2009-2010. Iskolai eredmények

 

Országos és nemzetközi versenyek


EngRead angol nyelvi olvasó verseny, egyéni szerv.: Szoboszló Úti Ált. Isk., Debrecen

11.hely:
Tóth Attila
7.a


17.hely:
Molnár Péter
8.a


20.hely:
Bihari Gréta
8.a
Felkészítő tanár:Siposné Hornyák Margit

 

NYELVVIZSGA (ORSZÁGOS) Alapfokú B1-es szint komplex (szóbeli+írásbeli) vizsga

1.hely:
Nasser Natália
8.a
Felkészítő tanár:Siposné Hornyák Margit

 

NYELVVIZSGA (ORSZÁGOS) Alapfokú B1-es szint szóbeli vizsga

1.hely:
Guti Gergely
8.t


2.hely:
Téglási Gergely
8.t


3.hely:
Jenei Alexandra
8.t
Felkészítő tanár:Soós Imelda


1.hely:
Dáné Kristóf
8.a


2.hely:
Molnár Péter
8.a


3.hely:
Nagy János
8.a


4.hely:
Vas Lilla
8.a


5.hely:
Bojti Nándor
8.b


6.hely:
Leskó Péter
8.b


7.hely:
Rácz Bence
8.b


8.hely:
Szilágyi Péter
8.b
Felkészítő tanár:Siposné Hornyák Margit

 

Play and Win! Országos angol nyelvi internetes levelező verseny, egyéni

4.hely:
Nagy János
8.a
Felkészítő tanár:Siposné Hornyák Margit

 

A félhold árnyékában című történelmi és műveltségi csapatversenyen a legszebb XVI.sz-i térkép készítője - különdíjas csapat Pózner Vanda
7.a
Gyenes Norbert
7.a
Kapás Klaudia
7.a
Vas Alexandra
7.a
Saláta Petra
7.a
Vida Zsófia
7.a
Felkészítő tanárok:Stefáni Krisztina, Horváth Katalin

 

"Jonatán" Könyvmolyképző

Mester fokozat:
Gyenes Norbert
7.a
Felkészítő tanár:Horváth Katalin

 

TIT Tehetséggondozási verseny - magyar nyelv

5.hely:
Szegedi Boglárka
7.b
Felkészítő tanár:Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

KVALITÁS EXTRA matematika verseny

7.hely:
Mócza Szilvia
1.d
Felkészítő tanár:Németh Lajosné

 

SULI - GURU környezetismereti levelező verseny

9.hely:
Csengeri Petra
1.d
Felkészítő tanár:Németh Lajosné

 

Bendegúz anyanyelvi verseny

Arany fokozat:
Harangozó Norbert
5.d
Felkészítő tanár:Csákfalviné Veniger Ágnes

 

Bendegúz anyanyelvi verseny

Arany fokozat:
Tóth Nóra
3.b


Arany fokozat:
Szász Dóra
3.b


Arany fokozat:
Mester Kinga
3.b


Bronz fokozat:
Vékony Zalán
3.b

 

Bendegúz olvasás-szövegértés verseny

Arany fokozat:
Zöldi Boglárka
3.b


Arany fokozat:
Somosi Dóra
3.b


Arany fokozat:
Szilágyi Krisztina
3.b


Bronz fokozat:
Dremák Gergely
3.b
Felkészítő tanáruk:Tóthné Asbolt Róza

 

Mozaik Kiadó matematikai levelezős verseny

22.hely:
Papp Zoltán
3.c
Felkészítő tanár:Tóth Attiláné Lengyel Rita

 

Bendegúz matematika verseny

Arany fokozat:
Nagy Veronika
4.b
Felkészítő tanár:Nagyné Krizsán Ilona


Arany fokozat:
Bacsó Balázs
3.b


Arany fokozat:
Baranovszky Martin
3.b


Arany fokozat:
Mester Kinga
3.b


Bronz fokozat:
Szász Dóra
3.b


Arany fokozat:
Varga Viktor
3.b
Felkészítő tanáruk:Jónás Sándorné


Arany fokozat:
Csige József
1.t


Arany fokozat:
Both Tünde
1.t
Felkészítő tanára:Nagy Istvánné

 

Bendegúz természetismeret verseny

Arany fokozat:
Tóth Nóra
3.b


Ezüst fokozat:
Dremák Gergely
3.b
Felkészítő tanára:Jónás Sándorné

 

Zrínyi Ilona - Országos matematika verseny

megyei 18. hely:
Kerékgyártó Kálmán Rajmond
3.t
Felkészítő tanára:Szegediné Tímári Katalin

 

Kenguru - matematika verseny (nemzetközi)

megyei 16. hely:
Kerékgyártó Kálmán Rajmond
3.t
Felkészítő tanára:Szegediné Tímári Katalin

 

45. hely:
Szász Dóra
3.b
Felkészítő tanára:Jónás Sándorné

 

Bendegúz angol nyelvi levelezős verseny

Arany fokozat:
Nagy Veronika
4.b
Felkészítő tanára:Dr. Zeke Lászlóné


Arany fokozat:
Szegedi Boglárka
7.b


Bronz fokozat:
Borsos István
5.a
Felkészítő tanára:Siposné Hornyák Margit

 

Megyei versenyek

 

Megyei angol prózamondó és felolvasó verseny - Hatvani István Ált. Isk., egyéni

2. hely:
Nagy Sándor
5.c
Felkészítő tanára:Kircsiné Bán Edit


3. hely:
Szvára Zsanett
6.a
Felkészítő tanára:Soós Imelda

 

"A nyelv szépen szóló muzsika" c. helyesírási és nyelvhelyességi verseny

7. hely:
Balla János
5.b
Felkészítő tanára:Csákfalviné Veniger Ágnes


8. hely:
Jenei alexandra
8.t
Felkészítő tanára:Horváth Katalin

 

Közlekedési verseny

5. hely:
Bartha Zalán
3.d
Felkészítő tanára:Nagy Gyöngyi

 

Messzelátó környezet verseny - Benedek Elek Általános Iskola

5.hely:
Lisztes Armand
1.t


5.hely:
Both Tünde
1.t


5.hely:
Borók Patrik
1.t
Felkészítő tanára:Nagy Istvánné

 

Megyei műveltségi csapatverseny - Csapókerti Általános Iskola

2. hely:
Kerékgyártó Kálmán Rajmond
3.t


2. hely:
Csige István
3.t
Felkészítő tanára:Szegediné Tímári Katalin

 

Bolyai matematika verseny

7. hely:
Kerékgyártó Kálmán Rajmond
3.t
Felkészítő tanára:Szegediné Tímári Katalin

 

Hatvani István komplex tanulmányi verseny - csapat

1.hely:
Csige István
3.t


1.hely:
Ködöböcz Dóra
3.t


1.hely:
Kerékgyártó Kálmán Rajmond
3.t
Felkészítő tanára:Szegediné Tímári Katalin

 

Művészeti iskolák megyei versmondó versenye

Arany fokozat
Kerekes János Krisztián
7.a
Felkészítő tanára: Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

Művészeti iskolák megyei versmondó versenye

Arany fokozat
Oláh Enikő
5.b
Felkészítő tanára: Csákfalviné Veniger Ágnes

 

Nyelvünkben élünk – nyelvi-kommunikációs verseny

3.hely:
Gyenes Norbert
7.a


4.hely:
Kósa Csilla
8.a
Felkészítő tanára: Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

"Benedek napok" alkalmából megrendezett matematika verseny

3.hely:
Gajdos Ádám
4.t
Felkészítő tanára:Vlajk Tiborné

 

"Tavaszváró" angol nyelvi csapatverseny - Árpád Vezér Általános Iskola

1.hely:
Cziczó Cintia
4.d


1.hely:
Király Koppány
4.d


1.hely:
Risi Petra
4.d
Felkészítő tanára:Bársonyné Nyalka Ilona


3.hely:
Barta Zalán
3.d


3.hely:
Molnár Adrienn
3.d


3.hely:
Rácz Emese
3.d
Felkészítő tanára:Oláh Ildikó

 

Angol vers-és prózamondó verseny - Csapókerti Általános Iskola, egyéni

2.hely:
Gyarmati Sándor
4.b
Felkészítő tanára:Dr. Zeke Lászlóné


3.hely:
Szilágyi Péter
8.b


Különdíj:
Nagy János
8.a
Felkészítő tanára:Siposné Hornyák Margit

 

Reading in English Competititon megyei angol nyelvi olvasási és szövegértési verseny, egyéni

3.hely:
Nusser Natália
8.a


4.hely:
Szilágyi Péter
8.b
Felkészítő tanára:Siposné Hornyák Margit


5.hely:
Szigeti Kristóf
6.b
Felkészítő tanára:Soós Imelda

 

Angol rejtvényfejtő csapatverseny -Fazekas Mihály Általános Iskola

5.hely:
Bihari Gréta
8.a


5.hely:
Nagy János
8.a
Felkészítő tanára:Siposné Hornyák Margit

 

Városi versenyek



Kinizsi Pál vers - és prózamondó verseny

1. hely:
Nagy Bálint
3.c
Felkészítő tanára:Tóth Attiláné Lengyel Rita

 

Benedek Elek mesemondó verseny

3. hely:
Zöldi Boglárka
3.b
Felkészítő tanára:Tóthné Asbolt Róza

 

Méltóság mezeje - fogalmazás a boldogságról

2. hely:
Bartik Csenge
3.b
Felkészítő tanára:Tóthné Asbolt Róza

 

Itt születtem Debrecenben című rajzverseny

1. hely:
Csige József
1.t
Felkészítő tanára:Nagy Istvánné

 

Fejtörők, rejtvények csapatverseny - Petőfi Sándor Általános Iskola

2. hely:
Kerékgyártó Kálmán Rajmond
3.t


2.hely:
Gajdos Ádám
4.t


2.hely:
Vizi Zsófia
2.b
Felkészítő tanára:Szegediné Tímári Katalin és Vlajk Tiborné

 

Városi matematika verseny, egyéni - Kinizsi

4. hely:
Gyarmati Sándor
4.b
Felkészítő tanára:Nagyné Krizsán Ilona

 

Városi matematika verseny, egyéni - Kinizsi

7. hely:
Kerékgyártó Kálmán Rajmond
3.t
Felkészítő tanára:Szegediné Tímári Katalin

 

"48" öröksége városi történelmi csapatverseny - a Debreceni Kossuth Társaság szervezésében

2.hely:
Nagy János
8.a


2.hely:
Bálint Fruzsina
8.b


2.hely:
Szilágyi Péter
8.b
Felkészítő tanár: Suba Zoltánné

 

Fun Christmas Competition - Benedek Elek.Ált.Isk., csapatverseny


1.hely:
Neisz Katalin
4.c


1.hely:
Gajdos Ádám
4.t
Felkészítő tanára:Kardosné Katona Zsuzsa


1.hely:
Balogh Stella
4.b


1.hely:
Nagy Vera
4.b
Felkészítő tanára:Dr. Zeke Lászlóné

 

Területi angol nyelvi verseny - Epreskerti Ált. Isk., csapatverseny


1.hely:
Nagy János
8.a


1.hely:
Nusser Natália
8.a


1.hely:
Ács Vivien
8.b
Felkészítő tanára:Siposné Hornyák Margit


Komplex angol nyelvi verseny - Kölcsey Ferenc Ref. Tanítóképző Főisk. Gyakorló Ált. Isk., csapatverseny


3.hely:
Rácz Bence
8.b
Felkészítő tanára:Siposné Hornyák Margit


3.hely:
Jenei Alexandra
8.t
Felkészítő tanára:Soós Imelda

 

Angol nyelvi szövegértési verseny - Petőfi Sándor Ált. Isk.

3.hely:
Balázs Péter
6.a
Felkészítő tanára:Soós Imelda

 

Hocpice Alapítvány „Boldogság, gyere haza...” prózaíró pályázat

1.hely:
Nagy Sándor
5.c
Felkészítő tanára:Csákfalviné Veniger Ágnes


3.hely:
Virág Tbor
8.a
Felkészítő tanára:Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

Költészeti Fesztivál Csoóri Sándor versmondó verseny

3. hely:
Oláh Enikő
5.b
Felkészítő tanára:Csákfalviné Veniger Ágnes

 

Az én városom, Debrecen c. pályázata - kiemelt dicséretben részesült tanulók - Benedek Elek Könyvtár

Posztós Csaba
6.a


Vámosi Kira
6.a


Könnyű Hella
5.b
Felkészítő tanáraik: Csákfalviné Veniger Ágnes és Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

Idézetkereső városi verseny

1.hely:
Oláh Enikő
5.o.


1.hely:
Bikfalvi Balázs
5.o.


1.hely:
Hudák Balázs
6.b


1.hely:
Balázs Péter
6.a
Felkészítő tanáraik: Csákfalviné Veniger Ágnes és Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

Iskolai versenyek

 

Szépolvasó verseny

2. hely:
Papp Zoltán
3.c
Felkészítő tanára:Tóth Attiláné Lengyel Rita

 

Mesemondó verseny

3. hely:
Nagy Bálint
3.c
Felkészítő tanára:Tóth Attiláné Lengyel Rita

 

Napközis vers - és prózamondó verseny 1-2. évfolyam

1. hely:
Nusser Gyöngyvér
2.b


1. hely:
Hamecz Flóra
2.b
Felkészítő tanára:Csiszár Sára Anna

 

Napközis vers - és prózamondó verseny 1-2. évfolyam

2. hely:
Zöldi Boglárka
3.b
Felkészítő tanára:Tóthné Asbolt Róza

 

Magyar nyelv hete - Olvasok és értem

2. hely:
Keczán Bella
1.d

 

Magyar nyelv hete - Szépen olvasok

3. hely:
Keczán Bella
1.d
Felkészítő tanára:Pappné Nagy Magdolna

 

Magyar nyelv hete - szövegértés

3. hely:
Somosi Dóra
3.b
Felkészítő tanára:Tóthné Asbolt Róza

 

Magyar háziverseny 3.b

2.hely:
Husz Péter
3.b


3.hely:
Kapusi Barbara
3.b
Felkészítő tanára:Tóthné Asbolt Róza

 

Magyar háziverseny 2.évfolyam

1.hely:
Vizi Zsófia
2.b


3.hely:
Angi Nóra
2.b
Felkészítő tanára:Csiszár Sára Anna

 

Nyelvtan háziverseny 4. évfolyam

3.hely:
Gyarmati Sándor
4.b
Felkészítő tanára:Nagyné Krizsán Ilona

 

Matematika háziverseny 4. évfolyam

3.hely:
Nagy Veronika
4.b
Felkészítő tanára:Nagyné Krizsán Ilona

 

Matematika háziverseny 3. évfolyam

1.hely:
Szász Dóra
3.b


3.hely:
Kapusi Barbara
3.b
Felkészítő tanára:Jónás Sándorné

 

Matematika háziverseny 2. évfolyam

1.hely:
Hamecz Flóra
2.b


2.hely:
Vizi Zsófia
2.b
Felkészítő tanára:Bencsikné Kiss Edit


3.hely:
Hegedűs Péter
3.b
Felkészítő tanára:Jónás Sándorné

 

Matematika háziverseny 1. évfolyam

2.hely:
Mócza Szilvia
1.d
Felkészítő tanára:Németh Lajosné

 

Angol teszt (nyelvtani) verseny: 5.évfolyam

1.hely:
Iratosy Viktória
5.c
Felkészítő tanára:Siposné Hornyák Margit

2.hely:
Szilágyi Zsuzsanna
5.b

3.hely:
Papp Attila
5.b
Felkészítő tanár:Dr Zeke Lné Szászi Zsuzsa

5.évfolyam, emelt szint

1.hely:
Balla János
5.b

2.hely:
Nagy Sándor
5.c
Felkészítő tanár:Kircsiné Bán Edit

3.hely:
Bordás Ákos
5.d
Felkészítő tanára:Bársonyné Nyalka Ilona

6.évfolyam

1.hely:
Posztós Csaba
6.a

2.hely:
Kemecsei Dóra
6.b
Felkészítő tanár:Dr Zeke Lné Szászi Zsuzsa

3.hely:
Péterszegi Tamás
6.c
Felkészítő tanára:Kircsiné Bán Edit

6.évfolyam, emelt szint

1.hely:
Veres Flóra
6.b

2.hely:
Hudák Balázs
6.b

3.hely:
Balázs Péter
6.a
Felkészítő tanár:Soós Imelda

7.évfolyam

1.hely:
Gyenes Norbert
7.a
Felkészítő tanára:Bársonyné Nyalka Ilona

2.hely:
Nagy Lajos
7.b

3.hely:
Papp Vince Dávid
7.b
Felkészítő tanár:Kircsiné Bán Edit

7.évfolyam, emelt szint

1.hely:
Saláta Petra
7.a

2.hely:
Szegedi Boglárka
7.b

3.hely:
Kín Bianka
7.b
Felkészítő tanár: Siposné Hornyák Margit

8.évfolyam

1.hely:
Borbély Anna
8.b

2.hely:
Kalucza József
8.b
Felkészítő tanár:Soós Imelda

3.hely:
Lévai Izabella
8.c
Felkészítő tanára:Kardosné Katona Zsuzsanna

8.évfolyam, emelt szint

1.hely:
Jenei Alexandra
8.t
Felkészítő tanára:Soós Imelda

2.hely:
Rácz Bence
8.b

3.hely:
Nusser Natália
8.a
Felkészítő tanár:Siposné Hornyák Margit

 

Angol kiejtési versenyek: 5.évfolyam

1.hely:
Réti Norbert
5.t
Felkészítő tanára:Soós Imelda

2.hely:
Pazonyi Attila
5.d
Felkészítő tanára: Siposné Hornyák Margit

3.hely:
Palotás Patrik
5.t
Felkészítő tanár:Soós Imelda

5.évfolyam, emelt szint

1.hely:
Sztelek Dorina
5.d

2.hely:
Bordás Ákos
5.d
Felkészítő tanár: Bársonyné Nyalka Ilona

3.hely:
Haraszti Regina
5.c
Felkészítő tanára: Kircsiné Bán Edit

6.évfolyam

1.hely:
Posztós Csaba
6.a

2.hely:
Mező Rebeka
6.c
Felkészítő tanár: Kircsiné Bán Edit

3.hely:
Kemecsei Dóra
6.b
Felkészítő tanára: Dr Zeke Lné Szászi Zsuzsa

6.évfolyam, emelt szint

1.hely:
Veres Flóra
6.b

2.hely:
Szvára Zsanett
6.a

3.hely:
Nagy Máté
6.b
Felkészítő tanár: Soós Imelda

7.évfolyam

1.hely:
Varga Viktória
7.a
Felkészítő tanára: Bársonyné Nyalka Ilona

2.hely:
Laczi Fanni
7.b
Felkészítő tanára: Kircsiné Bán Edit

3.hely:
Székely István
7.t
Felkészítő tanár: Kardosné Katona Zsuzsanna

7.évfolyam emelt szint

1.hely:
Kapás Klaudia
7.a

2.hely:
Saláta Petra
7.a

3.hely:
Sikora Laura
7.a
Felkészítő tanár: Siposné Hornyák Margit

8.évfolyam

1.hely:
Kiss Anita
8.c
Felkészítő tanára: Kardosné Katona Zsuzsanna

2.hely:
Guba Réka
8.b
Felkészítő tanára: Soós Imelda

3.hely:
Bliscsák István
8.a
Felkészítő tanár: Dr Zeke Lné Szászi Zsuzsa

8.évfolyam, emelt szint

1.hely:
Rácz Bence
8.b

2.hely:
Nagy János
8.a
Felkészítő tanár: Siposné Hornyák Margit

3.hely:
Jenei Alexandra
8.t
Felkészítő tanára: Soós Imelda

 

Angol olvasott szöveg értése: 7.évfolyam

1.hely:
Papp Vince Dávid
7.b
Felkészítő tanára:Kircsiné Bán Edit

2.hely:
Gyenes Norbert
7.a
Felkészítő tanára: Bársonyné Nyalka Ilona

3.hely:
Ködöböcz Kitti
7.b
Felkészítő tanár: Kircsiné Bán Edit

7.évfolyam, emelt szint

1.hely:
Saláta Petra
7.a

2.hely:
Tóth Attila
7.a

3.hely:
Falucskai Dóra
7.b
Felkészítő tanár: Siposné Hornyák Margit

8.évfolyam

1.hely:
Kenéz Péter
8.b
Felkészítő tanára: Soós Imelda

2.hely:
Harmati Hella
8.b

3.hely:
Kiss Anita
8.c
Felkészítő tanára: Kardosné Katona Zsuzsanna

8.évfolyam, emelt szint

1.hely:
Kóris Laura
8.t
Felkészítő tanára: Soós Imelda

2.hely:
Rácz Bence
8.b

3.hely:
Szabó Bianka
8.a

 

Angol hallott szöveg értése: 6.évfolyam, emelt szint

1.hely:
Veres Flóra
6.b

2.hely:
Balázs Péter
6.a

3.hely:
Szabó Borbála
6.a
Felkészítő tanár: Soós Imelda

7.évfolyam

1.hely:
Papp Vince Dávid
7.b

2.hely:
Ködöböcz Kitti
7.b

3.hely:
Nagy Lajos
7.b
Felkészítő tanár: Kircsiné Bán Edit

7.évfolyam, emelt szint

1.hely:
Tóth Attila
7.a

2.hely:
Falucskai Dóra
7.b

3.hely:
Szegedi Boglárka
7.b
Felkészítő tanár: Siposné Hornyák Margit

8.évfolyam

1.hely:
Guba Réka
8.b
Felkészítő tanára: Soós Imelda

2.hely:
Hanzel Dávid
8.c

3.hely:
Harmati Hella
8.c
Felkészítő tanára: Kardosné Katona Zsuzsanna

8.évfolyam, emelt szint

1.hely:
Nagy János
8.a
Felkészítő tanára: Siposné Hornyák Margit

2.hely:
Jenei Alexandra
8.t
Felkészítő tanára: Soós Imelda

3.hely:
Rácz Bence
8.b
Felkészítő tanár:Siposné Hornyák Margit

 

Angol képleíró verseny: 7.évfolyam

1.hely:
Kerekes János
7.a

2.hely:
Vas Alexandra
7.a

3.hely:
Gyenes Norbert
7.a
Felkészítő tanár: Bársonyné Nyalka Ilona

7.évfolyam, emelt szint

1.hely:
Szegedi Boglárka
7.b

2.hely:
Pózner Vanda
7.a

3.hely:
Saláta Petra
7.a
Felkészítő tanár: Siposné Hornyák Margit

8.évfolyam

1.hely:
Borbély Anna
8.b
Felkészítő tanára:Soós Imelda

8.évfolyam, emelt szint

1.hely:
Rácz Bence
8.b

2.hely:
Molnár Péter
8.a
Felkészítő tanár: Siposné Hornyák Margit

3.hely:
Jenei Alexandra
8.t
Felkészítő tanára: Soós Imelda

 

1848-as történelmi csapatverseny - szervező: Szilágyi Imréné

1.hely:
Pózner Vanda, Kapás Klaudia, Gyenes Norbert, Vas Alexandra, Saláta Petra
7.a


2.hely:
Falucskai Dóra, Szegedi Boglárka, Tiszai Brigitta, Nagy Lajos, Papp Vince Dávid
7.b


3.hely:
Kovács Éva, Neisz Dávid, Pánya Krisztián, Székely István, Vojtek Csaba
7.t
Felkészítő tanáraik: Stefáni Krisztina és Csákfalviné Veniger Ágnes

 

Kazinczy Szépkiejtési verseny

1.hely:
Szabó Borbála Pózner Vanda
6.a 7.a


2.hely:
Hudák Balázs
6.b


2.hely:
Bihari Gréta
8.a


3.hely:
Zádor Tea
5.a


3.hely:
Balázs Péter
6.a


3.hely:
Szegedi Boglárka
7.b
Felkészítő tanára: Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

Nyelvünkben élünk – nyelvi-kommunikációs verseny

1.hely:
Gyenes Norbert Kósa Csilla
7.a 8.a


2.hely:
Szegedi Boglárka
7.b


2.hely:
Szabó Bianka
8.a


3.hely:
Nagy Lajos
7.b


3.hely:
Szilágyi Péter
8.b
Felkészítő tanára: Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

1.hely:
Szegedi Boglárka
7.b


2.hely:
Hudák Balázs
6.b


2.hely:
Leskó Péter
8.b


3.hely:
Szvára Zsanett
6.a
Felkészítő tanára: Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

1.hely:
Bikfalvi Balázs
5.c


1.hely:
Kovács Ákos Tamás
6.a
Felkészítő tanára: Csákfalviné Veniger Ágnes


1.hely:
Jenei Alexandra
8.t


2.hely:
Nuwaini Dániel
5.c


2.hely:
Kapás Klaudia
7.a


3.hely:
Kaszás Miranda
5.d


3.hely:
Falucskai Dóra
7.b


3.hely:
Nagy János
8.a

 

Memoriter verseny

1.hely:
Oláh Enikő
5.b


1.hely:
Posztós Csaba
6.a


1.hely:
Ködöböcz Kitti
7.a


1.hely:
Bihari Gréta
8.a


2.hely:
Halász Rita
5.d


2.hely:
Gavallér Frizsina
6.t


2.hely:
Vas Alexandra
7.a


2.hely:
Varga Bernadett
8.t


3.hely:
Pazonyi Atila
5.d


3.hely:
Vámosi Kira
6.a


3.hely:
Szegedi Boglárka Falucskai Dóra
7.b


3.hely:
Guba Réka
8.b
Felkészítő tanár:Csákfalviné Veniger Ágnes és Kapocskáné Csiszár Ildikó

 

Vers-és prózamondó verseny

1.hely:
Kerekes Krisztián János
7.a
Felkészítő tanára: Kapocskáné Csiszár Ildikó


1.hely:
Oláh Enikő
5.b
Felkészítő tanára: Csákfalviné Veniger Ágnes


2.hely:
Pózner Vanda
7.a


3.hely:
Molnár Dávid
5.o. Nagymacs

 

 

Előző oldal: Eredményeink Következő oldal: Iskolaújság