta, Berta Boglárka

Modern tánc kategória

III. hely: Lajtos Linda, Debreceni Nóra,  Papp Emese, Márkus Luca

Balettmester: Porpszlay Éva

KOREOGRÁFUSI DÍJ!

 

Megyei versenyek

 

„Kerek erdő, csendes patak” című illusztrációs pályázat

Különdíj: Takács Adél

Tűzzománc tanszak

Felkészítő tanár: Molnár Éva

I. Helyezett: Rácz Alexandra

Különdíj: Szemenyei Zsuzsanna

Festészet tanszak

Felkészítő tanár: Cs.Horváth Judit

 

Szabó László AMI Hajdúszoboszló megyei tehetségkutató táncverseny

Kiscsoportos kategória

I. hely: „Boszik” (Kunkli Gréta, Till Virág, Till Zsanett, Szilágyi Zsuzsa, Szűcs Fruzsina, Kotormán Luca, Schlenk Valentina)

I. hely: „Karib” (Márkus Luca, Debreceni Nóra, Bora Fanni, Lajtos Linda)

II.hely: „Vágyak” (Bora Fanni, Márkus Luca, Papp Emese, Lajtos Linda)

Nagycsoportos kategória

I. hely: „Nox” (Berta Boglárka, Malkócs Krisztina, Mányi Gréta, Mezei Sára, Pózner Vanda, Yoannou Viktória, Kovács Tamara, László Bíborka, Molnár Barbara)

Balettmester: Poroszlay Éva 

 

Megyei Képzőművészeti Pályázat

Tűzzománc tanszak

I. helyezett: Nagy Réka, Versánszky Dalma

Tanáraik: Kocsis Leila, Molnár Éva

 

V. Megyei Versmondó Verseny

I. helyezés: Kurely Máté

Különdíj: Szombati Ivett

Különdíj: Zöldi Boglárka

Felkészítő tanár: Tarr Annamária Csilla 

 

Megyei Bibliai Történetmondó Verseny Rajzpályázat

Tűzzománc kategória

II. hely: Kun Boglárka

Felkészítő tanár: Molnár Éva

 

„Barátunk Finnország” Rajzpályázat

II. helyezett: Erdei Máté

Elismerő oklevél: Kiss Kata, Berei Máté, Makleit Fanni, Angi Nóra, Balázs Peti

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit 

 

Városi versenyek

 

Csokonai versek illusztrálása (illusztrációs rajzpályázat)

I. helyezett: Tőkés Dóra

II. helyezett: Somogyi Panni

III. helyezett: Jeneses Fruzsina

Festészet tanszak

Cs.Horváth Judit

I. helyezett: Szabó Ágota

II. helyezett: Kovács Eszter

III. helyezett: Szilágyi Judit

Tűzzománc tanszak

Felkészítő tanár: Molnár Éva


Debrecen városi rangra emelkedésének 650. évfordulója alkalmából hirdetett szavalóverseny

Különdíj: Ajtai Tamás

Felkészítő tanár: Tarr Annamária Csilla

 

Debrecen városi rangra emelkedésének 650. évfordulója alkalmából hirdetett "Most mutasd meg!" drámajátékos vetélkedő

I. helyezett: „Palánták” csapata: Czigle Dóra, Kurely Máté, Mikó Csongor, Szombati Ivett, Sallai Nikolett

II. helyezett: „Angyalkák” csapata: Zöldi Boglárka, Ajtai Tamás, Györgyi Kata, Papp Nikolett, Takács Bianka

III. helyezett: „Abrakadabra” csapata: Buglyó Krisztofer, Czicó Cintia, Juhász Zsuzsa, Vass Noémi

Felkészítő tanár: Tarr Annamária Csilla

 

Debrecen városi rangra emelkedésének 650. évfordulója alkalmából hirdetett rajzpályázat

I. hely: Béres Barnabás

I. hely: Balázs Péter

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit 

 

Az Autizmus Világnapja akalmából hirdetett rajzpályázat

III. helyezés: Kiss Kata

Felkészítő tanár: Cs. Horváth Judit

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság