2010-2011. Iskolai eredmények

 

Sikeres angol alapfokú (B1) szóbeli nyelvvizsgát tett 8. o. tanulóink:

Kapás Klaudia 8.a

Pózner Vanda 8.a

Kin Bianka 8.b

Falucskai Dóra 8.b

Szegedi Boglárka 8.b

Vojtek Csaba 8.t

 

Országos versenyek

 

London Bridge Angol Nyelvi Verseny -  Budapesti Műszaki Egyetem

VIII. helyezés

Balogh Stella 5.b

Felkészítő tanára: Dr.Zeke Lászlóné Szászi Zsuzsa

 

Bolyai Anyanyelvi csapatverseny:

országos 8. helyezés

Posztós Csaba 7.a

Vámosi Kira 7.a

Hudák Balázs 7.b

Csige Judit 7.t

Felkészítő tanár: Kapocskáné Csiszár Ildikó

 


Bolyai Matematika Csapatverseny:

országos 11. helyezés

Gajdos Ádám 5.t

Gyarmati Sándor 5.b

Nagy Vera 5.b

Tisza Norbert 5.b

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

 

Megyei versenyek

 

Angol Nyelvi Prózamondó Verseny -  Hatvani István Általános Iskola

II.helyezés

Nagy Sándor 6.c

Felkészítő tanára: Kircsiné Bán Edit

IV.helyezés

Kin Ágnes 5.b

Felkészítő tanára: Dr.Zeke Lászlóné Szászi Zsuzsa

 

Angol nyelvi országismereti vetélkedő - a Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája szervezésében

II. helyezés:

Szvára Zsanett 7.a

Posztós Csaba 7.a

Szigeti Kristóf 7.b

Felkészítő tanáruk: Soós Imelda

 

Angol nyelvi csapatverseny

"Fejtsd meg, és nyerd meg..... a kalózok kincsét!" címmel - a Dózsa György Általános Iskola szervezésében

IV. helyezést elért csapat
Nagy Sándor           6.c                    Felkészítő     tanára: Kircsiné Bán Edit
Al Nuwaihi Dániel    6.c                    Felkészítő     tanára: Kircsiné Bán Edit
Bordás Ákos           6.d                    Felkészítő     tanára: Bársonyné Nyalka Ilona

 

Angol nyelvi csapatverseny -  az Árpád Vezér Általános Iskola szervezésében

3-4. évfolyamosok kategóriájában:     I. helyezés:

Zöldi Boglárka 4.b

Prágai Bálint 4.a

Bartha Gergő 4.b

Felkészítő tanáraik: Dr. Zeke Lászlóné és Oláh Ildikó

7-8 évfolyamosok kategóriájában:   III. helyezés:

Mátrai Róbert 7.c

Falucskai Dóra 8.b

Felkészítő tanáruk: Nyitrainé Pelyhe Márta

5-6. évfolyamosok kategóriájában: VII. helyezés:

Király Koppány 5.d

Al Nuwaihi Dániel 6.c

Felkészítő tanáraik: Bársonyné Nyalka Ilona és Kircsiné Bán Edit

 

Nyelvöltögető anyanyelvi verseny

I. helyezés: Hudák Balázs 7.b és Posztós Csaba 7.a

Felkészítő tanár: Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

"Nyelvünkben élünk" - magyar nyelvi kommunikációs verseny

I. helyezés: Posztós Csaba 7.a

Felkészítő tanár: Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

Szavalóverseny - A Vörösmarty Általános Iskola szervezésében

- közönségdíj: Kerekes Krisztián János 8.a

Felkészítő tanár: Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

Prózamondó verseny:

- arany fokozat és különdíj: Nagy Sándor 6.c

 

Játékos anyanyelvi csapatverseny - A Karácsony Sándor Ált. Iskola szervezésében

- IV. helyezés: Al Nuwaihi Moad Dániel 6.c  és Bikfalvi Balázs 6.c

Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes

 

Bolyai Matematika Csapatverseny:

megyei 1. helyezés

Gajdos Ádám 5.t

Gyarmati Sándor 5.b

Nagy Vera 5.b

Tisza Norbert 5.b

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

 

Bolyai Matematika Csapatverseny:

megyei 10. helyezés

Al Nuwaihi Moad Dániel 5.c

Bikfalvi Balázs 5.c

Kemenyiczki Ágnes 5.c

Nagy Sándor 5.c

Felkészítő tanár: Tóth Éva

 

Szabó Magda Megyei Prózamondó Verseny:

Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

Buglyó Regina: Arany fokozat, különdíj

 

Városi versenyek

 

Tanulmányi verseny angol nyelvből - csapatverseny az Epreskerti Általános Iskola szervezésében

III. helyezés:

Tóth Attila   8.a

Pózner Vanda 8.a

Kin Bianka 8.a

Felkészítő tanáruk: Nyitrainé Pelyhe Márta

 

Tanulmányi verseny angol nyelvből - csapatverseny az Epreskerti Általános Iskola  szervezésében

Kőrösi tagintézményünk csapata

IV. helyezés:

Buglyó Ivó 8.o

Buglyó Regina 8.o

Nagy Rebeka 8.o

Felkészítő tanáruk: Kardosné Katona Zsuzsanna

 

Idegen nyelvi szövegértési verseny - Petőfi Sándor Általános Iskola

I.   helyezés Gajdos Ádám 5.t

Felkészítő  tanára: Oláh Ildikó


III. helyezés Könnyű Hella  6.b

Felkészítő tanára: Kircsiné Bán Edit


III. helyezés Balogh Stella  5.b

Felkészítő tanára: Dr. Zeke Lászlóné Szászi Zsuzsa


III. helyezés Kaszás Miranda 6.d

Felkészítő  tanára: Bársonyné Nyalka Ilona 

 

Kölcsey tanulmányi verseny - KFRTKF Gyakorló Általános Iskolájának szervezésében

Matematika:

5. évfolyam:   II. helyezett: Gajdos Ádám 5.t

III. helyezett: Gyarmati Sándor 5.b

Felkészítő tanár:   Magyarné Hengsperger Éva

7. évfolyam:  IV. helyezett: Posztós Csaba 7.a

V. helyezett: Szobonya Tamás 7.b

Felkészítő tanár: Tóth Éva

8. évfolyam:    I. helyezett: Nagy Lajos 8.b

III. helyezett: Ködöböcz Kitti 8.b

Felkészítő tanár: Magyarné Hengsperger Éva

Informatika:

IV. helyezett: Vachter Tamás 8.t

Felkészítő tanár: Kiss Zsuzsanna

Angol nyelv:

II. helyezett: Bordás Ákos 6.d; Nagy Sándor 6.c

Felkészítő tanáraik: Bársonyné Nyalka Ilona és Kircsiné Bán Edit

Könyv-és könyvtárhasználat:

IV. helyezett: Bikfalvi Balázs 6.c;   Szalóki Róbert 6.c

V. helyezett: Szilágyi Zsuzsa 6.b; Kaszás Miranda 6.d

Felkészítő tanár: Szilágyi Imréné

 

Versmondó verseny - "Benedek Napok" :

I. helyezés

Kerekes  Krisztián János 8.a

Felkészítő tanár: Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

Mesemondó verseny  - "Benedek Napok" :

II. helyezés

Csontos Máté 1.b

Felkészítő tanár: Csiszár Sára Anna

 

Mesebeszéd városi mesemondó verseny:

ezüst fokozat

Kerekes János Krisztián 8.a

Felkészítő tanár: Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

"Mesebeszéd" c. mesemondó fesztivál:

- arany fokozat: Nagy Sándor 6.c

- ezüst fokozat: Oláh Enikő 6.b

Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes

 

"Kinizsi napok" városi versmondó verseny:

-III. helyezett: Kerekes János Krisztián 8.a

Felkészítő tanár: Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

"Kinizsi napok" városi versmondó verseny:

-II. helyezett: Oláh Enikő 6.b

 

"Kinizsi napok" városi prózamondó verseny:

- I. helyezett: Nagy Sándor 6.c

Felkészítő tanár: Csákfalviné Veniger Ágnes

 

Fazekas Mihály Gimnázium tehetségkutató matematika versenye:

1. helyezés

Bartik Ábel 7.b

Gyenes Norbert 8.a

Szobonya Tamás 7.b

Tanáraik: Tóth Éva, Magyarné Hengsperger Éva

 

Kinizsi-napok informatikai-biológia verseny:

1. helyezett: Nagy Lajos Kornél 8.b

2. helyezett: Neisz Dávid 8.t

Tanáruk: Kiss Zsuzsanna

 

Lilla téri Általános Iskolában megrendezett informatikai verseny:

4. helyezettek: Al Nuwaihi Moad Dániel 6.c

Bikfalvi Balázs 6.c

Tanáruk: Papp Szabolcs

2. helyezettek: Vécsei Balázs 8.b

Neisz Dávid 8.t

3. helyezettek: Nagy Lajos Kornél 8.b

Guba Zsolt 8.b

Tanáruk: Kiss Zsuzsanna

4. helyezettek: Kerekes János 8.a

Gyenes Norbert 8.a

Tanáruk: Tóth Tünde

 

Iskolai versenyek


"Nyelvünkben élünk" - magyar nyelvi komunikációs verseny:

I.   helyezés:    Posztós Csaba

II.  helyezés:    Hudák Balázs

III. helyezés:    Bartik Ábel

Felkészítő tanár: Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

1848-1849-es történelmi vetélkedő - csapatverseny

I. helyezett:

7. c

Kelemen Fruzsina

Kiss Valentin

Mező Rebeka

Szilágyi Bence

Felkészítő tanár:  Suba Zoltánné

II. helyezett:

7. b

Bartik Ábel

Hudák Balázs

Simicsák Gergő

Szobonya Tamás

Felkészítő tanár:  Kapocskáné Csiszár ildikó

III. helyezett:

7. a

Kiss Dániel

Posztós Csaba

Szvára Zsanett

Vámosi Kira

Felkészítő tanár:  Stefáni Krisztina

IV. helyezett:

7. t

Farkas Dávid

Gacsályi Sándor

Gavallér Fruzsina

Tajti Kitti Bianka

Felkészítő tanár:  Suba Zoltánné

 

Szervező: Szilágyi Imréné

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság